Nutrilon 2 Profutura® CESARBIOTIK™ 4 x 800 g

Nutrilon představuje novinku - svou unikátní recepturu pokračovacího kojeneckého mléka Nutrilon® 2 Profutura® CESARBIOTIK™, inspirovanou potřebami dětí narozených císařským řezem. Receptura je …

Zobrazit více

Nutrilon představuje novinku - svou unikátní recepturu pokračovacího kojeneckého mléka Nutrilon® 2 Profutura® CESARBIOTIK™, inspirovanou potřebami dětí narozených císařským řezem. Receptura je speciálně vyvinutá pro podporu imunitního systému dítěte*. Bez palmového oleje. Balení je v praktickém a plně recyklovatelném obalu.

Tento produkt není momentálně dostupný.
Dárek: DÁREK ZDARMA
Zakupte vybrané produkty NUTRILON a získejte jako DÁREK ZDARMA 6 ks Hami Rajčata s pastiňákem a telecím
Dárek zdarma Dárek zdarma
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 57 zákazníků
Napsat hodnocení
5
55x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Obsahuje všechny důležité složky výživy
99%
Má výhodné balení
96%
Má kvalitní složení
100%

Představujeme novinku inspirovanou potřebami dětí narozených císařským řezem. Receptura je speciálně vyvinutá pro podporu imunitního systému dítěte*. Bez palmového oleje. Balení je v praktickém a plně recyklovatelném obalu. Nutrilon® 2 Profutura® CESARBIOTIK™ obsahuje jedinečnou kombinaci probiotik Bifidobacterium breve a prebiotik GOS/FOS, a navíc ještě oligosacharid mateřského mléka 2'FL (2´fukosyllaktóza). Složení je navíc obohaceno o vitamíny C a D* pro podporu imunity a nenasycené mastné kyseliny omega-3 (ALA a DHA)** pro podporu vývoje. Vhodné pro miminka narozená císařským řezem. Nutrilon® 2 Profutura® CESARBIOTIK™ nabízí zcela nový obal s moderním designem, který zajistí snadnou a bezpečnou manipulaci s obsahem.

Systém otevírání s pojistkou

Zajišťuje jednodušší a hygienickou manipulaci s balením, eliminuje nežádoucí kontakt s mléčným práškem a zaručuje snadné opětovné zavření obalu. Balení je plně recyklovatelné, naše závody navíc využívají energii z obnovitelných zdrojů. * Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému, dle požadavků legislativy všechna pokračovací mléka obsahují vitaminy C a D. ** Dle požadavků legislativy pro všechna pokračovací kojenecká mléka. ALA (kyselina alfa-linolenová) přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy.Dle požadavků legislativy všechna pokračovací mléka obsahují ALA.

Vlastnosti a výhody

Je krásné, občas nevyzpytatelné a hlavně jedinečné. Chcete vytvořit pevný základ pro budoucnost vašeho miminka a berete do úvahy i to, jak přišlo na svět. Jaké benefity přináší kojenecké mléko Nutrilon® 2 Profutura® CESARBIOTIK™? - unikátní kombinace probiotik (Bifidobakterie breve) a prebiotik GOS/FOS - oligosacharid mateřského mléka 2'FL (2´fukosyllaktóza) - vitamíny C a D - přispívající k normální funkci imunitního systému* - nenasycené mastné kyseliny omega-6 (ARA) a omega-3 (ALA a DHA)* - ALA* (kyselina alfa-linolenová) přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy - bez palmového oleje.

Praktické a plně recyklovatelné balení

Kojenecké mléko Nutrilon® Profutura® CESARBIOTIK™ 2 je vhodné pro miminka narozená císařským řezem. *

Dle požadavků legislativy všechna pokračovací kojenecká mléka obsahují vitamíny C a D a ALA. Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému. 50 let pokročilého výzkumu mateřského mléka, tým vědců se věnuje odkrývání tajemství mateřského mléka, nejlepší výživy pro imunitu dětí. Všechny znalosti do receptur podporujících imunitní systém* a vývoj** vašeho dětátka. Pokročilá receptura je určena pro rodiče, kteří chtějí podpořit vyvíjející se imunitní systém svého dítěte. Je vhodná pro miminka narozená císařským řezem. *Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému. Všechna pokračovací kojenecká mléka obsahují vitaminy C a D dle požadavků legislativy. ** ALA (kyselina alfa-linolenová) přispívá k normálnímu vývoji mozku a nervové soustavy. Všechna pokračovací kojenecká mléka obsahují ALA dle požadavků legislativy.

Složení

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka) 8,9 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), mléčná bílkovina, fruktooligosacharidy 0,6 %, rybí olej, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, olej z Mortierella alpina, citronan sodný, 2´fukosyllaktóza, chlorid cholinu, citronan draselný, chlorid hořečnatý, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), taurin, inositol, Bifidobacterium breve M-16V, síran železnatý, síran zinečnatý, sodná sůl uridín 5‘-monofosfátu, cytidín 5´-monofosfát, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, L-karnitin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferyl acetát, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. Bifidobacterium breve M-16V 3x107 cfu/g.

Vyzkoušejte také další produkty značky Nutrilon, které jsou v kategoriích Matka a dítě, Pokračovací kojenecká mléka a Dětská výživa a nápoje. Produkt zrecenzovalo 57 zákazníků a 100 % by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pokračovací kojenecká mléka.

EAN8595002110090
ZnačkaNutrilon
Produktová řadaNutrilon Profutura
Věk>6 měs.
Vlastnosti  100% recyklovatelná nádoba  Bez palmového oleje
Velikost balení4 x 800 g
Originální názevNutrilon Profutura CESARBIOTIK 2 4x800g
Dodavatel na trhDanone a.s.
Země původuČeská Republika