Prací prášky - Tierra Verde (4 produktů)

Velké prádlo: hromady špinavého prádla už volají po vyprání? Než se vrhnete na praní, je nutné prádlo správně roztřídit: podle barev, podle materiálu a také podle zašpinění. A aby bylo po vyprání krásně čisté, beze skvrn a ještě svěže vonělo, je potřeba zvolit ten správný prací prostředek, jichž dnešní trh nabízí opravdu široké spektrum. Je jen na vás, jaký typ pracího prostředku vám bude nejvíce vyhovovat, či je budete kombinovat.

Zobrazit více

Velké prádlo: hromady špinavého prádla už volají po vyprání? Než se vrhnete na praní, je nutné prádlo správně roztřídit: podle barev, podle materiálu a také podle zašpinění. A aby bylo po vyprání krásně čisté, beze skvrn a ještě svěže vonělo, je potřeba zvolit ten správný prací prostředek, jichž dnešní trh nabízí opravdu široké spektrum. Je jen na vás, jaký typ pracího prostředku vám bude nejvíce vyhovovat, či je budete kombinovat.

Prací prostředek podle typu

Univerzální prací prostředky - jedná se o koncentrovanější prací prostředky na bílé i barevné prádlo, takže nemusíte mít doma několik různých přípravků.

Speciální prací prostředky - určeny na konkrétní úkol:

  • na podporu barvy
  • na černé oblečení
  • na bílé prádlo
  • na obnovu vláken
  • na syntetické textilie
  • hypoalergenní
  • na dětské prádlo

Ekologické prací prostředky - ekologicky šetrné, šetří životní prostředí i vaší pokožku. Vhodné na bílé i barevné prádlo. Účinně vyperou a prádlo krásně provoní.

Jak vybrat prací prášek?

Napříč všemi možnými druhy pracích prostředků, sypké prací prášky zůstávají stálicí a i když by se mohlo zdát, že jim v konkurenci mezi gelovými kapslemi či gely už odzvonilo, není tomu tak a v účinnosti sobě vlastní klasické prášky stále vítězí, žádný gel je nepřepere.

Takže pokud už jste sáhli po pracím prášku, určitě je dobré volit ty koncentrovanější. Při výběru se také neřiďte pouze vůní prášku nebo cenou, ale i množstvím pracích dávek, kolik za jedno balení vyperete. 

Jaké jsou výhody pracího prášku?

Prací prášek si  mnohem lépe poradí se skvrnami, které dokáže efektivněji vybělit, než gel. Navíc se lépe rozpouští a nezanechává viditelné stopy na oblečení, celkově se lépe rozpouští i při nižších teplotách.

Alergie na prací prášek

Svědí vás kůže, dělají se vám zarudlé fleky či svědivé pupínky nebo prasklinky a vy nevíte proč? Příčinou může být alergie na prací prášek, tedy přecitlivělost pokožky na kontaktní alergen.
V případě atopického ekzému nejde o alergickou reakci, ale chemikálie usazené ve vláknech oblečení mohou svědivost ještě zhoršovat.

Klasické prací prášky jsou totiž plné umělých barviv, konzervačních látek, parfemace a dalších, které mohou určitý typ pokožky dráždit.

V takovém případě přidejte máchání navíc nebo přejděte na ekodrogerii.

Ekologické prací prostředky

Jsou svou účinností srovnatelné s těmi klasickými, vynikající výsledky mají již při nízkých teplotách na 30 °C a vaše prádlo stejně krásně provoní.
Eko prací prostředky jsou vhodné na citlivou pokožku dětí i dospělých, protože nezpůsobují alergie a ještě šetří životní prostředí.

  • Hypoalergenní 
  • Bez agresivních látek - umělá barviva, parfémy, rozjasňovače, enzymy…
  • Parfemace - jemné vůně éterických olejů

Prací prášek pro miminka

Prací prostředky pro miminka jsou vyrobeny převážně z přírodních složek, bez umělých barviv a konzervantů a jsou hypoalergenní, takže je ocení i lidé bojující s alergiemi či velmi citlivou pokožkou. Ze značek jsou to například Lovela, EcoFeel či Ecover. 

Tyto prací prášky jsou vyvinuty speciálně pro péči o kojenecké a dětské prádlo. Neobsahují agresivní látky a odstraňují nečistoty stejně účinně, jako klasické prací prostředky. Jejich speciální receptura zaručuje, že při máchání prádla zmizí veškeré zbytky prostředku, které by jakýmkoliv způsobem dráždily pokožku. Navíc jsou obohaceny o neutrální jemné parfémy, které prádlo svěže provoní. 

Uživatelé hodnotí nejlépe řady Savo, Tierra Verde a Lovela. Nejlépe hodnoceným výrobkem je WäscheMeister Prací prášek Color (140 dávek) 10.5 kg.

Prací prášky - Tierra Verde - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Prací prášky - Tierra Verde ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Prací prášky - Tierra Verde lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Frosch EKO Prací prášek Aloe vera 1.35 kg
5 / 3x
krásne bike prádlo
Recenze produktu: WäscheMeister Prací prášek Universal (140 dávek) 10.5 kg
5 / 7x
-
Recenze produktu: Tierra Verde Prací prášek na barevné prádlo, papírový pytel 5 kg
5 / 1x
Kvalita prania
Recenze produktu: Lenor 2v1 prací prášek, Spring Awakening (60 pracích dávek), 3.9 kg
5 / 2x
Moc hezky voní!
Recenze produktu: Lanza Expert na bílé prádlo 7.5 kg
5 / 1x
vysoká účinnost
Recenze produktu: Lanza Fresh&Clean na bílé prádlo 6.3 kg
5 / 9x
Spokojenost
Recenze produktu: Jelen Prací prášek (100 pracích dávek) 5 kg
5 / 5x
Používám už dlouho, PRÁDLO JE KRÁSNĚ BÍLÉ A BARVY NEPOUŠTÍ . Peru barevné s bílým na 40st. a žádný problém. DOPORUČUJI NA 100%.
Recenze produktu: Savo Prací prášek bílé prádlo 50W 3.5 kg
5 / 1x
Používám dlouho, z pracích prášků na bílé prádlo jednoznačně 1.
Recenze produktu: Persil Prací prášek Sensitive 36 praní 2370 g
5 / 1x
Pere velmi dobře a je šetrný k pokožce.
Recenze produktu: Jelen Jelínek mimi prací prášek na dětské prádlo s panthenolem 60 dávek 3 kg
5 / 2x
Spokojenost, neuvažuji kupovat něco jiného. Většinou je to navoněné, ty ostatní prostředky na dětské prádlo, kolikrát pak mají sem tam negativní ohlasy, jak se děti osypaly po tom atd. Po tomto prášku, ani dcerka, ani synek, takový problém doteď neměly a asi tedy ani nebudou, takže měnit nehodlám. ;-)

Kategorii Prací prášky jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Prací prášky seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Prací prášky najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.