L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (325) Sleva (2)
Značky1
Hodnocení
Příchuť balzámu
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Na co je
Na energii (1) Na hyperpigmentaci (2) Na nadměrné pocení (3) Na otoky (1) Na pigmentové skvrny / hyperpigmentaci (5) Na růst vlasů (2) Na stárnutí (3) Na tmavé kruhy (2) Na vrásky (30) Na vypadávání vlasů (2) Na zdravou kůži (1) Na zdravé vlasy (2) Na zvlhčení (1) Na čištění pleti (6) Pro péči o pokožku (1)
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
Přírodní (2) Dermatologicky testováno (5) Bez alkoholu (7) Bez parabenů (1) Bez parfemace (3) Bez silikonu (4) Chladivý (1) Hydratační (119) Hypoalergenní (9) Na noc (3) Nekomedogenní (1) Ochranný (9) Proti stárnutí (9) Proti vráskám (29) Regenerační (10) Revitalizační (3) Sensitive (2) UV filtr (2) Voděodolné (29) Vyhlazující (33) Zklidňující (5) Vyživující (12)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
279 Kč
2+1 ZDARMA
Age Perfect Collagen Expert Denní krém s SPF 30+, 50 ml
55,80 Kč / 10 ml
162 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club čisticí gel na vousy, tvář a vlasy 3v1, 200 ml
8,10 Kč / 10 ml
349 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Rendez-Vous Couleur Eye & Cheek Quad 04 Cold
319 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Fresh Wear 24h make-up v pudru 120 Vanilla 9 g
3 544,44 Kč / 100 g
379 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Big Deal Voděodolná maskara Black 9.9 ml
382,83 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser noční péče proti vráskám s trojím účinkem 50 ml
71,80 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club hydratační krém na vousy a pokožku, 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
True Match Radiant 2R korektor, 11 ml
253,64 Kč / 10 ml
164 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Extraordinary Oil olejová maska na suché vlasy 300 ml
5,47 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Filler oční sérum s 2,5% kyselinou hyaluronovou 20 ml
189,50 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
rtěnka Color Riche Intense Volume Matte Slim 633 Rosy Confident 1.8 g
16 611,11 Kč / 100 g
329 Kč
2+1 ZDARMA
L´Oréal Paris Infaillible Fresh Wear dlouhotrvající tekutý make-up 120 Vanilla 30 ml
109,67 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Mega Volume Collagene černá objemová řasenka pro mega objem řas 9 ml
243,33 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Voluminous royale řasenka, 7.5 ml
292,00 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Hyaluronic hydratační sprchový gel 300 ml
4,30 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
False Lash Oversized řasenka, 8.9 ml
358,43 Kč / 10 ml
309 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 01 Very Light BB krém, 30 ml
103,00 Kč / 10 ml
389 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Lift Extra Black řasenka, 9.9 ml
392,93 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser fluid 30 ml
126,33 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Paradise Bronze to Paradise 02 BABY ONE MORE TAN bronzer 9 g
3 100,00 Kč / 100 g
359 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Instant Eye Bag Eraser na otoky a váčky pod očima 15 ml
239,33 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Specialist denní hydratační krém 50 ml
41,80 Kč / 10 ml
112 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra energetic extreme sport sprchový gel, 300 ml
3,73 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Power Age Revitalizační oční krém, 15 ml
199,33 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Clinical Denní Anti-UV Fluid s velmi vysokou ochranou s SPF50+ a vitaminem C, 50 ml
71,80 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron specialist vyplňující vyhlazující tonikum 200 ml
7,45 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Energetic Osvěžující čistící gel 260 ml
7,65 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB-krém 03 Medium Light 30 ml
83,00 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes Extra Black objemová řasenka 9.2 ml
390,22 Kč / 10 ml
112 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Pure Carbon sprchový gel, 300 ml
3,73 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible 24h More Than Concealer 325 Bisque korektor 11 ml
290,00 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Dream Long šampon 1000 ml
2,89 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Magnesium Defense kuličkový deodorant 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
L´Oréal Paris Men Expert Carbon Protect pánský antiperspirant roll-on 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Glotion 901 Fair Glow rozjasňovač, 40 ml
69,75 Kč / 10 ml
115 Kč
2+1 ZDARMA
Studio Line Vláknitý modelační krém na vlasy 150 ml
7,67 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
Make-up Infaillible 24h Fresh Wear Foundation 015 Porcelain 30 ml
109,67 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Elseve Hyaluron Plump noční vyplňující krém 200 ml
6,95 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 65+ denní a noční krém proti stárnutí pleti duopack 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

