L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (221) Sleva (7)
Značky1
Garnier (161) L'Oréal Paris (326) L'Oréal Paris Elseve (49) Maybelline (2) Maybelline New York (221) Mixa (46) NYX Professional Makeup (180)
Hodnocení
Typy pleti
Normální pleť (11) Citlivá pleť (3) Suchá pleť (4) Mastná a problematická pleť (10) Smíšená pleť (5) Zralá pleť (4) Všechny typy pleti (62)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Bez barvy (2) Světle růžová (12) Tmavě růžová (12) Světle červená (5) Tmavě červená (3) Vínová (3) Fialová (1) Korálová (8) Oranžová (3) Hnědá (8)
Typ krytí
Lehké (9) Střední (31) Vysoké (17)
Tvar řasenky
Hřebenový (4) Klasický (7) Prohnutý (5) Přesýpací hodiny (2) Úzký (3)
Pro
Pro ženy (51) Pro dospělé (22) Pro muže (1)
Certifikáty
Cruelty-free (1)
Na co je
Na akné (1) Na vrásky (1) Pro péči o pokožku (6)
Typ tužky
Ořezávací (15) Vysouvací (28) Voděodolná (8) Gelová (15)
Odstín
Neutrální (3) Velmi světlý (2) Světlý (27) Střední (17) Tmavý (7)
Forma
Fluid (16) Tyčinka (16) Tekutina (9) Gel (8) Sérum (8) Tyčinka na rty (6) Pudr (5) Krém (3) Balzám (1) Kapky (1) Sprej (1)
Efekt řasenky
Prodloužení (8) Objem (18) Natočení (5) Oddělení (1) Zahuštění (1) Voděodolné (4) Pro citlivé oči (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (86)
Země původu
Francie (77) Itálie (1) Německo (4) USA (17) Česká republika (5) Čína (2)
Vlastnosti
Vegan (13) Netestované na zvířatech (2) Dermatologicky testováno (14) Bez parfemace (6) Bez silikonu (1) Hydratační (66) Hypoalergenní (5) Nekomedogenní (7) Ochranný (3) Sensitive (1) UV filtr (2) Voděodolné (20) Vyhlazující (2) Vyživující (5)
Na co pomáhá
Na pokožku (6)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (29) Celodenní (6)
Barva
Hnědá (21) Stříbrná (1) Černá (20) Béžová (1)
96 Kč
2+1 ZDARMA
New York Qucik Shaper Shaping Pencil tužka na obočí 04 Medium Brown
105 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me BB Cream Nude 30 SPF50 30 ml
35,00 Kč / 10 ml
109 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Glaze 001 Clear Crave Olejový balzám na rty 2.8 g
3 892,86 Kč / 100 g
115 Kč
2+1 ZDARMA
Color Sensational tužka na rty 10 Nude whisper, 1.2 g
9 583,33 Kč / 100 g
119 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Glaze 002 Pink Drip Olejový balzám na rty 2.8 g
4 250,00 Kč / 100 g
129 Kč
2+1 ZDARMA
Great Lash černá řasenka 12,5ml 12.5 ml
103,20 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Tatoo Gel pencil Galactic cobalt gelová tužka
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit me Powder 090 Translucent pudr, 9 g
1 544,44 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Tekutý korektor pro normální až mastnou pleť 15 Fair 6.8 ml
204,41 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Powder 105 Natural Ivory rozjasňující pudr 9 g
1 544,44 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Tattoo Liner gelová tužka na oči 910 Bold Brown, 1.3 g
10 692,31 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Brow Ultra Slim tužka na obočí 04 Medium Brown 9 g
1 544,44 Kč / 100 g
139 Kč151 Kč
-7 %
2+1 ZDARMA
Brow Ultra Slim tužka na obočí 02 Soft Brown 4 g
3 475,00 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Liner 002 Lets Bounce tužka na rty 1.2 g
11 583,33 Kč / 100 g
144 Kč
2+1 ZDARMA
Tattoo Liner gel pencil 900 Deep Onyx gelová tužka na oči, 1.3 g
11 076,92 Kč / 100 g
149 Kč
2+1 ZDARMA
Brow Ultra Slim tužka na obočí 1.5 Taupe, 4.22 g
3 530,81 Kč / 100 g
149 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Korektor 12 Soft Ivory 6.8 ml
219,12 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me tekutý korektor pro normální až mastnou pleť 05 Ivory 6.8 ml
219,12 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
The Colossal Volume Express Smoky Eyes Black 10.7 ml
148,60 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

