L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (199) Sleva (5)
Značky
Garnier (27) L'Oréal Paris (95) L'Oréal Paris Elseve (4) Maybelline New York (51) Mixa (7) NYX Professional Makeup (15)
Hodnocení
Druh vůně
Svěží (4)
Typy pleti
Normální pleť (11) Citlivá pleť (17) Suchá pleť (6) Mastná a problematická pleť (10) Smíšená pleť (4) Zralá pleť (9) Všechny typy pleti (71)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Bez barvy (1) Světle růžová (6) Tmavě růžová (9) Světle červená (1) Tmavě červená (1) Vínová (2) Korálová (1) Oranžová (1) Hnědá (2)
Typ krytí
Lehké (10) Střední (13) Vysoké (15)
Tvar řasenky
Hřebenový (3) Klasický (6) Prohnutý (4) Úzký (1)
Štítek
Tip na dárek (1)
Pro1
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (2) SPF 30 (1)
Certifikáty
Cruelty-free (21)
Na co je
Na akné (3) Na stárnutí (1) Na vrásky (13) Na zdravou kůži (2) Na zdravé vlasy (3) Na zvlhčení (2) Na čištění pleti (2)
Typ tužky
Ořezávací (7) Vysouvací (7) Fix (4) Voděodolná (14) Gelová (8)
Odstín
Neutrální (1) Velmi světlý (2) Světlý (15) Střední (12) Tmavý (5)
Forma
Krém (35) Tekutina (13) Pudr (10) Maska (9) Voda (9) Gel (7) Tyčinka (6) Sérum (5) Balzám (4) Sprej (3) Šampon (3) Emulze (2) Mléko (2) Olej (2) Fluid (1) Pasta (1) Peeling (1) Tyčinka na rty (1)
Věk
Efekt řasenky
Prodloužení (5) Objem (10) Natočení (1) Oddělení (3) Zahuštění (2) Voděodolné (2)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (97)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (2) Barvené vlasy (2) Normální vlasy (2) Suché vlasy (2) Poškozené vlasy (1)
Země původu
Francie (16) Německo (28) USA (4) Čína (1)
Vlastnosti
Vegan (9) Přírodní (2) Bez parafínu (2) Netestované na zvířatech (5) Dermatologicky testováno (1) Bez alkoholu (8) Bez barviv (2) Bez mýdla (1) Bez parabenů (10) Bez parfemace (4) Bez silikonu (5) Hydratační (60) Hypoalergenní (5) Na noc (3) Nekomedogenní (6) Ochranný (6) Proti stárnutí (8) Proti vráskám (17) Regenerační (12) Revitalizační (6) Sensitive (5) UV filtr (3) Voděodolné (27) Vyhlazující (18) Zklidňující (7) Vyživující (8)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (43) Noční (15) Celodenní (2)
Barva
Hnědá (2) Růžová (1) Zelená (1) Černá (15)
129 Kč
2+1 ZDARMA
Sensitive dvoufázový odličovač očí 125 ml
10,32 Kč / 10 ml
79 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 100 ml
7,90 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární čistící voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
369 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser denní péče proti vráskám s trojím účinkem 50 ml
73,80 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser noční péče proti vráskám s trojím účinkem 50 ml
71,80 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Paradise Extatic Black 6.4 ml
373,44 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 65+ denní a noční krém proti stárnutí pleti duopack 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
179 Kč
2+1 ZDARMA
Fructis Hair Food Aloe Vera + 3V1 hydratační maska na vlasy a pokožku hlavy 400 ml
4,48 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Vitamín C+ rozjasňující sérum 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hyaluron+ sérum na obnovu kožní bariéry 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational Black řasenka 9.5 ml
220,00 Kč / 10 ml
159 Kč
2+1 ZDARMA
Hyper Precise Liner oční linka 730 Matte Black 1 ml
1 590,00 Kč / 10 ml
439 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser Retinol noční sérum na hluboké vrásky 30 ml
146,33 Kč / 10 ml
339 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 55+ duopack - denní + noční krém proti stárnutí pleti
359 Kč
2+1 ZDARMA
Volume Million Lashes Extra Black objemová řasenka 9.2 ml
390,22 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay Matte Ink matná tekutá rtěnka 10 Dreamer 5 ml
398,00 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay Matte Ink matná tekutá rtěnka 30 Romantic 5 ml
398,00 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
SuperStay Matte Ink matná tekutá rtěnka 65 Seductress 5 ml
438,00 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Lash Sensational voděodolná prodlužující objemová řasenka pro objem řas 9.4 ml
222,34 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Specialist denní hydratační krém 50 ml
41,80 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 45+ duopack, 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Age Rewind Tekutý korektor pro zakrytí kruhů pod očima s pěnovým aplikátorem 01 Light
279 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Age Rewind tekutý korektor pro zakrytí kruhů pod očima s pěnovým aplikátorem 00 Ivory 6 ml
465,00 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Instant Eraser korektor 03 Fair 6.8 ml
292,65 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

