Vitabalans Paramax Combi 500mg/65mg nob.30tbl.

Vitabalans Paramax Combi 500mg/65mg nob.30tbl.

Přípravek zmírňující bolest a snižující horečku (analgetikum a antipyretikum). Paramax Combi obsahuje dvě léčivé látky, paracetamol a kofein. Paracetamol zmírňuje bolest a snižuje horečku a kofein zvyšuje účinek proti bolesti.

Skladem v pondělí 2. 8. Můžete mít v pondělí 2. 8. možnosti doručení
81 Kč
Cena za 1 ks: 2,70 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 0 ks tohoto produktu.
V košíku máte 0 ks za 0 Kč
Nákupem získáte 0.81 kreditu

Vitabalans Paramax Combi 500mg/65mg nob.30tbl.

Paramax Combi se užívá k léčbě příznaků mírné až středně silné bolesti, jako je například bolest hlavy, bolest zubů, bolest při menstruaci, a/nebo vysoké teploty. Balení obsahuje 30 tablet.

Dávkování a způsob užití

Užívejte pouze perorální a krátkodobě. Dospělí a děti od 12 let věku: obvyklá dávka je 1 až 2 tablety až třikrát denně nebo podle potřeby. Dávka 1-2 tablet se nemá používat v kratším intervalu než po 6 hodinách. Přesné stanovení intervalu mezi dávkami závisí na příznacích a maximální celkové denní dávce. Nepřekračujte denní doporučenou dávku 6 tablet během 24 hodin. Pokud potíže přetrvávají po dobu delší než tři dny, máte požádat svého lékaře o radu.

Složení

Léčivou látkou je paracetamol a kofein. Jedna tableta obsahuje 500 mg paracetamolu a 65 mg kofeinu. Dalšími složkami jsou povidon 29-32, mikrokrystalická celulosa, kyselina stearová a magnesiumstearát.

Kontraindikace:

  • Jestliže jste alergický(á) na paracetamol nebo kofein nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku
  • Jestliže jste dítě do 12 let věku
  • Jestliže trpíte závažnou poruchou funkce jater (Child-Pughovo skóre > 9)
  • Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat

Zkuste také ostatní produkty značky Vitabalans oy, které uvidíte v kategoriích Příznaky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Horečka.

EAN: 6410530100271
Značka: Vitabalans oy
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Indikační skupina: Analgetica, antipyretica
Na co je: Na teplotu / horečku, Na kosti a zuby, Na menstruaci
Velikost balení: 30 ks
Originální název: Paramax Combi 500mg/65mg tbl.nob.30
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme Vám tyto podobné produkty

EAN: 6410530100271
Značka: Vitabalans oy
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tableta
Pro: Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Indikační skupina: Analgetica, antipyretica
Na co je: Na teplotu / horečku, Na kosti a zuby, Na menstruaci
Velikost balení: 30 ks
Originální název: Paramax Combi 500mg/65mg tbl.nob.30
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení