L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (582) Sleva (13)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Forma
Efekt řasenky
Cesta podání
Země původu
Vlastnosti
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
219 Kč
2+1 ZDARMA
NY Falsies Lash Lift EXTRA BLACK prodlužující a zhušťující řasenka 9.6 ml
228,13 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Liquid Blush Glowy 635 Worth It Medium tekutá tvářenka 10 ml
229,00 Kč / 10 ml
459 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Fresh Wear Dlouhotrvající tekutý make-up 100 Linen 30 ml
153,00 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
New York Lash Sensational Firework řasenka 10 ml
299,00 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Liquid Blush Glowy 630 True Rose tekutá tvářenka 10 ml
239,00 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Liquid Blush Glowy 625 Gold Pink tekutá tvářenka 10 ml
239,00 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Liner 004 Out Of Line tužka na rty 1.2 g
13 250,00 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Liner 002 Lets Bounce tužka na rty 1.2 g
11 583,33 Kč / 100 g
279 Kč
2+1 ZDARMA
New York Superstay Vinyl Ink 110 Awestruck tekutá rtěnka 4.2 ml
664,29 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Le Bronzer Stick Soleil 110 Toasted Sunlight 9 g
2 433,33 Kč / 100 g
259 Kč
2+1 ZDARMA
True Match pudr 2.N 9 g
2 877,78 Kč / 100 g
289 Kč
2+1 ZDARMA
False Lash řasenka, 8.9 ml
324,72 Kč / 10 ml
299 Kč319 Kč
-6 %
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Sky Tubes Mascara 7.2 ml
415,28 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Superfluff gel na obočí 257 Medium Brown, 5 ml
378,00 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
Tattoo Studio černá gelová oční linka, 3 g
8 633,33 Kč / 100 g
199 Kč
2+1 ZDARMA
The Colossal Volume Express Glam Black řasenka 10.7 ml
185,98 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Infallible 24H, Dlouhotrvající rtěnka a lesk na rty 2v1, 804 Metro Proof Rose, 6 ml
481,67 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me tekutý korektor pro normální až mastnou pleť 05 Ivory 6.8 ml
219,12 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
True Match Radiant 1.5N korektor, 11 ml
262,73 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me sjednocující matující make-up pro normální až mastnou pleť 120 Classic Ivory 30 ml
53,00 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Mascara False Lash Magnetic Black 8 ml
373,75 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Poreless Jelly Primer podkladová báze 30 ml
66,33 Kč / 10 ml
309 Kč
2+1 ZDARMA
Telescopic Extensionist Mascara řasenka černá 9.9 ml
312,12 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
True Match sjednocující kompaktní pudr 4N Beige 9 g
2 877,78 Kč / 100 g
279 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 23 tónující sérum, 30 ml
93,00 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
New York Superstay Vinyl Ink 100 Charmed tekutá rtěnka 4.2 ml
616,67 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Tekutý korektor pro normální až mastnou pleť 15 Fair 6.8 ml
204,41 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru




