×
Pilulka.cz
Stáhnout mobilní aplikaci
Stáhnout

Přebalovací tašky na kočárek i přes rameno

Ať už jdete s děťátkem jen na procházku, nebo třeba k lékaři, jistě se Vám bude hodit přebalovací taška. Umístíte do ní vše, co budete potřebovat. Přebalovací taška se dá připevnit na kočárek, ale možnosti jsou širší, nabízejí široké možnosti od volby materiálů, barvy, způsobu použití až po detaily ovlivňující komfort maminky.

Jaké přebalovací tašky známe?

  • Organizér

Organizér je nejjednoduš…

Zobrazit celý popis

Nejprodávanější produkty

Pouzdro na plenku Bébé-Jou Confetti Party Toto malé pouzdro zvládne udržet v tašce pořádek a plenky i vlhčené ubrousky jsou ihned po ruce.
439 Kč
345 Kč
Badabulle taška Boho Grey Přebalovací taška s termoobalem a spoustou kapes a přihrádek.
999 Kč
Taška na kočárek CARETERO - navy Praktická taška na kočárek CARETERO. Nabízí délkově nastavitelný popruh přes rameno a dobře organizovaný vnitřní…
482 Kč
Pouzdro na plenku Bébé-Jou Blush baby Toto malé pouzdro zvládne udržet v tašce pořádek a plenky i vlhčené ubrousky jsou ihned po ruce.
449 Kč
345 Kč
SKIP HOP Taška Chelsea černá Přebalovací taška SKIP HOP s 12 prostornými kapsami v černé barvě.
2 559 Kč
2 319 Kč
Taška přebalovací/batoh Greenwich Simply Chic - Smoke Praktická přebalovací taška / batoh spojuje luxus a šikovnost v jednom.
2 429 Kč
2 129 Kč
Babymoov taška Urban Bag Black Urban bag je taška na vše, co potřebujete mít každý den na dosah ruky při procházkách se svými dětmi!
1 299 Kč
1 090 Kč
Zobrazit více nejprodávanějších produktů

86 produktů

Produkty