L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (325) Sleva (2)
Značky1
Hodnocení
Příchuť balzámu
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Na co je
Na energii (1) Na hyperpigmentaci (2) Na nadměrné pocení (3) Na otoky (1) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (5) Na růst vlasů (2) Na stárnutí (3) Na tmavé kruhy (2) Na vrásky (30) Na vypadávání vlasů (2) Na zdravou kůži (1) Na zdravé vlasy (2) Na zvlhčení (1) Na čištění pleti (6) Pro péči o pokožku (1)
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Přírodní (2) Dermatologicky testováno (5) Bez alkoholu (7) Bez parabenů (1) Bez parfemace (3) Bez silikonu (4) Chladivý (1) Hydratační (119) Hypoalergenní (9) Na noc (3) Nekomedogenní (1) Ochranný (9) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (29) Regenerační (10) Revitalizační (3) Sensitive (2) UV filtr (2) Voděodolné (29) Vyhlazující (33) Zklidňující (5) Vyživující (12)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
359 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes černá voděodolná objemová řasenka pro objem řas 10.2 ml
351,96 Kč / 10 ml
349 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Big Deal Řasenka Latex Black 9.9 ml
352,53 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Magic CC krém, 30 ml
83,00 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Fresh Wear 24H Foundation in a Powder 180 Rose Sand make-up v pudru, 9 g
3 544,44 Kč / 100 g
349 Kč
2+1 ZDARMA
Rendez-Vous Couleur Eye & Cheek Quad 01 Signature Pinks
299 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Mascara Extra Black Extra černá řasenka 8 ml
373,75 Kč / 10 ml
439 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser Retinol noční sérum na hluboké vrásky 30 ml
146,33 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club Krém na vousy 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift zpevňující sérum, 30 ml
106,33 Kč / 10 ml
369 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Extensionist Waterproof Mascara Telescopic Extensionist Voděodolná řasenka Black 9.9 ml
372,73 Kč / 10 ml
339 Kč
2+1 ZDARMA
True Match Medium 4-5 tónující sérum 30 ml
113,00 Kč / 10 ml
309 Kč
2+1 ZDARMA
PRO XXL Lift Objemová řasenka, černá 12 ml
257,50 Kč / 10 ml
499 Kč
2+1 ZDARMA
Brow Color 6.0 Light Brunette semi-permanentní barva na obočí
289 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Color Vive šampon, 1000 ml
2,89 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 02 Light BB krém, 30 ml
93,00 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Panorama řasenka All Night Black 9.9 ml
291,92 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Studio Line Glue in spray lak na vlasy 200 ml
9,45 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
Řasenka Air Volume Mega Mascara 9 ml
365,56 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Prime Lab 24H Pore Minimizer báze pod make-up 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
214 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Growth Booster šampon proti vypadávání vlasů 200 ml
10,70 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Matte Resistance 105 Breakfest In Bed rtěnka, 5 ml
638,00 Kč / 10 ml
659 Kč729 Kč
-9 %
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser, dvojbalení denního a nočního krému 2 x 50 ml
65,90 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Glycolic Gloss Šampon pro více lesku 400 ml
3,98 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Noční sérum pro hloubkovou výživu 100 ml
24,90 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Glycolic Gloss sérum pro okamžitý lesk 150 ml
10,60 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

