Obvazy a obinadla (21 produktů)

Obvazy a obinadla jsou rychlým a účinným pomocníkem při první předlékařské pomoci. K ošetření drobných i rozsáhlých poranění může dojít kdykoliv a kdekoliv, ať už jste doma, v autě, v práci nebo na dovolené. Základní rozdělení obinadel je na klasická hydrofilní, která slouží k překrytí rány a fixaci jiného zdravotnického materiálu (např. gázových  čtverců), a na obinadla pružná - stahovací, užívaná na neporaněnou kůži např. v případě vymknutí kotníku, zpevnění kolene či bandáže žil dolních končetin.

 Zobrazit více

Obvazy a obinadla jsou rychlým a účinným pomocníkem při první předlékařské pomoci. K ošetření drobných i rozsáhlých poranění může dojít kdykoliv a kdekoliv, ať už jste doma, v autě, v práci nebo na dovolené. Základní rozdělení obinadel je na klasická hydrofilní, která slouží k překrytí rány a fixaci jiného zdravotnického materiálu (např. gázových  čtverců), a na obinadla pružná - stahovací, užívaná na neporaněnou kůži např. v případě vymknutí kotníku, zpevnění kolene či bandáže žil dolních končetin. Pružná obinadla se upevňují pomocí svorek, ale také nabízíme stahovací obinadla samofixační (kohezivní). Svou lékárničku si můžete dovybavit i hotovým obvazem (obinadlo doplněné polštářkem na ránu), hadicovým obvazem (síťový obvaztzv. pruban) nebo sádrovým obinadlem. Díky dostatku správného zdravotnického materiálu bude první pomoc zas o něco snazší.

K fixaci obvazů slouží fixační náplasti.

Uživatelé si nejvíc oblíbili značky Hartmann a Opsite. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Hartmann Obinadlo elastické Idealast-haft color 10 cm x 4 m, modrá.

Product image

Opsite spray 100 ml

Můžete mít dnes169 Kč
Product image

Matopat Obinadlo UNIVERSAL 15cm x 4m elastic.tkané

Můžete mít ve středu 11. 10.30 Kč
Product image

Leukoplast® Hypafix® skin sensitive

Můžete mít zítra609 Kč
Banner
Obvazy a obinadla - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Obvazy a obinadla ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Obvazy a obinadla lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Hartmann Peha-fix Obinadlo elastické fixační 4 cm x 4 m, 20 ks
5 / 1x
+
Recenze produktu: Hartmann Obinadlo elastické Idealast-haft color 10 cm x 4 m, modrá
5 / 2x
elasticke, super drzia netreba viazat..
Recenze produktu: KinesioMAX Cohesive elast.samofix.10 cm x 4.5 m modré
5 / 4x
Produkt / obväz používam pri športovaní dlhodobo, plní veľmi dobre svoju funkciu - spevnenie kolena.
Recenze produktu: Hartmann Obvaz hotový ster. č.3 - obinadlo a 2 polštářky
5 / 1x
Splní účel
Recenze produktu: 3M Coban elast. samofix. obin. 7,5 cm x 4,5 m
4.7 / 3x
Drží jak má

Podívejte se na produkty z kategorie Obvazy a obinadla seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Obvazy a obinadla jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů. Kategorii Obvazy a obinadla jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.