L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (96) Sleva (2)
Značky
Garnier (17) L'Oréal Paris (56) L'Oréal Paris Elseve (1) Maybelline New York (3) Mixa (19)
Hodnocení
Typy pleti
Normální pleť (3) Citlivá pleť (18) Suchá pleť (9) Mastná a problematická pleť (4) Smíšená pleť (3) Zralá pleť (17) Všechny typy pleti (63)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Hnědá (1)
Typ krytí
Lehké (4) Střední (5) Vysoké (8)
Štítek
Tip na dárek (3)
Pro
Pro ženy (43) Pro dospělé (14) Pro muže (9)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (2) SPF 20 (2) SPF 30 (2) SPF 50 (3) SPF 50+ (1)
Certifikáty
Cruelty-free (7)
Na co je
Na akné (1) Na alergii (1) Na ekzémy (1) Na energii (2) Na ochranu před oxidačním stresem (1) Na otoky (2) Na ruce (3) Na stárnutí (1) Na tmavé kruhy (2) Na vrásky (18) Na zdravé vlasy (1) Na čištění pleti (3) Pro péči o pokožku (2)
Odstín
Velmi světlý (1) Světlý (8) Střední (5) Tmavý (2)
Forma1
Krém (96) Sérum (55) Balzám (51) Šampon (49) Gel (48) Maska (40) Fluid (31) Tekutina (26) Tyčinka (25) Voda (24) Sprej (23) Pudr (16) Tyčinka na rty (15) Mléko (13) Olej (7) Kondicionér (6) Emulze (5) Pasta (3) Kapky (2) Náplast (2) Pěna (2) Peeling (1)
Věk
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (79)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (2) Kudrnaté a vlnité vlasy (1)
Země původu
Francie (26) Německo (2) Polsko (1) Česká republika (1)
Vlastnosti
Vegan (11) Přírodní (2) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (2) Netestované na zvířatech (5) Dermatologicky testováno (6) Bez alkoholu (2) Bez parabenů (1) Bez parfemace (5) Bez silikonu (1) Bez sulfátů (SLS, SLES) (1) Hydratační (61) Hypoalergenní (6) Na noc (2) Nekomedogenní (1) Ochranný (5) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (21) Regenerační (14) Revitalizační (3) Sensitive (2) UV filtr (4) Vyhlazující (23) Zklidňující (11) Vyživující (5)
Na co pomáhá
Na pokožku (7)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (45) Noční (21) Celodenní (8)
369 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser denní péče proti vráskám s trojím účinkem 50 ml
73,80 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser noční péče proti vráskám s trojím účinkem 50 ml
71,80 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 65+ denní a noční krém proti stárnutí pleti duopack 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Panthenol Comfort obnovující tělová péče i pro pokožku se sklonem k atopii, 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
posilující tělová péče pro velmi suchou pokožku, 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
339 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 55+ duopack - denní + noční krém proti stárnutí pleti
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Energetic pánský hydratační krém proti známkám únavy 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals oční krém s vitaminem C 15 ml
100,67 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Power Age Revitalizační 24h hydratační krém 50 ml
59,80 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Specialist denní hydratační krém 50 ml
41,80 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Urea Cica Repair+ regenerační tělová péče pro velmi suchou a hrubou pokožku 400 ml
4,98 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 45+ duopack, 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club hydratační krém na vousy a pokožku, 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron hydratační gel na obnovu kožní bariéry 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Power Age Revitalizační oční krém, 15 ml
199,33 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Magic CC krém, 30 ml
83,00 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Plump noční vyplňující krém 200 ml
6,95 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals zklidňující čisticí krém s kyselinou hyaluronovou a aloe vera, 250 ml
5,56 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
vyživující krém na ruce a nehty s bambuckým máslem 100 ml
10,90 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 04 Medium BB krém, 30 ml
83,00 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 02 Light BB krém, 30 ml
93,00 Kč / 10 ml
309 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 01 Very Light BB krém, 30 ml
103,00 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

