Pěnová krytí - Mepilex - nejlevnější produkty (3 produktů)

Pěnová krytí jsou z měkkých materiálů (silikon, polyuretanová pěna). Jejich savé jádro absorbuje a zadržuje exsudát a udržuje prostředí rány vlhké. Jsou určena většinou ke krytí středně a silně secernujících ran. Některá mají díky obsaženému …

 Zobrazit více

Pěnová krytí jsou z měkkých materiálů (silikon, polyuretanová pěna). Jejich savé jádro absorbuje a zadržuje exsudát a udržuje prostředí rány vlhké. Jsou určena většinou ke krytí středně a silně secernujících ran. Některá mají díky obsaženému iontovému stříbru i antimikrobiální účinek a hodí se tedy ke krytí infikovaných ran..

 

Zákazníci hodnotí nejlépe značky Mepilex a Traumacel. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Mepilex Border Flex Krytí 10x10cm 5 ks.

Product image

Mepilex Lite 6 x 8,5 cm tenké pěnové krytí 5 ks

Můžete mít v pondělí 2. 10.549 Kč
Product image

Mepilex Border Flex Krytí 7,5 x 7,5 cm 5 ks

Můžete mít v pondělí 2. 10.819 Kč
Banner
Pěnová krytí - Mepilex - nejlevnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Pěnová krytí - Mepilex - nejlevnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Pěnová krytí - Mepilex - nejlevnější produkty lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Mepilex Lite 6 x 8,5 cm tenké pěnové krytí 5 ks
5 / 1x
Krém používám na kůži pod plenkami, opravdu ochrání před opruzeninami, používám denně

Podívejte se na produkty z kategorie Pěnové krytí seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Pěnové krytí seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Pěnové krytí jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.