Bezpečnostní potřeby

Bezpečnostní potřeby chrání Vaše dítě před úrazy, které způsobují nejen ostré rohy, zástrčky, dvířka ledniček, skřínek a šuplíků, ale také před pádem z postýlky či schodů.

Dbejte na bezpečnost svého dítěte a vyberte si z naší nabídky bezpečnostních potřeb pro děti. V naší nabídce naleznete zarážky na dveře, ochranu rohů, pojistky na šuplíky či bezpečnostní zábrany a mantinely do postýlek.

V kate…

Zobrazit celý popis

Nejprodávanější produkty

Babydan Ochrana do elektrických zásuvek 10 ks Ochrana zásuvek Babydan snižuje nebezpečí úrazu elektrickým proudem neboť zabrání dětem strčit prst do zásuvky. Chrání…
79 Kč
59 Kč
Bezpečnostní uzávěr posuvných dveří, 2ks Tento praktický bezpečnostní uzávěr slouží proti otevření posuvných dveří skříní.
159 Kč
119 Kč
Pojistky na šuplíky a ledničky Baby Ono 2ks - hnědé Praktická sada plastových pojistek pro zapezpečení šuplíků a ledniček před malými dětmi. Vyrobeno z bezpečného a…
79 Kč
Multifunkční uzávěr dlouhý 2 ks Multifunkční uzávěr chrání většinu skříněk a šuplíků před nežádoucím otevřením dítětem. Jednoduše se montuje a snadno…
79 Kč
66 Kč
Zábrana dveří Zábrana - zabraňuje úplnému zavření dveří a tím minimalizuje možnost přivření prstů dítěte nebo přibouchnutím dveří.
39 Kč
Polštářkový mantinel, white / little grey dots Polštářkový mantinel T-TOMI tvořený 6 kusy jednotlivých polštářků o velikosti 35 x 35 cm vyrobený ze 100% bavlny a z…
979 Kč
789 Kč
Ochrana elektrických zásuvek, 10 ks Záslepky do zásuvky zamezují dětem, aby si ublížily strkáním prstů nebo předmětů do zásuvky.
129 Kč
79 Kč
Pojistky na šuplíky Baby Ono 5 ks Široká nabídka zabezpečení Baby Ono. Doporučováno od 3 měsíců dítěte. Balení obsahuje 5 pojistek.
60 Kč
Ochrana rohů stolu - 4 ks Ochrana rohů stolu, která chrání dítě před zraněním hlavy.
59 Kč
Univerzální bezpečnostní pás Zajišťuje uzavření dvířek, šuplíků, ledničky, mrazničky,sušičky a dalších výrobků.
189 Kč
139 Kč
Zobrazit více nejprodávanějších produktů

72 produktů

Produkty