L'Oréal CPD
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené …
L'Oréal Paris je jedna z nejznámějších značek dekorativní, pečující i vlasové kosmetiky na světě. L’Oréal začal v České republice působit v roce 1994 prodejem výrobků pro spotřebitelský trh. O rok později přibyly profesionální produkty určené pro použití v kadeřnických salonech a v roce 2000 i dermo-kosmetické přípravky a luxusní výrobky.
Cena
Akce a slevy
2 + 1 (308) Sleva (7)
Značky
Hodnocení
Příchuť balzámu
Druh vůně
Typy pleti1
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Typ krytí
Tvar řasenky
Štítek
SPF – Ochranný sluneční faktor
Certifikáty
Na co je
Forma
Věk
Efekt řasenky
Cesta podání
Vlasové přípravky
Země původu
Vlastnosti
BIO (1) Vegan (63) Přírodní (5) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (2) Netestované na zvířatech (13) Dermatologicky testováno (22) Bez alkoholu (2) Bez barviv (1) Bez parabenů (1) Bez parfemace (14) Bez silikonu (2) Chladivý (1) Hydratační (155) Hypoalergenní (9) Na noc (2) Nekomedogenní (10) Ochranný (14) Proti stárnutí (6) Proti vráskám (17) Regenerační (14) Revitalizační (4) Sensitive (8) UV filtr (6) Voděodolné (23) Vyhlazující (33) Zklidňující (13) Vyživující (12)
Na co pomáhá
Velikost balení
Péče o pleť
Barva
219 Kč
2+1 ZDARMA
NY Falsies Lash Lift EXTRA BLACK prodlužující a zhušťující řasenka 9.6 ml
228,13 Kč / 10 ml
229 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Liquid Blush Glowy 635 Worth It Medium tekutá tvářenka 10 ml
229,00 Kč / 10 ml
459 Kč
2+1 ZDARMA
Infaillible Fresh Wear Dlouhotrvající tekutý make-up 100 Linen 30 ml
153,00 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Liquid Blush Glowy 630 True Rose tekutá tvářenka 10 ml
239,00 Kč / 10 ml
239 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Liquid Blush Glowy 625 Gold Pink tekutá tvářenka 10 ml
239,00 Kč / 10 ml
219 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Le Bronzer Stick Soleil 110 Toasted Sunlight 9 g
2 433,33 Kč / 100 g
259 Kč
2+1 ZDARMA
True Match pudr 2.N 9 g
2 877,78 Kč / 100 g
189 Kč
2+1 ZDARMA
Superfluff gel na obočí 257 Medium Brown, 5 ml
378,00 Kč / 10 ml
199 Kč
2+1 ZDARMA
Poreless Jelly Primer podkladová báze 30 ml
66,33 Kč / 10 ml
279 Kč
2+1 ZDARMA
Super Stay Vitamin C skin tint 23 tónující sérum, 30 ml
93,00 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Expert Hydra Energetic sprchový gel, 300 ml
4,30 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals rozjasňující micelární voda s vitamínem C 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
189 Kč
2+1 ZDARMA
Lumi Le Bronzer Stick Soleil 100 Sunkissed Rose 9 g
2 100,00 Kč / 100 g
174 Kč
2+1 ZDARMA
Pure Active 8H Pimple Patch Ultra 22 ks
7,91 Kč / 1 ks
129 Kč
2+1 ZDARMA
Sensitive dvoufázový odličovač očí 125 ml
10,32 Kč / 10 ml
299 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert Power Age Revitalizační 24h hydratační krém 50 ml
59,80 Kč / 10 ml
249 Kč
2+1 ZDARMA
Magic BB 04 Medium BB krém, 30 ml
83,00 Kč / 10 ml
119 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluronic Aloe Hydratační pleťová voda 200 ml
5,95 Kč / 10 ml
129 Kč
2+1 ZDARMA
Dvoufázový odličovač očí a rtů 125 ml
10,32 Kč / 10 ml
379 Kč
2+1 ZDARMA
Age Specialist 45+ duopack, 2 x 50 ml
37,90 Kč / 10 ml
53 Kč
2+1 ZDARMA
Skin Naturals Hydratační textilní maska na oživení jasu Sakura 28 g
189,29 Kč / 100 g
269 Kč
2+1 ZDARMA
Men Expert hydra energetic XXXL sprchový gel, 1000 ml
2,69 Kč / 10 ml
151 Kč
2+1 ZDARMA
Hyaluron noční hydratační gel na obnovu kožní bariéry 50 ml
30,20 Kč / 10 ml
369 Kč
2+1 ZDARMA
Revitalift Laser denní péče proti vráskám s trojím účinkem 50 ml
73,80 Kč / 10 ml
149 Kč
2+1 ZDARMA
Micelární čistící voda ALL-IN-1 pro citlivou pleť 400 ml
3,73 Kč / 10 ml
L'Oréal CPD - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty L'Oréal CPD ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie L'Oréal CPD lidé hodnotí na 92 %

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Bare With Me Hemp Brow Setter Gel na obočí 6.5 ml
5 / 1x
Za mne snad nejlepší produkt co se týče stylingu obočí. Kartáčkem samotným moc nevytvoříte, budete potřebovat druhý, ale jakmile si s tímto produktem vytvaruji obočí, nemusím se o něj do večera starat. Krásně drží a není těžký. Upřímně, nenašla jsem lepší.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Hyaluron Plump dárková sada pro dehydratované vlasy 3 ks
5 / 2x
V akci 1 + 1 zdarma je to naprosto bezkonkureční cena

Recenze produktu: L'Oréal Paris Permanent Gel Permanentní barva Brightred 160 ml
5 / 6x
Doporučuji.setrnost k vlasům i dostatečně krytí.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Kids ochranný sprej SPF50+ 300 ml
5 / 3x
Vše ok

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Tame & Frame Tinted Brow Pomade Pomáda na obočí - Brunette 5 g
5 / 2x
Tohle je prostě nejlepší pomáda na obočí. Používám už 3 roky a nemohu si vynachválit. Zkoušela jsem pro porovnání například od essence a to vářné nedoporučuji. Nyx má skvělou barvu a hlavně drží celý den.

Recenze produktu: L'Oréal Paris Paradise Extatic pomáda na obočí se štětečkem 102 Warm Blonde 3 g
5 / 4x
Skvělé

Recenze produktu: L'Oréal Paris Men Expert Pure Charcoal textilní maska 32 g
5 / 1x
Good

Recenze produktu: NYX Professional Makeup Pro Brush Powder Štětec na pudr
5 / 1x
Maximálne spokojná.

Recenze produktu: Garnier Ambre Solaire Ocean Protect opalovací mléko, vysoká ochrana, SPF 50, 175 ml
5 / 1x
Moc hezky voní a roztírá se.

Recenze produktu: Garnier Čisticí pěnový gel Skin Naturals Botanical Gel 200 ml
5 / 3x
Používám už dlouho, vždy velká spokojen
Nahoru

