Tužky na obočí - Pouze pro ženy (9 produktů)

Ačkoli se to možná nezdá, právě obočí může nejvíce ovlivnit vzhled a výraz naší tváře. Bez ohledu na to, jak dokonalý je zbytek vašeho líčení, bez upraveného obočí to nebude ono. Ne všechny z nás příroda obdařila takovým obočím, jaké bychom chtěly …

Zobrazit více

Ačkoli se to možná nezdá, právě obočí může nejvíce ovlivnit vzhled a výraz naší tváře. Bez ohledu na to, jak dokonalý je zbytek vašeho líčení, bez upraveného obočí to nebude ono. Ne všechny z nás příroda obdařila takovým obočím, jaké bychom chtěly mít, a právě zde přicházejí na pomoc tužky na obočí, s jejichž pomocí si můžete upravit to své podle svých představ snadno a rychle. Jejich používání je snadné a zvládnete to, i když se líčíte jen příležitostně. K tužkám na obočí se obvykle dodává také kartáček, kterým obočí vyčešete do požadovaného tvaru, a pak pro přirozený efekt pouze jemnými tahy vyplňte místa, kde vám příroda nadělila méně chloupků, než byste chtěli. Tyčinky na rty a obočí mají podobný efekt, ale vydrží déle. Fixační gel na obočí udrží neposlušné chloupky obočí tam, kde je chcete mít, po celý den. Prohlédněte si naši kategorii produktů na obočí a zjistěte, že cesta k dokonalému obočí nebyla nikdy jednodušší. 

 

V kategorii Tužky na obočí zákaznící nejvíce chválí značky L'Oréal Paris, SOSU Cosmetics a Revolution. Sháníte něco konkrétního z kategorie Tužky na obočí? Nenašli jste? A co top produktové řady jako L'Oreal Paris Brow, L'Oréal Paris Brow Artist a L'Oréal Paris Infaillible Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Produkt s nejlepším hodnocením v kategorii Tužky na obočí je NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil - Tužka na obočí - Ash Brown 0.09 g .

Tužky na obočí - Pouze pro ženy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Tužky na obočí - Pouze pro ženy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Tužky na obočí - Pouze pro ženy lidé hodnotí na 86 %
Recenze produktu: L'Oréal Paris Volumizing mascara 3.0 Brunette gel na obočí, 5 ml
5 / 0x
Perfect
Recenze produktu: L'Oréal Paris Brow Artist Micro Tatouage 105 Brunette fix na obočí, 1 g
5 / 1x
Pero není špatné, barva přirozená, aplikace skvělá. Avšak oproti peru od levnější značky Essencial, který již není na trhu, vydrží méně.
Recenze produktu: Maybelline New York Brow Ultra Slim tužka na obočí 05 Deep Brown 9 g
5 / 2x
Za me lepsi nez tuzka od benefitu, kupuji pravidelne
Recenze produktu: L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Micro Precision Pencil 3.0 Brunette tužka na obočí, 1 g
5 / 1x
nejlepší tužka na obočí
Recenze produktu: NYX Professional Makeup Micro Brow Pencil - Tužka na obočí - Ash Brown 0.09 g
4.7 / 46x
Tužka na obočí mi barvou nesedla. Potřebovala bych jiný odstín. Líbilo se mi veganské složení. Také se s tužkou celkem dobře pracovalo a obočí se dalo pěkně upravit. Testováno prostřednictvím All2test.com
Recenze produktu: L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil 05 Light Brunette tužka na obočí
4.3 / 24x
Jeden ze dvou mých nej produktů z celého testování!! Absolutně zbožňuji tuto tužku na obočí. L'Oréal Paris Infaillible Brows 24H Filling Triangular Pencil v odstínu 05 Light Brunette mi pomáhá vytvořit přirozeně vyplněné a krásné definované obočí. Jedna z nejlepších vlastností této tužky je její trojúhelníkový tvar. Díky tomu je aplikace snadná a přesná. Můžete použít špičku tužky pro vytvoření jemných tahů, které napodobují přirozené chloupky obočí, nebo využít širší část tužky pro vyplnění obočí. Je to opravdu skvělý design, který mi umožňuje dosáhnout přirozeného vzhledu. Dalším velkým plusem je výdrž této tužky. Slibuje 24hodinovou výdrž a musím potvrdit, že fakt drží. Testováno prostřednictvím All2test.com
Recenze produktu: Maybelline New York Tattoo Brow 36h 07 Deep Brown dlouhotrvající krémová tužka na obočí
1 / 1x
Tužka na obočí nesplnila má očekávání. Barva je vážně tmavá, a tužka je dost měkká takže se mi s ní nedaří docílit přirozeného vzhledu. Hrot není vysouvací ale ani nejde ořezat, takže tužka je vlastně jen ve velikosti samotného hrotu.

Podívejte se na produkty z kategorie Tužky na obočí seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Tužky na obočí seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Tužky na obočí najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.