Přebalovací tašky na kočárek i přes rameno

Ať už jdete s děťátkem jen na procházku, nebo třeba k lékaři, jistě se Vám bude hodit přebalovací taška. Umístíte do ní vše, co budete potřebovat. Přebalovací taška se dá připevnit na kočárek, ale možnosti jsou širší, nabízejí široké možnosti od volby materiálů, barvy, způsobu použití až po detaily ovlivňující komfort maminky.

Jaké přebalovací tašky známe?

  • Organizér

Organizér je nejjednoduš…

Zobrazit celý popis

Nejprodávanější produkty

Badabulle taška Boho Black CAMEL Přebalovací taška se spoustou kapes a přihrádek.
1 099 Kč
999 Kč
Pouzdro na plenku Bébé-Jou Confetti Party Toto malé pouzdro zvládne udržet v tašce pořádek a plenky i vlhčené ubrousky jsou ihned po ruce.
439 Kč
349 Kč
Badabulle taška Boho Grey Přebalovací taška s termoobalem a spoustou kapes a přihrádek.
999 Kč
Taška na kočárek CARETERO - navy Praktická taška na kočárek CARETERO. Nabízí délkově nastavitelný popruh přes rameno a dobře organizovaný vnitřní…
469 Kč
Pouzdro na plenku Bébé-Jou Blush baby Toto malé pouzdro zvládne udržet v tašce pořádek a plenky i vlhčené ubrousky jsou ihned po ruce.
449 Kč
349 Kč
SKIP HOP Taška Chelsea černá Přebalovací taška SKIP HOP s 12 prostornými kapsami v černé barvě.
2 559 Kč
2 399 Kč
Babymoov taška Urban Bag Black Urban bag je taška na vše, co potřebujete mít každý den na dosah ruky při procházkách se svými dětmi!
1 299 Kč
1 089 Kč
Přebalovací taška Sidekick Shale Aquarelle Kompaktní přebalovací taška velikosti kabelky i přes své sympaticky malé rozměry pojme vše, co potřebujete na…
1 599 Kč
1 399 Kč
Zobrazit více nejprodávanějších produktů

76 produktů

Produkty