Přebalovací batohy (6 produktů)

Přebalovací batohy jsou elegantní alternativou k přebalovacím taškám. Využije je každý rodič, který chce mít všechny nezbytnosti stále při ruce. Uvnitř přebalovacího batohu najdete zpravidla spoustu úložného prostoru a praktický organizér na …

Zobrazit více

Přebalovací batohy jsou elegantní alternativou k přebalovacím taškám. Využije je každý rodič, který chce mít všechny nezbytnosti stále při ruce. Uvnitř přebalovacího batohu najdete zpravidla spoustu úložného prostoru a praktický organizér na drobnosti. Batoh můžete hodit na záda nebo připnout na kočárek a vyrazit vstříc dobrodružství. 

Proč si přebalovací batoh pořídit?

  • Vše co je třeba, od plenek přes svačinku po láhev s vodou, budete mít vždy po ruce
  • Batůžky často uvnitř disponují organizérem, díky kterému si ve věcech můžete udělat pořádek, vše je přehledně rozřazeno
  • spoustu úložného prostoru, nastavitelné popruhy a často i polstrovaná záda
  • Batoh můžete pohodlně připnout na kočárek nebo jednoduše hodit na záda
  • Často jsou vybaveny omyvatelným termoobalem a přebalovacím organizérem. Potraviny a přebalovací potřeby tak zůstávají stále hygienicky oddělené.

Na Pilulce můžete vybírat z elegantních přebalovacích batohů i velkých ruksaků na kočárek. Pokud chcete vyzkoušet něco klasičtějšího, poohlédněte se i po praktické tašce na kočárek. A jde se na výlet!

Zákazníci nejlépe hodnotí řady Canpol babies, 7AM a PacaPod. Nejlépe hodnoceným produktem je Canpol babies Přebalovací batoh LADY MUM šedý.

Přebalovací batohy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Přebalovací batohy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Přebalovací batohy lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Canpol babies Přebalovací batoh LADY MUM šedý
5 / 2x

Kategorii Přebalovací batohy jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Přebalovací batohy jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Přebalovací batohy seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.