Mantinely do postýlky (26 produktů)

Mantinely do postýlky jsou bezpečnostní prvky, které se umisťují kolem matrace dětské postýlky a mají zabránit úrazu nebo pádu. Existují různé typy mantinelů, včetně pevných, polštářkových a skládacích. Pevné mantinely jsou často vyrobeny z …

 Zobrazit více

Mantinely do postýlky jsou bezpečnostní prvky, které se umisťují kolem matrace dětské postýlky a mají zabránit úrazu nebo pádu. Existují různé typy mantinelů, včetně pevných, polštářkových a skládacích. Pevné mantinely jsou často vyrobeny z kovového nebo plastového materiálu a jsou připevněny k postýlce. Polštářkové mantinely jsou většinou flexibilnější a měkčí, čímž snižují pravděpodobnost jakéhokoli poranění vašeho děťátka.

Kdy dát mantinely do postýlky?

Mantinely do postýlky jsou vhodné pro použití od narození miminka až do doby, kdy se dítě naučí samo vstávat z postele. Tato zábrana by měla být umístěna tak, aby byla dítěti přístupná, pokud by chtělo vylézt z postele, ale zároveň by měla být dostatečně vysoká, aby nedopustila pád dítěte z postýlky.

Jaké mantinely jsou nejlepší?

Při výběru mantinelů do postýlky je důležité zvolit takové, které jsou bezpečné a stabilní. Dále je nutné, aby se mantinely umístily na správné místo a dobře upevnily k rámu postýlky. Tak, aby se nemohly snadno uvolnit. Při výběru mantinelů je důležité také zvážit velikost a tvar postele, aby se mantinely dobře hodily a byly správně upevněny. Pak už je jen na vás, zda zvolíte skládací, ochranný mantinel, pletenec nebo polštářkovou verzi. Každému rodiči bude vyhovovat něco trochu jiného.

Uživatelé hodnotí nejlépe značky T-Tomi, Esito a Bomimi.

Zopa Zábrana na postel Monna

Můžete mít v pondělí 2. 10.869 Kč

Zopa Zábrana na postel Monna

Můžete mít v pondělí 2. 10.869 Kč
Banner
Mantinely do postýlky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Mantinely do postýlky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Mantinely do postýlky lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: T-Tomi Pletený mantinel, white + grey 180 cm
5 / 6x
spokojenost
Recenze produktu: T-Tomi Pletené hnízdečko 2v1, roses
5 / 2x
Pletené hnízdečko od značky T-Tomi je překrásně zpracované. Je vhodné pro novorozence a s miminkem následně i roste. Lze použít jak hnízdečko, tak odvázat stužky pouze mantinel do postýlky. Mají moc krásné designové vzory a každá maminka si zamiluje právě ten svůj originální kousek.
Recenze produktu: T-Tomi Polštářkový mantinel Velvet, pink bears 6 ks
5 / 1x
Polštářky jsou heboučký. Jsem spokojená.
Recenze produktu: Esito Mantinel do postýlky 28x180cm Mráček šedá
5 / 1x
Mantinely jsou krasne, mekke. Dcera se diky nim nebudi. Ocenuji ceskou vyrobu. Jednoducha udrzba.
Recenze produktu: T-Tomi Pletený mantinel white + grey 20 x 360 cm
5 / 5x
Jsme s mantinelem velice spokojeni. Je velice poddajný a lze tak vytvarovat těsně okolo miminka a vytvořit tak "hnízdečko".

Kategorii Mantinely do postýlky jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Mantinely do postýlky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Mantinely do postýlky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.