Megafyt (14 produktů)

Původní společnost MEGAFYT byla založena v  roce 1990 ve Vraném nad Vltavou  a jako většina společností s farmaceutickým zaměřením prošla vývojem.  V roce 1992 byla transformována do společnosti s ručením omezeným – Megafyt-R spol. s.r.o. a o rok …

Zobrazit více

Původní společnost MEGAFYT byla založena v  roce 1990 ve Vraném nad Vltavou  a jako většina společností s farmaceutickým zaměřením prošla vývojem.  V roce 1992 byla transformována do společnosti s ručením omezeným – Megafyt-R spol. s.r.o. a o rok později došlo ke vstupu zahraničního kapitálu prostřednictvím jednoho z největších světových zpracovatelů léčivých rostlin, společnosti MARTIN BAUER GmbH, SRN, a company of the nature network®. 

V roce 2012 došlo k přejmenování názvu společnosti na Megafyt Pharma s.r.o., který lépe vyjadřuje její příslušnost k farmaceutickému trhu.  Megafyt Pharma s.r.o. se řadí mezi největší zpracovatele léčivých rostlin v České republice a úspěšně spolupracuje i s mnoha zahraničními partnery. Společnost, jako jeden z mála výrobců čajů v České Republice, má část sortimentu registrovaný i jako léčivé přípravky a je držitelem požadovaného certifikátu pro výrobu léčiv – Správné výrobní praxe (SVP). Sortiment firmy dnes představuje více než 100 druhů produktů, které jsou vyráběny podle schválených a osvědčených receptur. Jsou to kromě kategorie registrovaných léčivých čajů, doplňky stravy a další bylinné čaje. Výroba přípravků podléhá tedy řadě příslušných státních inspekcí a společnost je držitelem i dalších certifikátů – IFS, ISO a pro bio produkty (KEZ).

Product image

Megafyt Dubová kůra 100 g

Můžete mít zítra67 Kč
Megafyt - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Megafyt ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Megafyt lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Megafyt Bylinková lékárna Kopřiva sáčky 20 x 1.5 g
5 / 1x
????
Recenze produktu: Megafyt Projímavá čajová směs nálevové sáčky 20 ks
5 / 1x
Koupil jsem si tento léčivý čaj na zácpu. Píšou tam, že účinek nastane za 8-12 hod. Už je to asi 17 hod. od vypití šálku a nic se nestalo..takže nevím jestli je to projímadlo....???
Recenze produktu: Megafyt Čaj z listu senny 20 ks
5 / 2x
Účinkuje, super
Recenze produktu: Megafyt Fenyklový léčivý čaj sáčky 20 ks
5 / 4x
Docela ujde
Recenze produktu: Megafyt Čaj z hlohu Léčivý čaj 20 x 20 ks
5 / 4x
dobrý účinek
Recenze produktu: Megafyt Čajová směs játra n.s. 20 x 1.5 g
5 / 1x
Čaj nebyl dosud použit.
Recenze produktu: Megafyt Mátový čaj léčivý sáčky 20 ks
5 / 1x
Ok
Recenze produktu: Megafyt Meduňkový léčivý čaj sáčky 20 ks
5 / 1x
Vyhovující.
Recenze produktu: Megafyt Dětský čaj třešeň 20 x 2 g
5 / 2x
Dobrý čaj
Recenze produktu: Megafyt Bylinková lékárna Řepík sáčky 20 x 1.5 g
5 / 2x
????