L-Arginin (11 produktů)

L-arginin je semisenciálna aminokyselina, což znamená, že není nutná ji přijímat ve stravě a naše tělo je schopno si ji syntetizovat i samy. Arginin je z potravin dostupný v celozrnné pšenici, v ořeších, semenech, mléčných výrobcích, drůbeži, …

Zobrazit více

L-arginin je semisenciálna aminokyselina, což znamená, že není nutná ji přijímat ve stravě a naše tělo je schopno si ji syntetizovat i samy. Arginin je z potravin dostupný v celozrnné pšenici, v ořeších, semenech, mléčných výrobcích, drůbeži, červeném mase a v rybách. Za normálních podmínek je tedy jeho příjem dostatečný. Doplňovat ho ve formě doplňku výživy je vhodné pro aktivní sportovce a kulturisty.

Výhody L-argininu

Výhody této aminokyseliny jsou odvozeny hlavně od jeho role v syntéze bílkovin a slouží jako prekurzor oxidu dusnatého, který má silné vazodilatační účinky, t.j. rozšiřuje cévy. Arginin je také důležitý pro buněčné funkce a vývoj svalové hmoty.

L-arginin pomáhá při růstu svalů, protože jeho přítomnost je nutná pro syntézu většiny bílkovin. Při zvětšení se svalu L-arginin vysílá signál do svalových buněk, což podporuje uvolňování růstového hormonu a napomáhá metabolismu tuků. Výsledkem tohoto mechanismu je posílena svalová hmota. Tím, že redukuje tukové zásoby pod pokožkou a podporuje růst svalů, pomáhá L-arginin zvýšit kondici a sílu.

Dalším přínosem hlavně pro nabírání svalové hmoty je podpora vytrvalosti a kondice. L-arginin je prekurzorem oxidu dusnatého, který rozšiřuje cévy uvolněním jejich cév, což má za následek snížený krevní tlak a zvýšení průtoku krve do svalů během tréninku. Vyšší přísun krve do svalů znamená zvýšený příjem kyslíku a živin, což pomáhá snížit poškození svalů, zvýšit regeneraci a poskytnout optimální výkon.

L-arginin má také příznivý vliv na náš imunitní systém. Dokáže zachytávat volné radikály a podporuje činnost imunitního systému.

Nežádoucí a vedlejší účinky L-Argininu

L-arginin je při užívání běžných dávek bezpečný a dobře snášen. Mezi nežádoucí účinky patří hlavně nadýmání, bolesti břicha, průjem, nízký krevní tlak a alergie. L-arginin nesmí užívat děti a těhotné a kojící ženy, a lidé užívající léky na krevní tlak a vazodilantáciu (na rozšíření cév, např. léky na podporu erekce).

Uživatelé hodnotí nejlépe značky Extrifit, Maxxwin a NutriWorks. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Maxxwin Anabolic Booster 90 kapslí.

Product image

Amix Arginine 360 kapslí

Můžete mít dnes529 Kč
Product image

Nutrend AAKG Compressed 120 kapslí

Můžete mít dnes419 Kč
Product image

MOVit Energy L-Arginin base 90 kapslí

Můžete mít ve středu 6. 12.239 Kč
Product image

Czech Virus Pure L-Citrulline unflavoured 350 g

Můžete mít ve středu 13. 12.489 Kč

NutriWorks L-Arginine 200 g

Můžete mít v pondělí 11. 12.
389 Kč
Banner
L-Arginin - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L-Arginin ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L-Arginin lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: GreenFood Nutrition Arginin 120 kapslí
5 / 1x
- zlepšení zdravotního stavu
Recenze produktu: Extrifit Arginine Peptides 500 mg 100 kapslí
5 / 1x
Byl jsem mile překvapen,pocit ohodnotím asi tak,napumpovanost která se dostavuje při tréninku po 40min tak s těmito peptidy se mi to běžně stává u 20min, někdy už se efekt dostává při ukončení zahřívání na tvrdý trénink tedy v samotném začátku tréninku
Recenze produktu: Nutrend Arginine 120 kapslí
5 / 1x
Jeden z těch lepších co jsem mel.
Recenze produktu: Maxxwin Anabolic Booster 90 kapslí
4.8 / 10x
Absolutně žádný účinek jsem nepocítil.
Recenze produktu: Extrifit Arginine AKG 1000 mg 100 kapslí
4.6 / 8x
Spokojenost. Koupím zase tyto
Recenze produktu: GymBeam Arginine A.K.G 900 mg 120 tab unflavored 120 ks
4.5 / 2x
Spokojnosť

Produkty z kategorie L-Arginin jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. V kategorii L-Arginin najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Podívejte se na produkty z kategorie L-Arginin seřazené od těch nejprodávanějších.