Extra velké kondomy - recenze a zkušenosti (1 produktů)

Na velikosti záleží. Tedy co se kondomů týče. Abyste si mohli užít sex naplno, musí kondom padnout jako ulitý. Na výkon se nedá soustředit ani si ho užít, pokud vás to někde škrtí. Tedy až na výjimky, samozřejmě. Naopak příliš velký kondom může …

Zobrazit více

Na velikosti záleží. Tedy co se kondomů týče. Abyste si mohli užít sex naplno, musí kondom padnout jako ulitý. Na výkon se nedá soustředit ani si ho užít, pokud vás to někde škrtí. Tedy až na výjimky, samozřejmě. Naopak příliš velký kondom může sklouznout nebo nadělat ještě větší paseku. V této kategorii jsme pro vás připravili výběr kondomů ve velikosti XL a víc. Nejste si svojí velikostí příliš jistí? Potom pokračujte ve čtení.

Jak zjistit správnou velikost kondomu?

Najít správnou velikost kondomu může znít složitě, ale opak je pravdou. Pokud jste ještě nikdy kondomy nepoužívali, můžete si koupit krabičku prezervativů standardní velikosti, která vyhovuje většině mužů. Chcete-li tuhle část pokusu a omylu přeskočit, můžete svou velikost určit jednoduchým měřením. K tomu budete potřebovat pouze provázek, fix a pravítko. Nebo krejčovský metr.

Praktická část:

Důležité pro určení velikosti kondomu jsou dvě hodnoty - délka a obvod penisu. Obě tyto hodnoty získáte při měření ve ztopořeném stavu. Délku měříte od kořene penisu po jeho špičku. Obvod změříte tak, že vezmete provázek a obtočíte ho kolem nejsilnější části svého penisu (uprostřed). Tuto označenou část provázku přeměříte pravítkem a vyjde vám obvod. Aby kondom správně seděl, obvod penisu při erekci by měl být o něco málo větší než dvojnásobek udávané nominální šířky kondomu.

Obvod penisu při erekci           Nominální šířka kondomu          Typ kondomu

do 10 cm                                     44 – 48 mm                                   zúžený

11 - 13 cm                                   48 – 52 mm                                   standardní

12 -. 14 cm                                  52 – 56 mm                                   standardní

nad 14 cm                                   56 – 60 mm                                   velký, XL, XXL

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Durex Invisible XL Kondomy 10 ks. Zákazníci nejlépe hodnotí řady Durex.

Durex Invisible XL Kondomy 10 ks

Můžete mít dnes
239 Kč
Extra velké kondomy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Extra velké kondomy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Extra velké kondomy lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: My size 69 Kondomy 10 ks
5 / 3x
Obecně musim rict ze standardni velikosti neskutecne tlači. Jsou vyrabeny kdesi v thajsku pro asi asijskou rasu. To je fajn. Ale ty stand velikosti působí stísňujícím dojmem. Zkousel jsem různé a i tento. Dobrá volba. Je fakt prijemny. Netlači. Nesklouzává, drží pevně. Človèk má pocit že jej ani nemá
Recenze produktu: Durex Kondomy Feel Thin XL 12 ks
5 / 2x
Fakt výborné kondomy pro opravdu obdařené muže, mám penis 24/6cm a jako bych ho neměl nasazený
Recenze produktu: Durex Invisible XL Kondomy 10 ks
5 / 2x
Durex co víc dodat

Podívejte se na produkty z kategorie Extra velké kondomy seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Extra velké kondomy jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Extra velké kondomy seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.