Masážní pomůcky - Pro seniory (3 produktů)

Masážní přístroje na nohy, pro cvičení jógy, akupresurní podložky a řada dalších masážních pomůcek, které vás příjemně uvolní, to vše najdete v následující kategorii. Masáž je příjemnou relaxační technikou, která zbaví vaše tělo ztuhlosti. Zároveň …

Zobrazit více

Masážní přístroje na nohy, pro cvičení jógy, akupresurní podložky a řada dalších masážních pomůcek, které vás příjemně uvolní, to vše najdete v následující kategorii. Masáž je příjemnou relaxační technikou, která zbaví vaše tělo ztuhlosti. Zároveň působí pozitivně také na psychiku. Nabízíme masážní pomůcky, kterými se snadno namasírujete sami v pohodlí domova a nemusíte platit za drahé masáže od profesionálních masérů.

Zákazníci si nejvíc oblíbili značky Power System, DMA a Sklz. V případě, že jste si nevybrali v této kategorii žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Masážní míče a Masážní válce. Nejlépe hodnoceným produktem je DMA Masážní váleček Mini Bar Roller, MMRB603-S-BL.

Masážní pomůcky - Pro seniory - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Masážní pomůcky - Pro seniory ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Masážní pomůcky - Pro seniory lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Sklz Universal Massage Roller Dvojitý masážní míč
5 / 1x
Předtím jsem používal levnější, ale ty nejsou tak dobré jako tento. Dobře se drží a masíruje tam, kde je potřeba. Za mě skvělý produkt.
Recenze produktu: DS laboratories Stimulační roller na obličej 0.3 mm
5 / 2x
váleček vypadá pěkně a funkčně.. :-) akorát mě zarazil dvojí návod k použití :-( - anglický návod říká, že mám používat obden a po 30 použitích vyhodit.. český návod říká, že mám používat max 1x týdně a o době používání ani zmínka... tak nevím... alena koll
Recenze produktu: Rehabiq Masážní míček ježek modrý 10 cm
5 / 8x
Splňuje účel.
Recenze produktu: Beper P302MAS100 Krční masážní přístroj EMS
5 / 1x
+
Recenze produktu: Spophy Cupping Set - sada silikonových baněk 4 ks
5 / 4x
Recenze produktu: Bodi-Tek AB CORE TRAINER
5 / 2x
dobré
Recenze produktu: DS laboratories Stimulační roller na vlasy 0.5 mm
5 / 3x
Doporučuji
Recenze produktu: Meyra Qmed - Akupresurní podložka
5 / 5x
pomáhá na namáhané nohy a zada
Recenze produktu: Wellea Parafínový olej itr 1 l
5 / 1x
Používám přesně podle návodu a jsem s ním spokojený.
Recenze produktu: Modom BI 13 Relax Tone Maripol
4.8 / 4x
Za mě při menších bolestech super opravdu mi pomůže i na relax dost dobrý

Produkty z kategorie Masážní pomůcky jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Masážní pomůcky. V kategorii Masážní pomůcky najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.