L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (582) Sleva (13)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Typy pleti
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Forma
Efekt řasenky
Cesta podání
Země původu
Vlastnosti
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
164 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Gloss Lesk na rty 02 Ice 5.4 ml
303,70 Kč / 10 ml
289 Kč299 Kč
-3 %
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Body Waterproof Mascara 9.75 ml
296,41 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 02 Light BB krém, 30 ml
93,00 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Panorama řasenka All Night Black 9.9 ml
291,92 Kč / 10 ml
399 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay 24H Hybrid Powder-Foundation 40 make-up v pudru, 9 g
4 433,33 Kč / 100 g
329 Kč
2+1 ZDARMA
Řasenka Air Volume Mega Mascara 9 ml
365,56 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Prime Lab 24H Pore Minimizer báze pod make-up 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Affinitone make-up odstín 02 Light Porcelain 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
319 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Matte Resistance 105 Breakfest In Bed rtěnka, 5 ml
638,00 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Age Rewind tekutý korektor pro zakrytí kruhů pod očima s pěnovým aplikátorem 00 Ivory 6 ml
465,00 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me! Korektor 03 Porcelain, 6.8 ml
233,82 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Eraser korektor 03 Fair 6.8 ml
292,65 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Colossal mascara 100% black řasenka, 10.7 ml
185,98 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me sjednocující matující make-up pro normální až mastnou pleť 101 True Ivory 30 ml
53,00 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Superfluff gel na obočí 262 Black Brown 5 ml
378,00 Kč / 10 ml
349 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Rendez-Vous Couleur Eye & Cheek Quad 04 Cold
319 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Fresh Wear 24h make-up v pudru 120 Vanilla 9 g
3 544,44 Kč / 100 g
379 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Big Deal Voděodolná maskara Black 9.9 ml
382,83 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Age Rewind Tekutý korektor pro zakrytí kruhů pod očima s pěnovým aplikátorem 01 Light
279 Kč
2+1 ZDARMA
True Match Radiant 2R korektor, 11 ml
253,64 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Lift řasenka 9.6 ml
217,71 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
rtěnka Color Riche Intense Volume Matte Slim 633 Rosy Confident 1.8 g
16 611,11 Kč / 100 g
329 Kč
2+1 ZDARMA
L´Oréal Paris Infaillible Fresh Wear dlouhotrvající tekutý make-up 120 Vanilla 30 ml
109,67 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Korektor 12 Soft Ivory 6.8 ml
219,12 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Age Rewind tekutý korektor pro zakrytí kruhů pod očima s pěnovým aplikátorem 05 Brightener 6 ml
465,00 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru




