L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (199) Sleva (5)
Značky
Garnier (27) L'Oréal Paris (95) L'Oréal Paris Elseve (4) Maybelline New York (51) Mixa (7) NYX Professional Makeup (15)
Hodnocení
Druh vůně
Svěží (4)
Typy pleti
Normální pleť (11) Citlivá pleť (17) Suchá pleť (6) Mastná a problematická pleť (10) Smíšená pleť (4) Zralá pleť (9) Všechny typy pleti (71)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Bez barvy (1) Světle růžová (6) Tmavě růžová (9) Světle červená (1) Tmavě červená (1) Vínová (2) Korálová (1) Oranžová (1) Hnědá (2)
Typ krytí
Lehké (10) Střední (13) Vysoké (15)
Tvar řasenky
Hřebenový (3) Klasický (6) Prohnutý (4) Úzký (1)
Štítek
Tip na dárek (1)
Pro1
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (2) SPF 30 (1)
Certifikáty
Cruelty-free (21)
Na co je
Na akné (3) Na stárnutí (1) Na vrásky (13) Na zdravou kůži (2) Na zdravé vlasy (3) Na zvlhčení (2) Na čištění pleti (2)
Typ tužky
Ořezávací (7) Vysouvací (7) Fix (4) Voděodolná (14) Gelová (8)
Odstín
Neutrální (1) Velmi světlý (2) Světlý (15) Střední (12) Tmavý (5)
Forma
Krém (35) Tekutina (13) Pudr (10) Maska (9) Voda (9) Gel (7) Tyčinka (6) Sérum (5) Balzám (4) Sprej (3) Šampon (3) Emulze (2) Mléko (2) Olej (2) Fluid (1) Pasta (1) Peeling (1) Tyčinka na rty (1)
Věk
Efekt řasenky
Prodloužení (5) Objem (10) Natočení (1) Oddělení (3) Zahuštění (2) Voděodolné (2)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (97)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (2) Barvené vlasy (2) Normální vlasy (2) Suché vlasy (2) Poškozené vlasy (1)
Země původu
Francie (16) Německo (28) USA (4) Čína (1)
Vlastnosti
Vegan (9) Přírodní (2) Bez parafínu (2) Netestované na zvířatech (5) Dermatologicky testováno (1) Bez alkoholu (8) Bez barviv (2) Bez mýdla (1) Bez parabenů (10) Bez parfemace (4) Bez silikonu (5) Hydratační (60) Hypoalergenní (5) Na noc (3) Nekomedogenní (6) Ochranný (6) Proti stárnutí (8) Proti vráskám (17) Regenerační (12) Revitalizační (6) Sensitive (5) UV filtr (3) Voděodolné (27) Vyhlazující (18) Zklidňující (7) Vyživující (8)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (43) Noční (15) Celodenní (2)
Barva
Hnědá (2) Růžová (1) Zelená (1) Černá (15)
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hydratační textilní maska na oživení jasu Sakura 28 g
189,29 Kč / 100 g
53 Kč56 Kč
-5 %
2+1 ZDARMA
Textilní hydratační maska Hyaluronic Aloe 28 g
189,29 Kč / 100 g
55 Kč59 Kč
-6 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals noční regenerační textilní maska 28 g
196,43 Kč / 100 g
79 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 100 ml
7,90 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Protection 6 Floral Fresh antiperspirant ve spreji s kompletní ochranou 6v1 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
80 Kč85 Kč
-5 %
2+1 ZDARMA
Fructis Color Resist šampon, 250 ml
3,20 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Thermo Protect Minerální deodorant 50 ml
16,00 Kč / 10 ml
80 Kč
2+1 ZDARMA
Action Control Deodorant ve spreji 150 ml
5,33 Kč / 10 ml
89 Kč
2+1 ZDARMA
Antibakteriální antiperspirant 50 ml
17,80 Kč / 10 ml
105 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me BB Cream Nude 30 SPF50 30 ml
35,00 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Posilující odličovač očí 2v1 125 ml
9,52 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Great Lash černá řasenka 12,5ml 12.5 ml
103,20 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Totail Repair 5 šampon 400 ml
3,23 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Sensitive dvoufázový odličovač očí 125 ml
10,32 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
čistící pleťový gel bez obsahu mýdla 200 ml
6,45 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Sensitive Skin Expert odličovací mléko 200 ml
6,45 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Dvoufázový odličovač očí a rtů 125 ml
10,32 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Tekutý korektor pro normální až mastnou pleť 15 Fair 6.8 ml
204,41 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Čistící gel s kartáčkem proti akné 150 ml
9,27 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Powder 105 Natural Ivory rozjasňující pudr 9 g
1 544,44 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Tattoo Liner gelová tužka na oči 910 Bold Brown, 1.3 g
10 692,31 Kč / 100 g
139 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active Slupovací maska proti černým tečkám s aktivním uhlím 50 ml
27,80 Kč / 10 ml
139 Kč151 Kč
-7 %
2+1 ZDARMA
Brow Ultra Slim tužka na obočí 02 Soft Brown 4 g
3 475,00 Kč / 100 g
144 Kč
2+1 ZDARMA
Tattoo Liner gel pencil 900 Deep Onyx gelová tužka na oči, 1.3 g
11 076,92 Kč / 100 g
149 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Micelární voda 3v1 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me tekutý korektor pro normální až mastnou pleť 05 Ivory 6.8 ml
219,12 Kč / 10 ml
149 Kč172 Kč
-13 %
2+1 ZDARMA
dvoufázová micelární voda s olejem pro odstranění voděodolného make-upu 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

