Philips Sonicare 3100 HX3673/13 White

Sonický elektrický zubní kartáček, 31 000 pohybů/min, tlakový senzor, časovač …

Zobrazit více

Sonický elektrický zubní kartáček, 31 000 pohybů/min, tlakový senzor, časovač 2 min, 1 režim čištění, upozornění na potřebu výměny hlavice, odstraňuje až 2x více zubního plaku než manuální kartáček.

Barevné varianty
RůžováBíláČerná
Tento produkt není momentálně dostupný.
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

4.5
Zákazník doporučuje

92% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 12 zákazníků
Napsat hodnocení
5
9x
4
2x
3
0x
2
0x
1
1x
Ivana K.
review
3Recenze
16Hodnocení
11Objednávek
0Bod

Krásné a zdravé zuby během chviličky.

Ivana K. doporučujeOvěřený zákazník
Varianta Philips Sonicare 3100 HX3673/14 Black

Dlouho jsem se vyhýbala sonickému kartáčku a používala pouze manuální. Po vyzkoušení Philips Sonicare bych se k manuálnímu kartáčku už nevrátila.

 • plus Pohodlné použití
 • plus Praktická velikost kartáčku
 • plus Výdrž baterie
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)
philips

Sbohem manuální zubní kartáčku, vítej sonická technologie. Sonická technologie kartáčku Philips Sonicare 3100 jemně odstraní 3× více plaku než manuální kartáček. Zabudovaný tlakový senzor upozorní při přílišném tlaku a praktické časovače napomáhají správnému čištění. Balení obsahuje kompaktní cestovní pouzdro.

Sonický elektrický zubní kartáček Philips Sonicare 3100 HX3673/13

 • Sonická technologie s 31 000 pohyby/min
 • Zabudovaný tlakový senzor
 • 1 režim čištění, 2 časovače
 • Hlavice ProResults Standard
 • Připomenutí výměny hlavice BrushSync
 • Odstraňuje až 3× více zubního plaku*
 • Výdrž baterie až 2 týdny**
 • Praktické pouzdro
philips

Díky šetrné sonické technologii je plak ze zubů stírán a zároveň dokáže hlavice kartáčku Philips Sonicare napěnit zubní pastu na bublinky, které vhání do mezizubních prostor a podél linií dásní. Za jednu minutu provádí 31 000 jem­ných, ale vysoce účinných, pohybů, tedy mnohonásobně víc než při ručním čištění. Sonický zubní kartáček Philips Sonicare vám při čištění zajis­tí úplně nový pocit čistých zubů. Sonická technologie je vhodná pro použití s rov­nátky, výplněmi, korunkami a fazetami a lze ji využívat i při každodenním o­šetřování nemocných dásní. Nejenom, že vaše zuby budou vyčištěné na jedničku, kartáček je také probělí a důkladně osvěží váš dech.

philips

Je klinicky prokázáno, že elektrický zubní kartáček Sonicare s inovativní sonickou technologií odstraňuje až 3× více plaku než manuální zubní kartáček. Odstraňuje plak ze zubů a dásní, a přitom vaše dásně chrání. Užijete si dva týdny pravidelného používání** na jedno plné nabití a na delší cesty si s sebou vezměte kompaktní USB nabíjecí základnu.

philips

Zabudovaný tlakový senzor automaticky sleduje tlak, který při čištění vyvíjíte. Při přílišném tlaku kartáček začne jemně vibrovat a tím vás upozorní, že byste měli zmírnit tlak při čištění. Vy si přílišného tlaku při čištění nemusíte všimnout, váš kartáček to však pozná okamžitě a pomáhá tak chránit vaše zuby a dásně.

philips

Kartáček Philips Sonicare řady 3100 má režim Clean pro výjimečné každodenní čištění. V balení obsahuje kartáčkovou hlavici C1 ProResults ve standardní velikosti.

philips

Kartáčky Philips Sonicare jsou vybaveny dvěma časovači, které vám dobu čištění pomohou postupně překlenout. Časovač QuadPacer doh­líží, jak dlouho jste strávili čištěním jedno­tlivých částí úst. SmarTimer vám pohlídá načasování 2 minut čištění. Zuby si tak budete čistit vždy optimální dobu a s přehledem.

philips

Když začínáme s něčím novým, může chvíli trvat, než si na to zvykneme. Program Easy-Start vám poskytuje možnost postupného, mírného zvyšování čisticího výkonu v průběhu prvních 14 použití vašeho nového zubního kartáčku.

philips

Všechny kartáčkové hlavice se časem opotřebovávají, takže ty své budete chtít kontrolovat, abyste si stále zajistili skvělé čištění. Chytrá technologie BrushSync sleduje, jak dlouho byla hlavice kartáčku používaná a jak silně jste na kartáček tlačili. Když je čas na výměnu hlavice, kartáček vás upozorní krátkým pípnutím a rozsvícením světelné kontrolky na rukojeti.

philips

Využívejte dlouhodobých účinků sonické technologie Philips Sonicare a dbejte na pravidelnou výměnu hlavic každé 3 měsíce. Výsledky sonické technologie jsou zaručeny a prokázány s použitím jakékoliv hlavice Philips Sonicare. Všechny hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi kartáčky Philips Sonicare.

philips

Uvědomujeme si, že plasty z napájecích adaptérů mají veliký dopad na životní prostředí. Řady elektrických zubních kartáčků 3100 se proto nabíjejí pomocí USB kabelu a nepatří k nim žádná speciální nabíječka. Díky tomu jsme každý rok schopni spotřebovat až o 189tisíc kg méně plastu. To už je hodně, že? USB nabíjení je praktické i při cestování, stačí adaptér, do kterého zapojíte jak kartáček, tak i stávající zařízení, které již vlastníte.

philips

Díky tenkému cestovnímu pouzdru bude váš kartáček hygienicky uložený i na cestách. Praktické kompaktní pouzdro s kartáčkem snadno uložíte do kabelky či příruční tašky, abyste jej měli vždy k dispozici. Užijete si k tomu dva týdny pravidelného používání** na jedno plné nabití a na delší cesty si s sebou vezměte kompaktní USB nabíjecí základnu.

* ve srovnání s manuálním zubním kartáčkem pro zdravější zuby a dásně, ** založeno na dvou periodách dvouminutového čištění denně

 

Upozornění: Sonické elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare zaručí šetrné čištění, a garantované výsledky péče o zuby a dásně, díky unikátní sonické technologii pouze s použitím originálních hlavic Philips Sonicare. Všechny náhradní hlavice Philips Sonicare jsou kompatibilní se všemi sonickými kartáčky Philips Sonicare.

Zkuste také další výrobky značky Philips Sonicare, které naleznete v kategoriích Philips Sonicare, Akce a slevy a Sonické zubní kartáčky. Výrobek ohodnotilo 11 zákazníků a 91 % z nich by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sonické zubní kartáčky pro dospělé.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN8710103985662
ZnačkaPhilips Sonicare
Produktová řadaPhilips Sonicare 3100
Pro  Pro dospělé
Napájení  Nabíjecí akumulátor
Příslušenství v balení  Cestovní pouzdro  Nabíjecí adaptér
Barva  Bílá
Originální názevPhilips Sonicare 3100, White, 1 travel case