Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK 800 g

Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK 800 g

Mléčná výživa pro malé děti v prášku od ukončeného 12. měsíce. Obsahuje směs prebiotik GOS/FOS a mléčného tuku inspirovanou mateřským mlékem. Nyní v novém praktickém a plně recyklovatelném balení, stále bez palmového oleje.

599 Kč
Cena za 100 g: 74,88 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
V košíku máte 0 ks za Zdarma
 • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
 • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
 • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
4.81
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(17)
4
(4)
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Obsahuje všechny důležité složky výživy
98 %
Má výhodné balení
86 %
Má kvalitní složení
98 %
4.81
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(17)
4
(4)
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Obsahuje všechny důležité složky výživy
98 %
Má výhodné balení
86 %
Má kvalitní složení
98 %
Nutrilon

To nejlepší od Nutrilonu, co mohou nároční rodiče dopřát svému miminku

Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™ 3 je mléčná výživa pro malé děti v prášku od ukončeného 12. měsíce. Nejpokročilejší receptura řady Nutrilon obsahuje oligosacharid mateřského mléka 2'FL (2'fukosyllaktóza), a dále HMO 3'GL1 a také prebiotika GOS/FOS. Složení je obohaceno o vysoce kvalitní mléčný tuk, který dodává mléku plnou lahodnou chuť. Nyní v novém praktickém a plně recyklovatelném balení, stále bez palmového oleje.

1 3'GL (3'galaktosyllak­tóza) pochází z našeho unikátního procesu.

nutrilon

V novém balení

V novém plně recyklovatelném obalu, který zajistí snadnou a bezpečnou manipulaci s obsahem. Nový systém otevírání s pojistkou zajišťuje jednodušší a hygienickou manipulaci s balením, eliminuje nežádoucí kontakt s mléčným práškem a zaručuje snadné opětovné zavření obalu.

Batolecí mléko Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™ 3 je vhodné pro děti od 1 roku věku. Mléčná výživa malých dětí, v prášku.

Naše výživově kompletní receptura*

Naše nejpokročilejší receptura

Bez palmového oleje

Bez palmového oleje

Krémově mléčná chuť

Vysoce kvalitní mléčný tuk pro plnou lahodnou chuť

Prebiotika GOS/FOS

Prebiotika GOS/FOS

Plně recyklovatelný obal

NOVÉ a PLNĚ RECYKLOVATELNÉ praktické balení

Benefity, které přináší batolecí mléko Nutrilon® 3 Profutura® DUOBIOTIK™:

 • Oligosacharid mateřského mléka 2'FL (2'fukosyllaktóza)
 • Oligosacharid mateřského mléka 3'GL1 a také prebiotika GOS/FOS
 • Vitamíny C a D – Přispívající k normální funkci imunitního systému
 • Nenasycená mastná kyselina omega-3 (DHA) – kyselina dokosahexaenová
 • Vápník, který je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí

1 3'GL (3'galaktosyllak­tóza) pochází z našeho unikátního procesu.

nutrilon
nutrilon

Inspirováno výzkumem výživy v raném věku

PODPORA IMUNITY

PRO PODPORU IMUNITY*

Vitamíny C a D* přispívají k normální funkci imunitního systému

MLÉČNÝ TUK

MLÉČNÝ TUK

Vysoce kvalitní mléčný tuk dodává mléku plnou lahodnou chuť

OLIGOSACHARIDY

OLIGOSACHARIDY

Oligosacharid mateřského mléka 2'FL, HMO 3'GL1 a prebiotika GOS/FOS

RŮST KOSTÍ

RŮST KOSTÍ

Vápník je potřebný pro růst a vývin kostí u dětí

nutrilon

To nejlepší z přírody

"Již 50 let se věnujeme odkrývání tajemství mateřského mléka, nejlepší výživy pro imunitu dětí. Vkládáme všechny naše znalosti do receptur podporujících imunitní systém a vývoj vašeho děťátka. Zázraky přírody nás denně inspirují v hledání nových cest, jak zlepšit kojeneckou a batolecí výživu. Díky inovativním technologiím uchováváme to nejlepší z přírody.

Myslíme na přírodu, proto jsme vyvinuli balení, které je ekologické

 • Balení je šetrné k přírodě, plně recyklovatelné
 • Při výrobě obalu používáme až o 50 % méně plastu (v porovnání s předchozím balením)
 • Naše továrny využívají 100 % energie z obnovitelných zdrojů"

Nová praktická dóza přináší vyšší komfort

Trojitý bezpečnostní pásek pro dokonalé uzavření a zachování čerstvost mléčného prášku před prvním otevřením.

Trojitý bezpečnostní pásek pro dokonalé uzavření a zachování čerstvosti mléčného prášku před prvním otevřením.

Pojistka na víčku chrání obsah před vysypáním a kontaminací.

Pojistka na víčku chrání obsah před vysypáním a kontaminací.

Speciální místo pro odměrku, aby nebyla v kontaktu smléčným práškem.

Speciální místo pro odměrku, aby nebyla v kontaktu s mléčným práškem.

Místo pro zarovnání odměrky.

Místo pro zarovnání odměrky.

nutrilon

Návod na přípravu

nutrilon

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně obalu) vlijte do vysterilizovaného hrnečku.

nutrilon

Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku v přední části víčka.

nutrilon

Do hrnečku s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně obalu). Ihned po uzavření hrnečku jej důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.

nutrilon

Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Doporučené dávkování

Doporučené množství mléka denně je orientační, řiďte se individuální potřebou dítěte a doporučením vašeho pediatra. Nikdy nepřidávejte do dětské výživy více odměrek, než je stanoveno.

 

Věk dítěte

Min. počet dávek
na 24 h.

Příprava
1 dávky

Voda

Počet odměrek prášku

12–24 měsíců

2 166 ml 150 ml 5
266 ml 240 ml 8

100 ml Nutrilon 3 Profutura = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 273 kJ (65 kcal). 1 zarovnaná odměrka = 5 g sušeného prášku. Používejte originální odměrku z výrobku.

Složení

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, maltodextrin, galaktooligosacha­ridy (z mléka) 12,2 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, kokosový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové), bezvodý mléčný tuk (z mléka) 1,78 %, fosforečnan vápenatý, fruktooligosacha­ridy 0,8 %, hydrogenfosforečnan draselný, citronan draselný, rybí olej, chlorid horečnatý, 2´fukosyllaktóza, chlorid sodný, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, citronan sodný, chlorid cholinu, emulgátor (sójový lecitin), síran železnatý, chlorid draselný, inositol, L-askorban sodný, antioxidant (askorbylpalmitát), síran zinečnatý, L-karnitin, D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, uhličitan vápenatý, nikotinamid, riboflavin, retinylpalmitát, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglu­tamová (kyselina listová), fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

nutrilon

Důležité upozornění

Výrobek je určen pro výživu dětí od 1 roku věku. Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIK™ 3 má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského mléka.

 

Pro zdraví dětí je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení. Nevhodné pro děti do 1 roku věku. Kojení je pro děti nejlepší. Podporujeme doporučení WHO – plné kojení v prvních 6 měsících věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy. Mléčná výživa malých dětí, v prášku.

Připravenou stravu spotřebujte do 2 hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě, hrozí opaření dítěte. Nikdy nepřidávejte do výživy více odměrek, než je stanoveno, ani cokoliv jiného. Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pravidelně pečujte o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře. Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte jej na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).

nutrilon

Vyzkoušejte také další produkty značky Nutrilon, které naleznete v kategoriích Matka a dítě, Dětská výživa a nápoje a Batolecí mléka. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Batolecí mléka.

Nutriklub – Potřebujete poradit v otázkách výživy a rodičovství? Naši odborníci jsou tu pro vás.

FB: Nutrilon Česká republika, tel.: 800 110 00, www.nutriklub.czinfo@nutriklub.cz

Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4 – Chodov, CZ

Složení

Laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, maltodextrin, galaktooligosacharidy (z mléka) 12,2 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, kokosový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové), bezvodý mlécný tuk (z mléka) 1,78 %, fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,8 %, hydrogenfosforečnan draselný, citronan draselný, rybí olej, chlorid horečnatý, 2´fukosyllaktóza, chlorid sodný, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, citronan sodný, chlorid cholinu, emulgátor (sójový lecitin), síran železnatý, chlorid draselný, inositol, L-askorban sodný, antioxidant (askorbylpalmitát), síran zinečnatý, L-karnitin, D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, uhličitan vápenatý, nikotinamid, riboflavin, retinylpalmitát, pyridoxin hydrochlorid, thiamin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Zkuste také ostatní produkty značky Nutrilon, které naleznete v kategoriích Matka a dítě, Dětská výživa a nápoje a Batolecí mléka. Výrobek zrecenzovalo 21 zákazníků a 100 % by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Batolecí mléka.

EAN: 8718117612109
Značka: Nutrilon
Produktová řada: Nutrilon Profutura
Věk: >12 měs.
Vlastnosti: 100% recyklovatelná nádoba Bez palmového oleje
Velikost balení: 800 g
Dodavatel na trh: NUTRICIA a.s.
Originální název: Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK 800g
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Sušenky a křupky pro děti

Dudlíky pro děti 12-18 měsíců

Dětské příkrmy

Dětské láhve

Produkty v akci

Doporučujeme vám tyto podobné produkty

4.81
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(17)
4
(4)
3
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Obsahuje všechny důležité složky výživy
98 %
Má výhodné balení
86 %
Má kvalitní složení
98 %

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
Heureka recenze
Neověřená recenze
{{ comment.updatedAt }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Varianta {{ comment.productSellingName }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
Ověřování recenzí
EAN: 8718117612109
Značka: Nutrilon
Produktová řada: Nutrilon Profutura
Věk: >12 měs.
Vlastnosti: 100% recyklovatelná nádoba Bez palmového oleje
Velikost balení: 800 g
Dodavatel na trh: NUTRICIA a.s.
Originální název: Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK 800g
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Diskuze k produktu Nutrilon 3 Profutura DUOBIOTIK 800 g

Přestat sledovat diskuzi + Sledovat diskuzi
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se Bohužel jsme nic nenašli. Můžete se ale zeptat sami

Potřebujete poradit?
Neváhejte a položte dotaz.