Pánská vlasová kosmetika - Na lupy (5 produktů)
V kategorii Pánská vlasová kosmetika si podle vás nejlépe vedou značky Old Spice, Natura Siberica a Axe. Máte zálusk na něco konkrétního z kategorie Pánská vlasová kosmetika?
V kategorii Pánská vlasová kosmetika si podle vás nejlépe vedou značky Old Spice, Natura Siberica a Axe. Máte zálusk na něco konkrétního z kategorie Pánská vlasová kosmetika?
Filtrovat produkty (5)
Seřadit produkty
Hodnocení
Produktové řady
Vlasové přípravky
Na co je 1
Vlastnosti
BIO (1) EKO (2) Vegan (2) Přírodní (2) Bez konzervačních látek (1) 100% recyklovatelná nádoba (2) Bez parafínu (1) GMO-free (1) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Bez barviv (1) Bez parabenů (1) Bez parfemace (2) Bez silikonu (1) Bez sulfátů (SLS, SLES) (1) Hydratační (3) Hypoalergenní (1) Ochranný (1) Regenerační (1) Revitalizační (1) Zklidňující (1) Vyživující (1)
Certifikáty
Pánská vlasová kosmetika - Na lupy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Pánská vlasová kosmetika - Na lupy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Pánská vlasová kosmetika - Na lupy lidé hodnotí na 96 %

Recenze produktu: Dixi Kopřivový šampon proti vypadávání vlasů 400 ml
5 / 5x
Lepší vlasy při pravidelném používání.

Recenze produktu: Old Spice Captain Sprchový gel a šampon pro muže s tóny santalového dřeva a citrusů 1000 ml
5 / 9x
Skvělý

Recenze produktu: Axe Dark Temptation Sprchový Gel 700 ml
5 / 1x
krasna vôna,doporučujem

Recenze produktu: Angry Beards Šampon na vlasy Jack Saloon 250 ml
5 / 1x
Čisté,voňavé vlasy

Recenze produktu: Lilien Sprchový šampon pro muže Extreme 400 ml
5 / 3x
Jsem spokojený

Recenze produktu: Natura Siberica Peeling proti vypadávání vlasů 100 ml
5 / 2x
Veľmi pekne voní. Kvalita/cena dobrá.

Recenze produktu: Old Spice Bearglove Sprchový gel a šampon pro muže 400 ml
5 / 1x
testování

Recenze produktu: VivaPharm Dárkové balení Kofein - šampon 200ml + sprchový gel 200ml + hydratační krém 50ml + zklidňující krém 200ml + dárek
5 / 1x
Bola som spokojná.
Zobrazit diskuze v kategorii Pánská vlasová kosmetika - Na lupyZobrazit recenze v kategorii Pánská vlasová kosmetika - Na lupy
Podívejte se na produkty z kategorie Pánská vlasová kosmetika seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Pánská vlasová kosmetika najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Podívejte se na produkty z kategorie Pánská vlasová kosmetika seřazené od těch nejprodávanějších.