Philips Sonicare (52 produktů)

Philips Sonicare

Philips Sonicare

Elektrické sonické zubní kartáčky Philips Sonicare jsou ideálním prostředkem k dosažení zdravých zubů a dásní, snížení každodenních pigmentací zubů a udržování zářivého úsměvu. Inovativní sonická technologie s 62 000 jemnými a účinnými pohyby za minutu zaručuje šetrné čištění. Se sonickou technologií už nemusíte mít strach při čištění citlivých míst v ústní dutině, kartáčky jsou vhodné i pro zuby s rovnátky, plombami, korunkami a zubními náhradami a fazetami. Kartáčky vás navíc díky technologii BrushSync upozorní na potřebu výměny hlavice. Zažijte pocit dokonale čistých zubů díky Philips Sonicare.

Philips Sonicare

Proč používat sonické kartáčky Philips Sonicare?

Až 20x lepší odstranění zubního plaku*

Až 20× lepší odstranění zubního plaku*

Snižuje výskyt krvácení dásní až 2x účinněji*

Snižuje výskyt krvácení dásní až 2× účinněji*

Bělejší zuby už po 1 dni**

Bělejší zuby už po 1 dni**

Šetrnější čištění zubů až o 50 %***

Šetrnější čištění zubů až o 50 %***

Na zuby netlačíte díky tlakovému senzoru

Na zuby netlačíte díky tlakovému senzoru

Přehled o čištění díky 2 časovačům

Přehled o čištění díky 2 časovačům

Manuální kartáček vyměňte za Sonicare 3100

Ideální kartáček pro začátečníky se sonickou technologií, který usnadní přechod z manuálního kartáčku. Program Easy Start postupně zvyšuje výkon v průběhu prvních 14 používání. S hlavicí ProResults jsou vhodné i pro použití s rovnátky, díky kompaktnější velikosti kartáčku i pouzdra si jej pak snadno zabalíte s sebou na cesty

ProtectiveClean zaručí šetrné čištění

Jemný k zubům a dásním, nekompromisní k zubnímu plaku. Sonické zubní kartáčky ProtectiveClean zaručí dlouhotrvající výsledky šetrného čištění již po 14 dnech každodenní péče. Vaše dásně chrání před podrážděním a zároveň efektivně čistí vaše zuby a zbavuje je zubního plaku. Díky tlakovému senzoru pocítíte rozdíl jemného čištění a zlepšíte zdraví dásní až o 100 % oproti manuálnímu kartáčku. Se sonickou technologií už nemusíte mít strach při čištění citlivých míst v ústní dutině, kartáčky jsou vhodné i pro zuby s rovnátky, plombami, korunkami a zubními náhradami. Kartáčky vás navíc díky technologii BrushSync upozorní na potřebu výměny hlavice.

Vyžadujete extra jemnou profesionální péči? Sonický kartáček Philips Sonicare DiamondClean nové generace je speciálně navržen pro péči o zuby a dásně, ideální při péči o rovnátka a zubní náhrady. Nabízí čtyři režimy čištění (Clean, Deep Clean+, Gum Health, White+) a tři úrovně intenzity čištění (nízká, střední, vysoká). Zabu­dovaný tlakový senzor vás okamžitě upozorní, když na zuby příliš tlačíte. S tímto zubním kartáčkem odstraníte více zubního plaku a dosáhnete bělejších zubů díky efektivnějšímu odstranění pigmentace než s manuálním kartáčkem. Díky technologii Bluetooth můžete kartáček propojit s mobilní aplikací Philips Sonicare. S praktickým a stylovým příslušenstvím – prémiovým cestovním pouzdrem s USB nabíjením a elegantní skleničkou s indukčním nabíjením – budete mít navíc vždy hygienicky uloženo a připraveno na cesty.

S dětskými kartáčky For Kids bude zábava!

Správným návykům při čištění zubů od samých začátků naučí dětské kartáčky Sonicare for Kids. Dva režimy čištění, dvě velikosti hlavice (pro děti od 3 a 7 let) a 8 vyměnitelných samolepek. Techno­logie Bluetooth propojuje kartáček s motivační a zábavnou mobilní aplikací, která učí děti samostatnému, lepšímu a delšímu čištění. Děti se baví a získávají zdravé návyky, které jim vydrží po celý život. Přidejte se k 98 % rodičů, kteří hlásí spokojenost, že Philips Sonicare inspiruje děti, aby si čistily zuby lépe a déle.

Philips Sonicare

Srovnání modelů Philips Sonicare

Philips Sonicare

DiamondClean nové generace

HX9911/27

ProtectiveClean 6100

HX6877/28

ProtectiveClean 5100

HX6859/29

ProtectiveClean 4500

HX6836/24

Sonicare 3100

HX3673/14

Dbejte na pravidelnou výměnu kartáčkových hlavic Philips Sonicare, kterou odborníci doporučují každé 3 měsíce. Opotřebení poznáte podle vyblednutí modrých vlákem na hlavici nebo vás na včasnou výměnu upozorní krátké pípnutí kartáčku díky technologii BrushSync. Náhradní hlavice jsou kompatibilní se všemi sonickými kartáčky Philips Sonicare. S pravidelnou výměnou budete neustále využívat všech benefitů šetrného čištění se sonickou technologií. Vyberte si typ hlavice přesně podle vašich potřeb.

Philips Sonicare

Různé typy hlavic vyhovují rozdílným a individuálním požadavkům pacientů. Od odstraňování barevných pigmentací a pokročilého čištění mezi zuby až po velmi měkká vlákna pro tu nejjemnější péči. Pro výběr náhradní hlavice je důležité brát v potaz, v jaké kondici jsou vaše zuby. Vyberte si tu pravou, která bude vyhovovat právě vašim potřebám a získejte každodenní skvělé a dlouhotrvající výsledky.

Philips Sonicare Power Flosser

Kompaktní přístroj pro mezizubní hygienu Philips Sonicare Power Flosser dokáže odstranit až 99,9 % zubního plaku a nečistot i z těch nejhůře přístupných míst. S inovativní čtyřproudou technologií QuadStream zvládne pokrýt až 8× více ošetřeného povrchu než podobné přístroje s jednoproudou technologií během 1 minuty. Používejte 2× denně a těšte se z perfektní ústní hygieny.

Philips Sonicare

Plyšový Sparkly jako dárek

ke kartáčkům Sonicare For Kids

Záruka 90 dní vrácení peněz

na sonické kartáčky a ústní sprchy

sonicare

+1 rok prodloužená záruka

na sonické kartáčky a ústní sprchy

* Testováno na kartáčku Philips Sonicare v kombinaci s hlavicí A3 Philips Sonicare Prestige

** S kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean s hlavicí v režimu White s kvalitní bělicí zubní

*** S kartáčkovou hlavicí Philips Sonicare Optimal White

**** 98 % dotázaných rodičů v porovnání s použitím manuálního zubního kartáčku

V této kategorii Philips Sonicare je 52 produktů, u 9 z nich získate poštovné zdarma. Uživatelé hodnotí nejlépe řady Philips Sonicare. Nejlépe hodnoceným produktem je Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6807/35 1+1 Zdarma. V případě, že jste si nevybrali v této kategorii žádný výrobek, podívejte se také na kategorie Náhradní kartáčky Philips Sonicare.

Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6877/28

Skladem 5+ ks
3 390 Kč
3 199 Kč

Philips Sonicare Sensitive HX6052/07 2 ks

Můžete mít dnes
469 Kč
Banner

Philips Sonicare DiamondClean HX9911/09

Můžete mít dnes
4 590 Kč
Philips Sonicare - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Philips Sonicare ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Philips Sonicare lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Philips Sonicare Sonický elektrický zubní kartáček dětský s bluetooth HX6322/04
5 / 4x
Děti maji z čištění radost.
Recenze produktu: Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 HX6859/29
5 / 18x
Odporucam
Recenze produktu: Philips Sonicare Power Flosser Station HX3911/40
5 / 3x
Powerful to clean the teeth
Recenze produktu: Philips Sonicare G3 Premium Gum Care Standardní velikost kartáčku HX9054/17 4 ks
5 / 2x
Bohužel jsem musel koupit zde, abych mohl využít edenred kartu. Takže sice "zadarmo" ale jinde o 250 Kč levnější
Recenze produktu: Philips Sonicare HX6054/07 Náhradní hlavice 4 ks
5 / 16x
Odporucam
Recenze produktu: Philips Sonicare W2c Optimal White náhradní hlavice HX6074/27 4 ks
5 / 12x
Kartáčky jsou příjemné, ideální je mini velikost pro dobrou manipulaci.
Recenze produktu: Philips Sonicare OptimalWhite HX6062/13 černé 2 ks
5 / 1x
perfektní
Recenze produktu: Philips Sonicare TongueCare+ Hlavice na čištění jazyka bílá HX8072/01 2 ks
5 / 4x
Velice užitečná věc při kompletní zubní hygieně.
Recenze produktu: Philips Sonicare InterCare Standardní velikost kartáčku HX9002/10 2 ks
5 / 5x
Vynikající
Recenze produktu: Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 HX6877/28
5 / 3x
Rychle jsem si zvykl na elektricky kartacek, zuby mam cistejsi za kratsi zas v porovnani s mechanickym. Doporucuji
Nahoru

Produkty z kategorie Philips Sonicare jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Philips Sonicare seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Kategorii Philips Sonicare jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.