
Zabiják bolestí hlavy
Kdo by v dnešní době neznal Paralen? Účinného likvidátora bolestí hlavy, zubů, menstruačních bolestí, ale i skvělého parťáka při nemocech spojených s horečkami, teplotami atd? Prostě must have do domácí lékárny. Účinná složka paracetamolu vám jistě uleví od vašich neduhů.
účinný
bez vedlejších účinků
snižuje horečku
zatěžuje játra

Paralen
Paralen nesmí nikdy chybět v naši lékárničce. Používáme ho na všechny možné bolesti a také v případě horečky či chřipky a nachlazení.
Cena
Rychlý nástup účinku
Vhodný i pro těhotné a kojící ženy

PARALEN 500 MG JE VHODNÝ PRO CELOU RODINU
- PARALEN 500 mg tablety může užívat celá rodina, včetně dětí starších 6 let
- Ke snížení horečky při chřipce, nachlazení a jiných bakteriálních či virových onemocněních
- Při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy nebo bolestech zubů
- Při bolesti pohybového ústrojí provázejícího chřipku a nachlazení
- Při bolestivé menstruaci
KDYŽ VÁS TRÁPÍ BOLEST NEBO HOREČKA, ZVOLTE PARALEN 500 MG TABLETY





Tablety PARALEN 500 mg jsou určeny ke snížení horečky při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních. Přípravek je také vhodný při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti zad a bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení.
CO RADÍ MAMINKY PŘI NACHLAZENÍ NEBO CHŘIPCE?
- Spánek je velmi důležitý pro regeneraci organismu, zejména při bolestech nebo horečce z nachlazení či chřipky. Aby se vám při spánku lépe dýchalo, podložte si hlavu nebo horní část těla dalším polštářem. Tato poloha pomáhá otevřít dýchací cesty a zmírňuje jejich překrvení.
- Tekutiny přijímané při běžném nachlazení zabraňují dehydrataci. Toto tajemství zná každá maminka. Například zázvorový čaj má prospěšné vlastnosti, které jsou lidstvu známy již po staletí.
- Polévka může ulevit ucpanému nosu. Horký vývar plný zeleniny, se špetkou pepře a česneku pomůže nachlazení vyhnat z těla.

- Ovoce a zelenina dodávají vitamíny a minerály. Výzkumy ukazují, že vitamíny C a D a mimo ně také zinek a echinacea mají blahodárný vliv na náš imunitní systém.
- Napařování může pomoct uvolnit ucpané dutiny a zmírnit dráždivý kašel nebo záchvatovitý kašel. Nalijte horkou vodu do hrnce, přehoďte si přes hlavu ručník a vdechujte páru. Před spaním se osprchujte horkou vodou. Pára vám pomůže uvolnit ucpané dutiny.
- Kloktání pomůže při bolesti v krku. Rychlou úlevu může přinést kloktání slanou vodou. Pořídit si můžete také různé pastilky nebo podobné přípravky.
DÁVKOVÁNÍ A ZPŮSOB UŽITÍ

SLOŽENÍ
PARALEN 500 mg tablety je jasná volba na bolest a
horečku
Paracetamol, účinná látka přípravku PARALEN 500 mg tablety, působí
proti bolesti a snižuje horečku.
Dalšími složkami jsou předbobtnalý kukuřičný škrob, povidon 30, sodná
sůl kroskarmelosy a kyselina stearová.

Paralen® 500, PARALEN® GRIP horký nápoj citrón, PARALEN® GRIP chřipka a bolest jsou léky k vnitřnímu užití. Paralen 500 obsahuje paracetamol. Pozorně čtěte příbalový leták.


PARALEN 500 mg tablety je volně prodejný lék k vnitřnímu užití
k úlevě od bolesti a ke snížení horečky. Obsahuje paracetamol. Pozorně
čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo
lékárníkem.
MAT-CZ-2400157 – 2.0 – 03/2024
Zkuste také další výrobky značky Paralen, které uvidíte v kategoriích Bolest páteře, kloubů a svalů, Chřipka a nachlazení a Léky. Výrobek ohodnotilo 54 zákazníků a 98 % by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Horečka.
EAN | 3664798035650 |
Značka | Paralen |
Produktová řada | Paralen® 500 |
SUKL kód | 0254047 |
ATC | N02BE01 |
Velikost balení | 12 tablet |
Věk | >6 let |
Cesta podání | Perorálně - polyká se |
Forma | Tableta |
Pro | Pro děti Pro dospělé |
Režim výdeje | Volně prodejné HVLP |
Účinná látka | Paracetamol |
Originální název | Paralen 500mg tbl.nob.12 |
Ke stažení | Příbalová informace |