Lubrikační gely na erotické pomůcky (17 produktů)

Při používání erotických hraček nezapomínejte na použití lubrikačního gelu, který jejich zavádění zpříjemní. V úvahu připadají všechny gely na vodní bázi, které jsou s hračkami kompatibilní. Do této kategorie jsme zařadili speciální lubrikanty …

 Zobrazit více

Při používání erotických hraček nezapomínejte na použití lubrikačního gelu, který jejich zavádění zpříjemní. V úvahu připadají všechny gely na vodní bázi, které jsou s hračkami kompatibilní. Do této kategorie jsme zařadili speciální lubrikanty přímo určené k používání s erotickými pomůckami. Mají zvlhčující schopnosti, jsou citlivé k lidskému tělu i povrchu hraček. Nezanechávají na nich žádné stopy. 

Teprve se rozhlížíte po možnostech, jak si postelové hrátky zpříjemnit? Pokud chcete začít opatrněji a sáhnout po menší hračce, podívejte se na stimulátory klitorisu, klasické vibrátory nebo venušiny kuličky, které jsou skvělé i ze zdravotního hlediska. Možností, jak docílit rozkoše, je celá řada. Nechte se inspirovat.

 

Nejlépe hodnoceným produktem je Love Gel Lubrikant Silicone Super Concentrated 250 ml. Zákazníci si oblíbili značky Love Gel, Tenga a Loovara.

Product image

Loovara Lubrikant Watergate 250 ml

Můžete mít dnes329 Kč

Tenga Lubrikační gel Egg Lotion 65 ml

Můžete mít dnes
139 Kč
Product image

Love Gel Lubrikant Aqua Aloe Vera a Panthenol 250 ml

Můžete mít v pondělí 9. 10.990 Kč

Tenga Lubrikační gel Hole Lotion Mild 170 ml

Můžete mít v pondělí 9. 10.
269 Kč
Banner
Lubrikační gely na erotické pomůcky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Lubrikační gely na erotické pomůcky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Lubrikační gely na erotické pomůcky lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Fleshlight Lubrikační gel Ice 100 ml
5 / 1x
dražší ale kvalitní
Recenze produktu: Tenga Lubrikační gel Egg Lotion 65 ml
5 / 2x
diskretní balení
Recenze produktu: Love Gel Lubrikant Silicone Super Concentrated 250 ml
5 / 1x
Výrobek kupuji již 10.rokem, tím vyjadřuji naprostou spokojenost.
Recenze produktu: Tenga Lubrikační gel Hole Lotion Real 170 ml
4.5 / 2x
Jeden z nej na hračky Tenga

Podívejte se na produkty z kategorie Lubrikační gely na erotické pomůcky seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Lubrikační gely na erotické pomůcky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Lubrikační gely na erotické pomůcky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.