Venušiny kuličky (17 produktů)

Jak již z názvu Venušiny kuličky plyne, tato erotická hračka se skládá z dvojice spojených kuliček. Uvnitř každé se nachází další kovová. Při vykonávání pohybu jemně vibrují a chvějí se, tím stimulují vnitřní svaly pochvy a přináší příjemné …

 Zobrazit více

Jak již z názvu Venušiny kuličky plyne, tato erotická hračka se skládá z dvojice spojených kuliček. Uvnitř každé se nachází další kovová. Při vykonávání pohybu jemně vibrují a chvějí se, tím stimulují vnitřní svaly pochvy a přináší příjemné potěšení. Napomáhají k prokrvení sliznice a připravují tak na další hrátky. Můžete je mít i během sportování, třeba běhání, budete tak posilovat pánevní dno a ještě se při tom usmívat.

Venušiny kuličky mají i zdravotní charakter

Posilují totiž pánevní dno. To sice můžete posilovat i bez této pomůcky, ale vaginální svalstvo je problematické si uvědomit, takže nevíte, jestli ho posilujete správně. Kuličky vás nutí zatínat svaly. Díky kuličkám je to snadnější a budete tak posilovat intenzivněji. Stačí posilovat pár minut denně, později v průběhu celého dne. Výsledek poznáte již za pouhých 6 týdnů. Začátečnice můžou sáhnout po menším a lehčích kuličkách a postupně pořídit těžší, tenčí. Nejenže pak budete vědět pevněji obemknout penis partnera, ale i pro vás to bude větší sexuální prožitek. A to není vše, Venušiny kuličky pomáhají také v prevenci proti nežádoucímu úniku moči.

Příčiny oslabení pánevního dna

 • Věk
 • Nadváha
 • Zátěž při porodu
 • Některé operace
 • Častější těhotenství a porody
 • Vytrvalý kašel
 • Chronické zhoršené dýchání
 • Pokles dělohy

Příznaky pokleslého pánevního dna

 • Bolest zad
 • Menstruační bolesti
 • Inkontinence
 • Bolest při pohlavním styku
 • Nepříjemné pocity při močení

Nečekejte už na nic a začněte už dnes!

TIP: Silikonové Venušiny kuličky se dobře udržují, ty plastové zase intenzivně vibrují.

V případě, že jste si nevybrali v této kategorii žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Silikonové venušiny kuličky a Vibrační venušiny kuličky. Nejlépe hodnoceným produktem je Lovetoy Venušiny kuličky iWhizz Luna Kegel Ball. Uživatelé si oblíbili značky Lady Dreams, Pretty Love a FunFactory.

Product image

Pretty Love Venušiny kuličky Willie

Můžete mít zítra1 090 Kč
Banner
Venušiny kuličky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Venušiny kuličky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Venušiny kuličky lidé hodnotí na 80 %
Recenze produktu: Svakom Gejša kuličky Nova Kegel Balls zelené 3 ks
5 / 1x
preventivní pomůcka - dobrý povrch, praktické očko pro vyndání
Recenze produktu: Pretty Love Venušiny kuličky Orgasmic Ball 2 ks
5 / 1x
Perfektni na posileni panevniho dna. Po prvnim tydnu vidim vysledky.
Recenze produktu: Lovetoy Venušiny kuličky iWhizz Luna Kegel Ball
4.8 / 4x
Darček pre kamarátku, ktorá má problémy s únikom moču. Oceňujem materiál, 100% lekársky silikón ako aj cenu.
Recenze produktu: Pretty Love Vibrátor Werner
1 / 1x
Produkt nefunguje, pri nabíjaní nesvieti. Chýba slovenský alebo český návod.

Podívejte se na produkty z kategorie Venušiny kuličky seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Venušiny kuličky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Venušiny kuličky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.