Masážní válce (9 produktů)

Myslíte to s posilováním a svým tělem vážně? Potom byste neměli zapomínat na důslednou regeneraci svalů po sportování. Masážní válec může být jednou z ideálních cest, jak toho dosáhnout. Tato pomůcka ale neslouží jen k uvolnění ztuhlých svalů. Jaké …

Zobrazit více

Myslíte to s posilováním a svým tělem vážně? Potom byste neměli zapomínat na důslednou regeneraci svalů po sportování. Masážní válec může být jednou z ideálních cest, jak toho dosáhnout. Tato pomůcka ale neslouží jen k uvolnění ztuhlých svalů. Jaké má jiné funkce a při jakých aktivitách můžeme masážní válec použít?

Na co je dobrý masážní válec?

Díky masážnímu válci si, jak už bylo výše zmíněno, užijete benefity klasické masáže. Uvolní ztuhlé svalstvo (například po tréninku) a rovněž se postará o lepší prokrvování. Dopřejete regeneraci nejen svalům ale i kloubům, kostem a dalším tkáním. Pomocí masážního rolleru, jak se mu také říká, mohou sportovci zvýšit rozsah svého pohybu.

Pravidelné používání masážního válce vás může zbavit bolesti zad, svalů a je i vhodnou prevencí proti křečím nebo celulitidě.

Jak správně vybrat masážní válec?

Existuje několik zásadních kritérií, které bychom měli při vybírání zvážit.

Materiál –⁠ Levnější variantou jsou pěnové rollery, o něco dražší plastové (EVA) válce. Mají nosnost až 100 Kg a jsou hygieničtější a odolnější než pěnové.

Struktura –⁠ Vybírat můžete z hladkých válců vhodných pro velmi jemnou masáž, které jsou také vhodné pro posilovací cviky. Rollery se strukturou vám poskytnou intenzivní zážitek z masáže.

Rozměry –⁠ Pro běžné používání vám postačí válec o velikosti 30 –⁠ 45 cm. Rollery větších rozměrů se budou hodit při cvičení jógy nebo pilates. 

Cena –⁠ Chystáte se masážní válec používat často? Potom si za něj nezdráhejte zaplatit. Hojné používání klade vyšší nároky na kvalitu. 

Uživatelé hodnotí nejlépe značky Power System, Sklz a DMA. Nejlépe hodnoceným výrobkem je GymBeam Valec na cvičení Fitness Roller Orange - oranžová.

Masážní válce - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Masážní válce ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Masážní válce lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: GymBeam Valec na cvičení Fitness Roller Orange - oranžová
5 / 3x
Tovar bol dodaný do 24 hodín od objednania
Recenze produktu: Trigger Point The Grid Foam Roller Maskáč 33 cm
4.5 / 3x
Přišel mi úplně jiný produkt, než který je na obrázku, který zde máte v nabídce. Spokojen stím nejsem.
Recenze produktu: Trigger Point The Grid Foam Roller Oranžový 33 cm
4 / 3x
Na prokrvení a promasírování zad či nohou super. Ale cena je celkem vysoká dle mého názoru a bohužel se s ním nedostanu do míst, kde mám bolestivé trapézy

Produkty z kategorie Masážní válce jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Masážní válce. Podívejte se na produkty z kategorie Masážní válce seřazené od těch nejprodávanějších.