Olfen (5 produktů)

olfen

Ulevuje od

záda

Bolesti zad

Bolesti zad patří mezi nejčastější bolesti pohybového aparátu, na které si pacienti stěžují. Akutní bolest zad se projeví náhle, bez varování např. při nějakém nekontrolovaném pohybu či námaze. Chronická bolest je dlouhotrvající bolest, která se stane součástí každodenního života pacienta. Tuto bolest je už velmi obtížné odstranit. Může být způsobena např. degenerativním onemocněním pohybového aparátu.

svaly

Bolesti svalů

Svaly zajišťují pohyb lidského těla. Dokáží přeměnit energii z živin na pohyb a část energie uvolní ve formě tepla. Sval má specifickou schopnost a to stahovat se, neboli kontrahovat, což znamená, že jednak zajišťuje pohyb a jednak udržuje tělo v určité poloze. V lidském organismu je několik stovek svalů, které tvoří asi polovinu hmotnosti člověka.

klouby

Bolesti kloubů

Bolest kloubů patří mezi časté a nepříjemné zdravotní potíže. Nejčastěji máme problémy s koleny, kotníky či kyčelním kloubem. Bolest může být způsobena přetížením z jednorázové větší námahy, úrazu, dlouhodobým přetěžováním kloubů a také onemocněním kloubů. Klouby přirozeně stárnou (opotřebovávají se) věkem. Klouby mohou bolet i při změně počasí či akutním onemocnění, např. při chřipce, kdy jsou na bolest citlivější.

Gely

olfen
olfen

Olfen, gel 50 g/ 100 g

Lék Olfen, gel se používá na tlumení bolesti zad, svalů a klou­bů, dále k místní léčbě bolesti způsobené zraněním – pohmoždění, podvrknutí, vykloubení. Olfen, gel obsahuje léčivou látku diklofenak. Diklofenak působí proti bolesti, tlumí zánět a zmírňuje otoky. Olfen, gel (díky svojí formě tzv. hydrofilního gelu) proniká velmi dobře pokožkou a dosahuje vysokou koncentraci v místě bolesti, čím rychle a účinně ulevuje od bolesti zad, svalů a kloubů. Olfen, gel je určený dospělým a mladistvým od 14 let.

Koupit  

Olfen Neo Forte, 100 g/ 150 g

Ve formě gelu je určen ke vtírání do pokožky. Léčivý přípravek je určen ke krátkodobé místní léčbě bolesti. Ulevuje od intezivní, náhle vzniklé bolesti zad, svalů a kloubů, např. při namožení, podvrknutí nebo pohmoždění. Olfen Neo Forte, gel tlumí nejen bolest a zánět, ale zmírňuje i otoky. Poskytuje sílu 2× vyšší koncentrace účinné látky diklofenak*. Léčivý přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 14 let.

*V porovnání s gelem proti bolesti na lokální použití obsahujícím 1% diklofenak – Olfen, gel.  

 Koupit

olfen

Náplasti

olfen
olfen

Olfen, 140 mg léčivá náplast 5 ks/ 10 ks

Olfen, 140 mg léčivé náplasti se používají ke krátkodobé místní léčbě bolesti při akutním natažení, podvrtnutí nebo zhmoždění končetin v důsledku zranění, např. při sportovních úrazech. Tento lék mohou používat dospělí a mladiství od věku 16 let. Účinná látka diklofenak proniká kůží a v podkoží vzniká jeho „depo“. Plynulým uvolňováním diklofenaku z tohoto depa mají Olfen, léčivé náplasti dluhotrvající účinek, působí proti bolesti po dobu až 12 hodin, což umožňuje aplikaci náplastí pouze 2× denně.

 Koupit

Upozornění

Před použitím si pozorně přečtete příbalovou informaci. Olfen Neo Forte, gel je léčivý přípravek ke kožnímu podání, obsahuje účinnou látku diclofenacum diethylaminum. Olfen, gel a Olfen, 140 mg léčivá náplast jsou léčivé přípravky ke kožnímu podání, obsahují učinnou látku diclofenacum natricum.

Olfen - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Olfen ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Olfen lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Olfen gel 100 g
4.9 / 47x
nesmí chybět nikomu kdo sportuje na úlevu od bolesti kloubu a svalu úplný ideal
Recenze produktu: Olfen 140mg, léčivé náplasti, 10 ks
4.9 / 8x
Pouzivam jiz dele pri problemech.