Náplasti nedělené, ke stříhání - Normální pleť - nejkvalitnější produkty (5 produktů)

V této kategorii jsou nedělené náplasti s polštářkem, tedy náplasti ke stříhání. Jsou vhodné hlavně do domácích lékárniček. Jde o náplasti v šířce většinou 6-8 cm, v ekonomicky výhodném  balení o délce nejčastěji 0,5m - 1m. Sami si podle velikosti …

 Zobrazit více

V této kategorii jsou nedělené náplasti s polštářkem, tedy náplasti ke stříhání. Jsou vhodné hlavně do domácích lékárniček. Jde o náplasti v šířce většinou 6-8 cm, v ekonomicky výhodném  balení o délce nejčastěji 0,5m - 1m. Sami si podle velikosti poranění ustřihnete náplast potřebné délky.  Nabízíme odolné a prodyšné náplasti, které nechávají pokožku i ránu dýchat. Náplasti s polštářky chrání čerstvé rány před nečistotami a zamezují krvi, aby se dostala například na oblečení.

Zákazníci nejlépe hodnotí řady Leukoplast®, Hartmann a 3M. Nejlépe hodnoceným produktem je Hartmann COSMOS Rychloobvaz Klasická textilní 1 m x 6 cm.

Náplasti nedělené, ke stříhání - Normální pleť - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Náplasti nedělené, ke stříhání - Normální pleť - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Náplasti nedělené, ke stříhání - Normální pleť - nejkvalitnější produkty lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Hartmann COSMOS Rychloobvaz Klasická textilní 1 m x 6 cm
5 / 18x
Vydrží i ve vodě, dobře drží
Recenze produktu: Spofaplast Rychloobvaz Textilní náplast Spofaplast č.164, 8 cm x 1 m
5 / 17x
Šikovná náplasť, veľkosť volím podľa potreby.
Recenze produktu: Pilulka Flexibilní náplast šíře 60 mm x 1 m
4.7 / 15x
Dobře drží, snadná aplikace,možnost si ustrihnout různou délku
Recenze produktu: 3M Spofaplast 131N Náplast text. elast. 4.2 m x 12.5 mm
4 / 1x
nevím ještě jsem nevyzkoušela

Podívejte se na produkty z kategorie Náplasti nedělené seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Náplasti nedělené seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Náplasti nedělené jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.