Nutrilon 2 Profutura® CESARBIOTIK™ 800 g

Nutrilon představuje novinku - svou unikátní recepturu pokračovacího …

Zobrazit více

Nutrilon představuje novinku - svou unikátní recepturu pokračovacího kojeneckého mléka Nutrilon® 2 Profutura® CESARBIOTIK™, inspirovanou potřebami dětí narozených císařským řezem. Receptura je speciálně vyvinutá pro podporu imunitního systému dítěte*. Bez palmového oleje. Balení je v praktickém a plně recyklovatelném obalu.

Můžete mít dnes  více info
4ks skladem
V Pilulka Boxu již dnes od 15:30
Pilulka Expresem již dnes od 09:00
539 Kč
Cena za 100 g: 67,38 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Nutrilon 2 Profutura® CESARBIOTIK™ 800 g
Hodnocení produktu 5
plusBepanthen Baby mast 100 g
Hodnocení produktu 5
Nutrilon 2 Profutura® CESARBIOTIK™ 800 g
+ Bepanthen Baby mast 100 g
908 Kč
Nutrilon 2 Profutura® CESARBIOTIK™ 800 g
+ CeraVe Cleansers Hydratační čisticí emulze 236 ml
898 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 57 zákazníků
Napsat hodnocení
5
55x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Obsahuje všechny důležité složky výživy
99%
Má výhodné balení
96%
Má kvalitní složení
100%
Nutrilon

Víte, že imunitní system dítěte je podporován během přirozeného porodu prostřednictvím matčiných bifidobakterií, které proniknou do střev miminka?

To nejlepší od Nutrilonu, co mohou nároční rodiče dopřát svému miminku

Představujeme NOVINKU – UNIKÁTNÍ RECEPTURU pokračovacího kojeneckého mléka Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™, inspirovanou potřebami dětí narozených císařským řezem, které nemohou být kojené. Receptura je bez palmového oleje, speciálně vyvinutá pro podporu imunitního systému* dítěte. Balení je v praktickém a plně recyklovatelném o­balu.

Nutrilon

Pro děti narozené císařským řezem, které nemohou být kojené od uk. 6. měsíce

Nutrilon

50 let výzkumu mateřského mléka

Nutrilon

Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému*

Nutrilon

Receptura neobsahuje palmový olej

*Všechna pokračovací mléka obsahují vitamíny C a D dle požadavků legislativy. 

Nutrilon: „Složení mateřského mléka je naší inspirací“

„K rozvoji střevní mikrobioty u dětí dochází již v raném dětství a je ovlivněno mnoha faktory, jedním z nich i výživou miminka. Mateřské mléko obsahuje oligosacharidy a také živé bakterie, což je pro miminko velmi prospěšné. Díky našemu specializovanému týmu vědců předáváme veškeré naše znalosti spojené s přírodním zázrakem zrození, abyste si mohli být jistí při výživě vašich nejmilejších, narozených císařským řezem.“

Nutrilon
Probiotika Bifidobacterium breve

Probiotika Bifidobacterium breve

Bifidobacterium breve je jedním z přibližně 400 kmenů bakterií. Jedná se o typ přirozeně se vyskytující ve střevech kojených dětí. Jsou označovány jako probiotika nebo také jako přátelské bakterie.

Balení je šetrné k přírodě

Balení je šetrné k přírodě

Dóza je nyní v plně recyklovatelném obalu. Je navržena tak, aby chránila obsah před kontaminací a vysypáním, a přinášela tak vyšší komfort.

Prebiotika GOS/FOS a oligosacharid mateřského mléka 2´FL

Prebiotika GOS/FOS a oligosacharid mateřského mléka 2'FL

Obsahuje unikátní směs prebiotik GOS/FOS a také oligosacharid HMO 2'FL (2'fukosyllaktóza).

Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™ – novinka na trhu a navíc v moderním designu
Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™ – novinka na trhu a navíc v moderním designu
Nutrilon

Nutrilon: To nejlepší z přírody

„Již 50 let se věnujeme odkrývání tajemství mateřského mléka, nejlepší výživy pro imunitu dětí. Vkládáme všechny naše znalosti do receptur podporujících imunitní systém a vývoj vašeho děťátka. Zázraky přírody nás denně inspirují v hledání nových cest, jak zlepšit kojeneckou a batolecí výživu. Díky inovativním technologiím uchováváme to nejlepší z přírody.

Myslíme na přírodu, proto jsme vyvinuli balení, které je ekologické

 • Balení je šetrné k přírodě, plně recyklovatelné
 • Naše továrny využívají 100 % energie z obnovitelných zdrojů“
Nutrilon

Dávkování Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™

Věk dítěte

Min. počet dávek na den (24 h)

6–8 měsíců

5 × 200 ml nebo 4 × 266 ml

9–10 měsíců

4 × 200 ml nebo 3 × 266 ml

11–12 měsíců

3 × 200 ml nebo 2 × 266 ml

     

Příprava jedné dávky

Množství vody

Počet odměrek na jednu dávku

200 ml 180 ml 6
266 ml 240 ml 8

Doporučené množství mléka denně je orientační. 

100 ml Nutrilon 2 Profutura Cesarbiotik™ = 90 ml převařené vody + 3 zarovnané odměrky = 285 kJ (68 kcal). 

1 zarovnaná odměrka = 4,7 g sušeného prášku.

Nutrilon

Návod k přípravě Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™

nutrilon

Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Pro zachování příznivých účinků Bifidobacterie breve v kojeneckém mléce dodržujte při přípravě striktně teplotu převařené vody do 40 °C. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka na zadní straně) vlijte do vysterilizova­né láhve.

Nutrilon

Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu.

Nutrilon

Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka na zadní straně).

Nutrilon

Ihned po uzavření láhve ji důkladně protřepejte 10 sekund ve svislé poloze.

Nutrilon

Před podáváním ověřte teplotu mléka kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™ – seznamte se s novinkou
Nutrilon 2 Profutura CESARBIOTIK™ – seznamte se s novinkou
Nutrilon

Složení

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacha­ridy (z mléka) 8,9 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), mléč­ná bílkovina, fruktooligosacha­ridy 0,6 %, rybí olej, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, olej z Mortierella alpina, citronan sodný, 2´fukosyllaktóza, chlorid cholinu, citronan draselný, chlorid hořečnatý, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin), taurin, inositol, Bifidobacterium breve M-16V, síran železnatý, síran zinečnatý, sodná sůl uridín 5‘-monofosfátu, cytidín 5´-monofosfát, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5‘-monofosfát, sodná sůl inosin 5‘-monofosfátu, L-karnitin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5‘-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferyl acetát, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglu­tamová (kyselina listová), síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin.

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny. 

Bifidobacterium breve M-16V 3×107 cfu/g.

Důležitá upozornění

Kojení je nejlepším způsobem výživy kojenců. Potravina pro zvláštní výživu kojenců starších 6 měsíců. Nutrilon® Profutura® DUOBIOTIKTM 2 má být pouze soucástí smíšené a vyvážené stravy, nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních 6 měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoli výjimky z pravidla věku 6 měsíců, by mělo být přijímáno jen na radu nezávislých osob kvalifikovaných v lékařství, výživě nebo farmacii nebo jiných odborníků odpovědných za péči o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a rozvojových potřebách konkrétního kojence. Pro zdraví kojenců je důležité dodržovat návod na přípravu a uvedená doporučení. Nutrilon podporuje doporučení WHO – plné kojení v prvních 6 měs. věku a pokračování až do 2 let a dále, spolu se zaváděním bezpečné a vhodné doplňkové stravy. Připravenou stravu spotřebujte do dvou hodin, poté zlikvidujte. Neohřívejte stravu v mikrovlnné troubě, abyste předešli opaření dítěte v důsledku nerovnoměrného ohřátí. Vyvarujte se dlouhému kontaktu mléčné výživy se zoubky – zvyšuje riziko výskytu zubního kazu. Pečujte pravidelně o zoubky dítěte, zejména před spaním. Požádejte o radu zubního lékaře. Po každém použití obal vždy pečlivě uzavřete a uchovávejte ho na suchém a chladném místě (ne v ledničce). Nevkládejte dovnitř vlhkou odměrku. Obsah spotřebujte do 1 měsíce po otevření. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém a chladném místě (max. do 25 °C, ne v ledničce).

Nutrilon

Složení

Laktóza (z mléka), rostlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové, kokosový, řepkový, slunečnicový), sušené odtučněné mléko, demineralizovaná syrovátka (z mléka), galaktooligosacharidy (z mléka) 8,9 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), mléčná bílkovina, fruktooligosacharidy 0,6 %, rybí olej, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, olej z Mortierella alpina, citronan sodný, 2´fukosyllaktóza, chlorid cholinu, citronan draselný, chlorid hořečnatý, kyselina L-askorbová, hydrogenfosforečnan hořečnatý, emulgátor (sýtený lecitin), taurin, inositol, Bifidobacterium breve M-16V, síran železnatý, síran zinečnatý, sodná sůl uridín 5'-monofosfátu, cytidín 5´-monofosfát, antioxidant (askorbylpalmitát), adenosin 5'-monofosfát, sodná sůl inosin 5' monofosfátu, L-karnitin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, sodná sůl guanosin 5'-monofosfátu, síran měďnatý, DL-α-tokoferyl acetát, retinylpalmitát, riboflavin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, jodidyl draselný listová kyselina ptová, síran manganatý, seleničitan sodný, fytomenadion, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin.

Složení se vztahuje k sušenému stavu potravin. Bifidobacterium breve M-16V 3x107 cfu/g.

Zkuste také další produkty značky Nutrilon, které jsou v kategoriích Matka a dítě, Pokračovací kojenecká mléka (2) a Dětská výživa a nápoje. Výrobek hodnotilo 57 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Pokračovací kojenecká mléka (2).

EAN8718117612857
ZnačkaNutrilon
Produktová řadaNutrilon Profutura
Velikost balení800 g
Věk6 - 12 měs.
Vlastnosti  100% recyklovatelná nádoba  Bez palmového oleje
Originální názevNutrilon Profutura CESARBIOTIK 2 800g
Dodavatel na trhDanone a.s.
Země původuNizozemsko