L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (96) Sleva (2)
Značky
Garnier (17) L'Oréal Paris (56) L'Oréal Paris Elseve (1) Maybelline New York (3) Mixa (19)
Hodnocení
Typy pleti
Normální pleť (3) Citlivá pleť (18) Suchá pleť (9) Mastná a problematická pleť (4) Smíšená pleť (3) Zralá pleť (17) Všechny typy pleti (63)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Hnědá (1)
Typ krytí
Lehké (4) Střední (5) Vysoké (8)
Štítek
Tip na dárek (3)
Pro
Pro ženy (43) Pro dospělé (14) Pro muže (9)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (2) SPF 20 (2) SPF 30 (2) SPF 50 (3) SPF 50+ (1)
Certifikáty
Cruelty-free (7)
Na co je
Na akné (1) Na alergii (1) Na ekzémy (1) Na energii (2) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (2) Na ruce (3) Na stárnutí (1) Na tmavé kruhy (2) Na vrásky (18) Na zdravé vlasy (1) Na čištění pleti (3) Pro péči o pokožku (2)
Odstín
Velmi světlý (1) Světlý (8) Střední (5) Tmavý (2)
Forma1
Krém (96) Sérum (55) Balzám (51) Šampon (49) Gel (48) Maska (40) Fluid (31) Tekutina (26) Tyčinka (25) Voda (24) Sprej (23) Pudr (16) Tyčinka na rty (15) Mléko (13) Olej (7) Kondicionér (6) Emulze (5) Pasta (3) Kapky (2) Náplast (2) Pěna (2) Peeling (1)
Věk
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (79)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (2) Kudrnaté a vlnité vlasy (1)
Země původu
Francie (26) Německo (2) Polsko (1) Česká republika (1)
Vlastnosti
Vegan (11) Přírodní (2) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (2) Netestované na zvířatech (5) Dermatologicky testováno (6) Bez alkoholu (2) Bez parabenů (1) Bez parfemace (5) Bez silikonu (1) Bez sulfátů (SLS, SLES) (1) Hydratační (61) Hypoalergenní (6) Na noc (2) Nekomedogenní (1) Ochranný (5) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (21) Regenerační (14) Revitalizační (3) Sensitive (2) UV filtr (4) Vyhlazující (23) Zklidňující (11) Vyživující (5)
Na co pomáhá
Na pokožku (7)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (45) Noční (21) Celodenní (8)
659 Kč729 Kč
-9 %
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser, dvojbalení denního a nočního krému 2 x 50 ml
65,90 Kč / 10 ml
399 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Wrinkle Decrease Krém proti vráskám 50 ml
79,80 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 45+ duopack, 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 65+ denní a noční krém proti stárnutí pleti duopack 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
369 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser denní péče proti vráskám s trojím účinkem 50 ml
73,80 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Instant Eye Bag Eraser na otoky a váčky pod očima 15 ml
239,33 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser noční péče proti vráskám s trojím účinkem 50 ml
71,80 Kč / 10 ml
339 Kč
2+1 ZDARMA
True Match Medium 4-5 tónující sérum 30 ml
113,00 Kč / 10 ml
339 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 55+ duopack - denní + noční krém proti stárnutí pleti
329 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Filler Hyaluron vyplňující noční krém 50 ml
65,80 Kč / 10 ml
309 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 01 Very Light BB krém, 30 ml
103,00 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Power Age Revitalizační 24h hydratační krém 50 ml
59,80 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Power Age Revitalizační oční krém, 15 ml
199,33 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Age Perfect Collagen Expert Denní krém s SPF 30+, 50 ml
55,80 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 02 Light BB krém, 30 ml
93,00 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Magnesium Defense denní krém 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Energetic pánský hydratační krém proti známkám únavy 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

