L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (308) Sleva (7)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Druh vůně
Typy pleti1
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Tvar řasenky
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
BIO (1) Vegan (63) Přírodní (5) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (2) Netestované na zvířatech (13) Dermatologicky testováno (22) Bez alkoholu (2) Bez barviv (1) Bez parabenů (1) Bez parfemace (14) Bez silikonu (2) Chladivý (1) Hydratační (155) Hypoalergenní (9) Na noc (2) Nekomedogenní (10) Ochranný (14) Proti stárnutí (6) Proti vráskám (17) Regenerační (14) Revitalizační (4) Sensitive (8) UV filtr (6) Voděodolné (23) Vyhlazující (33) Zklidňující (13) Vyživující (12)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
Barva
379 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Filler oční sérum s 2,5% kyselinou hyaluronovou 20 ml
189,50 Kč / 10 ml
329 Kč
2+1 ZDARMA
L´Oréal Paris Infaillible Fresh Wear dlouhotrvající tekutý make-up 120 Vanilla 30 ml
109,67 Kč / 10 ml
149 Kč172 Kč
-13 %
2+1 ZDARMA
dvoufázová micelární voda s olejem pro odstranění voděodolného make-upu 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
96 Kč
2+1 ZDARMA
New York Qucik Shaper Shaping Pencil tužka na obočí 04 Medium Brown
169 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Powder 115 Ivory rozjasňující pudr 9 g
1 877,78 Kč / 100 g
182 Kč
2+1 ZDARMA
Superfluff gel na obočí 260 Deep Brown, 5 ml
364,00 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Vitamin C 85 ml
17,53 Kč / 10 ml
309 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 01 Very Light BB krém, 30 ml
103,00 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser fluid 30 ml
126,33 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Paradise Bronze to Paradise 02 BABY ONE MORE TAN bronzer 9 g
3 100,00 Kč / 100 g
359 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Instant Eye Bag Eraser na otoky a váčky pod očima 15 ml
239,33 Kč / 10 ml
209 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Specialist denní hydratační krém 50 ml
41,80 Kč / 10 ml
112 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra energetic extreme sport sprchový gel, 300 ml
3,73 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Power Age Revitalizační oční krém, 15 ml
199,33 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Lumi Matte 118 make up, 35 ml
71,14 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Lifter Foundation 114, rozjasňující make-up Plump & Glow 30 ml
79,67 Kč / 10 ml
359 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Clinical Denní Anti-UV Fluid s velmi vysokou ochranou s SPF50+ a vitaminem C, 50 ml
71,80 Kč / 10 ml
204 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals rozjasňující micelární voda s vitamínem C 700 ml
2,91 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active AHA + BHA Charcoal sérum proti nedokonalostem 30 ml
76,33 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron specialist vyplňující vyhlazující tonikum 200 ml
7,45 Kč / 10 ml
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Vyhlazující a vyplňující textilní maska s výtažkem z hroznů 28 g
189,29 Kč / 100 g
189 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Powder 120 Classic Ivory rozjasňující pudr 9 g
2 100,00 Kč / 100 g
199 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Energetic Osvěžující čistící gel 260 ml
7,65 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals All in One micelární voda pro citlivou pleť, 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Baby Skin Pore Eraser Podkladová báze 22 ml
90,45 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB-krém 03 Medium Light 30 ml
83,00 Kč / 10 ml
53 Kč56 Kč
-5 %
2+1 ZDARMA
Textilní hydratační maska Hyaluronic Aloe 28 g
189,29 Kč / 100 g
319 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible 24h More Than Concealer 325 Bisque korektor 11 ml
290,00 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Posilující odličovač očí 2v1 125 ml
9,52 Kč / 10 ml
142 Kč
2+1 ZDARMA
Hydratační pleťový sorbet krém Salicylic Fresh & Matte 85 ml
16,71 Kč / 10 ml
139 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me Powder 105 Natural Ivory rozjasňující pudr 9 g
1 544,44 Kč / 100 g
105 Kč
2+1 ZDARMA
Fit Me BB Cream Nude 30 SPF50 30 ml
35,00 Kč / 10 ml
53 Kč59 Kč
-10 %
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hydratační textilní maska proti projevům únavy s výtažkem z levandule 28 g
189,29 Kč / 100 g
289 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 03 tónující sérum, 30 ml
96,33 Kč / 10 ml
112 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Barber Club mycí gel na tělo, vlasy a vousy, 300 ml
3,73 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron Tint Lip Stain Serum 217 Smoky Mauve tekutá rtěnka 5 ml
498,00 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert pure carbon XXXL sprchový gel 1000 ml
2,69 Kč / 10 ml
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Hydra Energetic roll-on oční krém 10 ml
269,00 Kč / 10 ml
204 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals micelární voda s růžovou vodou 700 ml
2,91 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Superfluff gel na obočí 255 Soft Brown, 5 ml
378,00 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

