L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (582) Sleva (13)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Forma
Efekt řasenky
Cesta podání
Země původu
Vlastnosti
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
249 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB-krém 05 Medium Dark 30 ml
83,00 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
The Colossal Volume Express Smoky Eyes Black 10.7 ml
148,60 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes Panorama řasenka Black, 10.5 ml
303,81 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Liner 005 On It tužka na rty 1.2 g
13 250,00 Kč / 100 g
199 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay Matte Ink matná tekutá rtěnka 30 Romantic 5 ml
398,00 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
NY Lash Sensational Sky High Mascara prodlužující a objemová řasenka černá 6 ml
448,33 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Colossal Curl Bounce řasenka pro objem a natočení řas 10 ml
269,00 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Big Deal Řasenka Black 9.9 ml
281,82 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Glotion 903 Medium Glow rozjasňovač, 40 ml
69,75 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Le Bronzer Stick Soleil 100 Sunkissed Rose 9 g
2 100,00 Kč / 100 g
259 Kč
2+1 ZDARMA
Grippy Serum primer 30 ml
86,33 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Matná rtěnka s hydratačním účinkem, 104 Maybe Its Intens 1 ks
279 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Glotion 902 Light Glow rozjasňovač, 40 ml
69,75 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 04 Medium BB krém, 30 ml
83,00 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss lesk na rty 03 Moon 5,4ml 5.4 ml
331,48 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes černá objemová řasenka pro objem řas 10.5 ml
246,67 Kč / 10 ml
182 Kč
2+1 ZDARMA
Super Lock Brow Glue gel na obočí 8 g
2 275,00 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Tattoo Liner gelová tužka na oči 910 Bold Brown, 1.3 g
10 692,31 Kč / 100 g
239 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Extatic Black 6.4 ml
373,44 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Matte Resistance 500 Wine Not? rtěnka, 5 ml
518,00 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru




