Macromo DNA Platinum - celogenomové sekvenování (WGS, NGS)

Macromo Pro DNA představuje nejpokročilejší analýzu vaší DNA na trhu, …

Zobrazit více

Macromo Pro DNA představuje nejpokročilejší analýzu vaší DNA na trhu, proveditelnou na základě jednoduchého odběru slin v pohodlí domova. Digitalizujeme celou vaší genetickou informaci uloženou v DNA, ze které následně obdr žíte informace o vašich genetických predispozicích.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma

Celogenomové sekvenování je nejpokročilejší metoda analýzy DNA, které skrývá ty nejdůležitější informace pro preventivní péči o vaše zdraví. Díky ní můžete i vy vylepšit svůj životní styl v různých oblastech.

Digitalizuje celou vaší genetickou informaci uloženou v DNA, ze které následně obdržíte informace o vašich genetických predispozicích. Vzniklá data jsou využitelná po celý zbytek vašeho života. Získáte všechny výsledky jako z testu Macromo DNA, které ale budou přesnější a do budoucna bude možné na ně aplikovat veškerý nově vzniklý výzkum a technologický pokrok v genetice a medicíně. Navíc obdržíte kompletní přehled onemocnění pro stanovení vašeho statusu přenašeče. Je proto ideální pro páry, které si plánují založit rodinu a chtějí přesně znát možná zdravotní rizika dítěte a tím jim efektivněji předcházet. Celkem získáte víc než 334 výsledků.

Veškeré poznatky a výsledky neustále aktualizujeme a zasíláme vám je v mobilní aplikaci Macromo, ve které najdete průběžně aktualizovaná doporučení založená na vašem životním stylu. Vše proto, abyste byli zdravější a cítili se lépe. Pokud chcete zjistit, jak přesně vypadají výsledky a doporučení, které obdržíte, můžete si už teď stáhnout aplikaci Macromo z Google Play nebo App Store.

Co se z testu dozvíte?

Rizika ovlivnitelných onemocnění
Častá onemocnění jsou zodpovědná za většinu zdravotních potíží na celém světě, ale se správným přístupem se jim dá z 60 až 90 % předcházet. Macromo vám pomůže odhalit vaše rizikové faktory životního stylu a genetiky pro tato onemocnění, abyste mohli podniknout akční kroky k jejich prevenci a prodloužit si tak svůj aktivní život.

Rizika rakoviny
Díky znalosti vašich genetických predispozic pro různé typy rakoviny budete vědět, na které preventivní prohlídky byste rozhodně neměli zapomínat. Zároveň můžete vzniku mnoha typů rakoviny předcházet vhodnou úpravou životního stylu.

Reakce na léčiva
Způsob, jakým vaše tělo metabolizuje různá léčiva, se může projevit na jejich účinnosti. Znalost genetických predispozic pro reakci na léčiva vám umožní činit ve spolupráci s lékařem informovaná rozhodnutí při výběru vhodných léků či nastavení dávkování tak, abyste minimalizovali nežádoucí vedlejší účinky.

Plánování rodiny
Zjistíte, jestli jste přenašečem některého z vzácných dědičných onemocnění. Jedná se o nemoci, které nejspíše neovlivní vás, ale mohou se projevit u vašich dětí. Test zahrnuje detailní manuální kontrolu přenašečství dědičných onemocnění.

Výživa a stravování
Zjistěte, jak efektivně vaše tělo vstřebává různé živiny, vitaminy a minerály. Vaše geny prozradí i to, jak na vás působí kofein či alkohol. Poznejte, co konkrétně vaše tělo potřebuje a optimalizujte svůj jídelníček i stravovací návyky.

Spánek a wellness
Kvalitní spánek je pro zdraví klíčový. Geny mohou ovlivňovat hloubku, kvalitu či načasování spánku. Když porozumíte spánkovým nárokům svého těla, můžete si nastavit spánkovou hygienu tak, abyste se probouzeli svěží a plní energie.

Fyzické znaky
Geny jsou základním kamenem určujícím vaše fyzické znaky, jako je třeba tělesná výška nebo předpoklad pro stavbu těla. Zjistěte, jaké předpoklady jste zdědili po svých předcích a nejspíš je předáte i svým potomkům.

Fitness a sport
Reakce vašeho těla na různé typy zátěže i schopnost regenerace závisí na vašich genech. Využijte naplno svůj potenciál. Zjistěte jaké jsou vaše predispozice, riziko zranění i potřeba regenerace. Buďte ve svém tréninku efektivnější a dosahujte lepších výsledků.

Jak probíhá testování?

Zakoupíte si testovací sadu a provedete odběr slin.
Testovací sadu si můžete koupit na našem eshopu, nebo u našich distributorů. Po rozbalení naplníte zkumavku malým vzorkem vašich slin.

Odešlete vzorek do laboratoře.
Zkumavku se vzorkem zaregistrujete v aplikaci Macromo a vložíte do přiložené předplacené obálky. V aplikaci zdarma objednáte kurýra DHL, který vzorek vyzvedne a odešle do laboratoře.

Obdržíte výsledky a doporučení pro Váš zdravější život.
Výsledky obdržíte do 60 dnů v mobilní aplikaci Macromo. Společně s výsledky DNA testu dostanete doporučení na míru pro Vaše zdraví a životní styl. Své výsledky můžete konzultovat s naším specialistou, který rád zodpoví všechny Vaše dotazy.

Personalizovaná doporučení garantovaná odborníky
V aplikaci Macromo získáte nejen výsledky DNA testů, ale dlouhodobě vám nabídne přehledné informace, jak preventivně pečovat o své zdraví. Vše je založeno na unikátním zpracování dat z různých zdrojů a na konzultacích s lékaři a odborníky.

Bezpečnost dat a ochrana soukromí

Bezpečnost dat a ochrana soukromí jsou pro společnost Macromo nejvyššími prioritami.

Zabezpečení dat
Všechny biologické vzorky jsou zpracovávány a analyzovány v Evropské unii a po dokončení jsou řádně zlikvidovány. Uživatelé mají plné vlastnictví svých dat s možností je kdykoli stáhnout nebo požádat o jejich vymazání z úložiště.

Ochrana osobních údajů
Společnost Macromo přísně dodržuje pravidla GDPR, aby zajistila bezpečné a anonymní nakládání s osobními údaji. Zdravotní údaje v aplikaci Macromo nejsou spojeny s identitou uživatelů, což zajišťuje úplnou ochranu soukromí.

Zkuste také ostatní produkty značky Macromo, které uvidíte v kategoriích Zdravotnické potřeby, Diagnostické testy a Ostatní diagnostické testy. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Ostatní diagnostické testy.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN8594212910025
ZnačkaMacromo
Originální názevMacromo Pro DNA — celogenomové sekvenování (WGS, NGS)