L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (221) Sleva (7)
Značky1
Garnier (161) L'Oréal Paris (326) L'Oréal Paris Elseve (49) Maybelline (2) Maybelline New York (221) Mixa (46) NYX Professional Makeup (180)
Hodnocení
Typy pleti
Normální pleť (11) Citlivá pleť (3) Suchá pleť (4) Mastná a problematická pleť (10) Smíšená pleť (5) Zralá pleť (4) Všechny typy pleti (62)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Bez barvy (2) Světle růžová (12) Tmavě růžová (12) Světle červená (5) Tmavě červená (3) Vínová (3) Fialová (1) Korálová (8) Oranžová (3) Hnědá (8)
Typ krytí
Lehké (9) Střední (31) Vysoké (17)
Tvar řasenky
Hřebenový (4) Klasický (7) Prohnutý (5) Přesýpací hodiny (2) Úzký (3)
Pro
Pro ženy (51) Pro dospělé (22) Pro muže (1)
Certifikáty
Cruelty-free (1)
Na co je
Na akné (1) Na vrásky (1) Pro péči o pokožku (6)
Typ tužky
Ořezávací (15) Vysouvací (28) Voděodolná (8) Gelová (15)
Odstín
Neutrální (3) Velmi světlý (2) Světlý (27) Střední (17) Tmavý (7)
Forma
Fluid (16) Tyčinka (16) Tekutina (9) Gel (8) Sérum (8) Tyčinka na rty (6) Pudr (5) Krém (3) Balzám (1) Kapky (1) Sprej (1)
Efekt řasenky
Prodloužení (8) Objem (18) Natočení (5) Oddělení (1) Zahuštění (1) Voděodolné (4) Pro citlivé oči (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (86)
Země původu
Francie (77) Itálie (1) Německo (4) USA (17) Česká republika (5) Čína (2)
Vlastnosti
Vegan (13) Netestované na zvířatech (2) Dermatologicky testováno (14) Bez parfemace (6) Bez silikonu (1) Hydratační (66) Hypoalergenní (5) Nekomedogenní (7) Ochranný (3) Sensitive (1) UV filtr (2) Voděodolné (20) Vyhlazující (2) Vyživující (5)
Na co pomáhá
Na pokožku (6)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (29) Celodenní (6)
Barva
Hnědá (21) Stříbrná (1) Černá (20) Béžová (1)
269 Kč
2+1 ZDARMA
NY Lash Sensational Sky High Mascara prodlužující a objemová řasenka černá 6 ml
448,33 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Black řasenka 9.5 ml
220,00 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
New York Tattoo Liner Ink Pen tekutá oční linka v peru
159 Kč
2+1 ZDARMA
Hyper Precise Liner oční linka 730 Matte Black 1 ml
1 590,00 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
New York Colossal Curl Bounce After Dark extra černá řasenka 10 ml
219,00 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay Matte Ink matná tekutá rtěnka 10 Dreamer 5 ml
398,00 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay Matte Ink matná tekutá rtěnka 30 Romantic 5 ml
398,00 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay Matte Ink matná tekutá rtěnka 65 Seductress 5 ml
438,00 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational voděodolná prodlužující objemová řasenka pro objem řas 9.4 ml
222,34 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
Superstay Vinyl Ink 30 Unrivaled tekutá rtěnka, 4.2 ml
616,67 Kč / 10 ml
259 Kč
2+1 ZDARMA
Superstay Vinyl Ink 115 Peppy tekutá rtěnka, 4.2 ml
616,67 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Sky High Tinted Primer podkladová tónující báze 7.7 ml
349,35 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Age Rewind Tekutý korektor pro zakrytí kruhů pod očima s pěnovým aplikátorem 01 Light
279 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Age Rewind tekutý korektor pro zakrytí kruhů pod očima s pěnovým aplikátorem 00 Ivory 6 ml
465,00 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Eraser korektor 03 Fair 6.8 ml
292,65 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Age Rewind tekutý korektor pro zakrytí kruhů pod očima s pěnovým aplikátorem 05 Brightener 6 ml
465,00 Kč / 10 ml
182 Kč
2+1 ZDARMA
Super Lock Brow Glue gel na obočí 8 g
2 275,00 Kč / 100 g
249 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Sky High Cosmic Black vesmírně černá řasenka 7.2 ml
345,83 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Sky High Brown hnědá řasenka 7.2 ml
331,94 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Sky High Řasenka Space Diamond 7.2 ml
345,83 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 06 tónující sérum, 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
289 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 03 tónující sérum, 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 23 tónující sérum, 30 ml
93,00 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Colossal Curl Bounce řasenka pro objem a natočení řas 10 ml
269,00 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

