Olfen Neo Forte, 20mg/ g gel, 100 g

Olfen Neo Forte, 20mg/ g gel, 100 g

Síla 2x vyšší koncentrace účinné látky.* Olfen Neo Forte ulevuje od intenzivní, náhle vzniklé bolesti zad, svalů a kloubů. * V porovnání s gelem proti bolesti na lokální použití obsahujícím 1% diklofenak - Olfen gel.

249 Kč
Cena za 100 g: 249,00 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 99 ks tohoto produktu. Jestliže potřebujete nakoupit více kusů, kontaktujte nás prosím na b2b@pilulka.cz.
V košíku máte 0 ks za Zdarma
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
fag

Léčivý přípravek Olfen Neo Forte se používá na úlevu od intenzivní, náhle vzniklé bolesti zad, svalů a kloubů, tlumí zánět a zmírňuje otok. Je určen ke kožnímu podání. Vhodný pro dospělé a dospívající od 14 let. Olfen Neo Forte gel obsahuje účinnou látku diclofenacum diethylaminum.

klouby, svaly, bolesti

 

klouby, svaly, bolesti

 

klouby, svaly, bolesti

 

klouby, svaly, bolesti

 

bolesti, záda, svaly, klouby

Použití:

1) Naneste gel na postižené části těla v tenké vrstvě a jemně vetřete do kůže
2) Pokud nejsou ruce ošetřovaným místem, umyjte si ruce po rozetření gelu
3) Používejte přípravek pouze na neporušenou, neporaněnou kůži
4) Po nanesení gelu na kůži můžete použít propustný (neokluzivní) obvaz, ale nejdříve ponechejte gel na kůži několik minut zaschnout. Nepoužívejte neprodyšný okluzivní obvaz

Varování

Vyvarujte se kontaktu s očima a ústní sliznicí. Gel se nesmí užívat ústy.
Během používání přípravku se vyvarujte slunečnímu záření, včetně solária.

Složení

Léčivou látkou je diclofenacum. Jeden g gelu obsahuje diclofenacum diethylaminum 23,2 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 20 mg.
Dalšími složkami jsou isopropylalkohol, propylenglykol (E 1520), kokoyl-oktanodekanoát, tekutý paran, karbomer, cetostearomakrogol, diethylamin, kyselina oleová (E 570), butylhydroxytoluen (E 321), vůně (obsahující citronellol, geraniol, benzylalkohol, linalol, limonen, d-forma, citral, farnesol, kumarin, eugenol), čištěná voda.

Před použitím si pozorně přečtete příbalovou informaci.
Olfen Neo Forte gel je léčivý přípravek ke kožnímu podání, obsahuje účinnou látku diclofenacum diethylaminum. 

Složení

Léčivou látkou je diclofenacum. Jeden g gelu obsahuje diclofenacum diethylaminum 23,2 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 20 mg.

Dalšími složkami jsou isopropylalkohol, propylenglykol (E 1520), kokoyl-oktanodekanoát, tekutý parafin, karbomer, cetostearomakrogol, diethylamin, kyselina oleová (E 570), butylhydroxytoluen (E 321), vůně (obsahující citronellol, geraniol, benzylalkohol, linalol, limonen, d formu, citral, farnesol, kumarin, eugenol), čištěná voda.

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Olfen, které naleznete v kategoriích Tělo a pohyb, Bolest kloubů, šlach, svalů a Léky. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Bolest kloubů, šlach, svalů.

EAN: 8594056566181
Značka: Olfen
SUKL kód: 0246807
ATC: M02AA15
Velikost balení: 100 g
Věk: >14 let
Cesta podání: Dermálně - na pokožku
Forma: Gel
Pro: Pro seniory Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Na co je: Na bolest Na klouby a šlachy
Originální název: Olfen Neo Forte 20mg/g gel 100g
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme vám tyto podobné produkty

Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 8594056566181
Značka: Olfen
SUKL kód: 0246807
ATC: M02AA15
Velikost balení: 100 g
Věk: >14 let
Cesta podání: Dermálně - na pokožku
Forma: Gel
Pro: Pro seniory Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Na co je: Na bolest Na klouby a šlachy
Originální název: Olfen Neo Forte 20mg/g gel 100g
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Diskuze k produktu Olfen Neo Forte, 20mg/ g gel, 100 g

Přestat sledovat diskuzi + Sledovat diskuzi
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se Bohužel jsme nic nenašli. Můžete se ale zeptat sami

Potřebujete poradit?
Neváhejte a položte dotaz.