Léky na menstruační bolest a menopauzu (10 produktů)

Období menstruace bývá u spousty žen spojeno s bolestmi hlavy, podbřišku a s dalšími nepříjemnými pocity. Netrapte se zbytečně a v nejhorších bolestech si ulevte prášky proti bolesti. Nabízíme také kapky na poruchy menstruačního cyklu.

 Zobrazit více

Období menstruace bývá u spousty žen spojeno s bolestmi hlavy, podbřišku a s dalšími nepříjemnými pocity. Netrapte se zbytečně a v nejhorších bolestech si ulevte prášky proti bolesti. Nabízíme také kapky na poruchy menstruačního cyklu.

Menopauza  je období v životě ženy, ve kterém dochází k útlumu tvorby ženských pohlavních hormonů. Bývá provázena nepříjemnými stavy jako je .např. noční pocení a návaly horka, psychickou nepohodou - podrážděností, nervozitou. Na tyto potíže nabízíme léčivý přípravek Menofem. Můžete vyzkoušet také některý z našich přípravků na úzkostlivé stavy a nervozitu. Účinné prostředky máme i na pozdější následky menopauzy, jako je obávaná osteoporóza. 

Pro specifické potřeby ženského organismu během menopauzy byla vyvinuta i řada potravních doplňků.

 

 

Uživatelé si oblíbili značky Panadol, Dexoket a Ibalgin. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Panadol Extra Rapide 12 šumivých tablet. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Léky na menstruační bolest a menopauzu - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Léky na menstruační bolest a menopauzu ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Léky na menstruační bolest a menopauzu lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Dexoket 25 mg 10 tablet
5 / 3x
Snad jediná věc, co mi pomaha na migrénu.
Recenze produktu: Dexoket 25 mg granule - zrněný prášek pro přípravu nápoje 10 ks
5 / 3x
Nejlepší lék na bolest, který opravdu zabírá
Recenze produktu: Mastodynon kapky 50 ml
5 / 4x
Koupila jsem si ho že zoufalství, už dva roky mám extrémně nepříjemný PMS. Migrény, bolesti prsou a psychické výkyvy vrcholcí depresivnimi stavy. Beru ho necelé tři týdny a dnes jsem dostala v termínu MS a minulý týden byl naprosto bezproblémový. Žádné pocity vyčerpání, bolesti, prostě NIC. Dokonce i manžel byl normálně snesitelný😁. Moc doufám, že to tak vydrží i dál.
Recenze produktu: Agnucaston® 30 tablet
5 / 5x
Je skvělý, po vysazení antikoncepce pomohl se srovnáním mensturace. Kupuji opakovaně.
Recenze produktu: Vitabalans Dicuno 25 mg 30 tablet
5 / 1x
zabera na migrenu
Recenze produktu: Panadol Extra Rapide 12 šumivých tablet
5 / 18x
nejlepší lék na bolest
Recenze produktu: Vitabalans Paramax Rapid 1 g k vnitřnímu užití 15 tablet
5 / 2x
Ucinnost dobra jen mensi baleni
Recenze produktu: Ibalgin 400mg 48 tablet
4.8 / 31x
splnilo ocekavani
Recenze produktu: Vitabalans Ibumax 400 mg 30 tablet
4.8 / 13x
👌

Podívejte se na produkty z kategorie Menstruace a menopauza seřazené od těch nejlépe hodnocených. V kategorii Menstruace a menopauza najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších. Podívejte se na produkty z kategorie Menstruace a menopauza seřazené od těch nejprodávanějších.