Accord Paracetamol 500mg eff. 24 šumivých tablet

Accord Paracetamol 500mg eff. 24 šumivých tablet

Tento produkt není momentálně dostupný, zjišťujeme informace od dodavatele

Doporučujeme vám tyto podobné produkty

Podívejte se také na zboží v podobných kategoriích

4.77
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(11)
4
(1)
3
(1)
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
98 %
Má výhodné balení
94 %
Komfort při užívání
98 %
4.77
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(11)
4
(1)
3
(1)
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
98 %
Má výhodné balení
94 %
Komfort při užívání
98 %

Dávkování a způsob užití

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doporučená dávka

Dospělí a dospívající nad 50 kg tělesné hmotnosti (nad 15 let):

  • 1-2 tablety (500 mg - 1 g) podle potřeby každých 4 až 6 hodin.
  • Obvykle není potřeba překročit dávku 3 g paracetamolu za den (6 tablet za 24 hodin).
  • Maximální dávka je 8 tablet (4 gramy) během 24 hodin.

Děti:

  • Dávkování u dětí má být založeno na tělesné hmotnosti a vhodné použité lékové formě. Informace o věku dětí v níže uvedené váhové skupině jsou jen orientační.

Děti nad 40 kg tělesné hmotnosti (nad 12 let):

  • 1 tableta (500 mg) každých 4-6 hodin, 3 až 4krát během 24 hodin. Maximální dávka je 5 tablet (2,5 gramu) během 24 hodin. Interval dávkování musí být vždy nejméně 4 hodiny.

Složení

Přípravek Paracetamol Accord obsahuje léčivou látku paracetamolum. Jedna tableta obsahuje paracetamolum 500 mg.
Pomocnými látkami jsou: kyselina citronová (E 330), hydrogenuhličitan sodný, sorbitol (E 420), uhličitan sodný, povidon, simetikon, sodná sůl sacharinu, citronové aroma v prášku (přírodní a syntetické aromatické látky, kukuřičný maltodextrin, arabská klovatina, tokoferol-alfa), makrogol.

Zkuste také další produkty značky Accord, které uvidíte v kategoriích Migréna a bolest hlavy, Hlava a psychika a Léky. Výrobek hodnotilo 13 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Menstruace a menopauza.

EAN: 05055565755341
Značka: Accord
SUKL kód: 0226998
ATC: N02BE01
Velikost balení: 24 šumivých tablet
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Šumivé tablety a granule
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Indikační skupina: Analgetica, antipyretica
Originální název: Paracetamol Accord 500mg tbl.eff.24
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení
4.77
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
5
(11)
4
(1)
3
(1)
2
1
Zákazník doporučuje 100 % zákazníků doporučuje
Účinnost
98 %
Má výhodné balení
94 %
Komfort při užívání
98 %

Hodnocení produktu

{{ comment.name }}
Ověřený nákup
{{ comment.updatedAt }}
Zákazník doporučuje Zákazník doporučuje
Zákazník nedoporučuje Zákazník nedoporučuje

{{ pros }}

{{ cons }}

Užitečné?
EAN: 05055565755341
Značka: Accord
SUKL kód: 0226998
ATC: N02BE01
Velikost balení: 24 šumivých tablet
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Šumivé tablety a granule
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Indikační skupina: Analgetica, antipyretica
Originální název: Paracetamol Accord 500mg tbl.eff.24
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Diskuze k produktu Accord Paracetamol 500mg eff. 24 šumivých tablet

Přestat sledovat diskuzi + Sledovat diskuzi
Nejnovější Nejstarší Nejužitečnější
{{ post.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
{{ post.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, post.user.totalAnswers) }}
{{ post.user.points }}
{{ translate('Points', null, post.user.points) }}
{{ post.createdAt }}
|
Upozornit na odpověď: {{ frequency.title }}
Sledovat odpovědi

{{ word }}
{{ post.title }}

{{ word }}
{{ post.text }}
{{ answer.user.name }}
Ověřený zákazník
Pilulka expert
Odborník
{{ answer.user.totalAnswers }}
{{ translate('Answers', null, answer.user.totalAnswers) }}
{{ answer.user.points }}
{{ translate('Points', null, answer.user.points) }}
{{ answer.date }}
{{ word }}
{{ answer.text }}
Užitečné?
|

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se Bohužel jsme nic nenašli. Můžete se ale zeptat sami

Potřebujete poradit?
Neváhejte a položte dotaz.