Příprava na jarní prázdniny
Zabalit věci pro celou rodinu na hory může být oříšek. Co všechno s sebou, abyste si zimní radovánky užili a přitom nemuseli za nutnosti utrácet s vysokohorskou přirážkou?
hory
slunce
Víte, že na horách je sluníčko o dost silnější a nebezpečnější, než u moře? Pokud se chystáte frčet ze svahu nebo se brodit sněhem na túrách, pozor na rychlé spálení. Nezapomeňte přibalit ochranné opalovací krémy či spreje.

Zmrazili jsme ceny přípravků na opalování:

… a nezapomeňte chránit citlivou pokožku dětí

Daylong
slunce

Po slunění nezapomeňte ošetřit pokožku

Abyste druhý den mohli opět vyrazit na svah bez podrážděné, začervenalé pleti, dopřejte ji adekvátní péči. Vyberte si z našich krémů a pěn po opalování s obsahem panthenolu a vitamínu E, které vysušenou a sluncem podrážděnou pokožku dokonale hydratují, vyživí a zchladí. Vlivem škodlivého UV záření dochází k jejímu pnutí, rychlejšímu stárnutí a ztrátě pevnosti. Proto si po pobytu na slunci zaslouží intenzivní regeneraci.
voda
pokožka
Je známým faktem, že suchý vzduch na horách prospívá alergikům i astmatikům. Dokonce byla prokázána dvakrát nižší nemocnost u dětí žijících v nadmořských výškách 800 až 1200 m n. m. než u těch, které bydlí v nižších polohách. Pozor však na poškození pokožky mrazem a věnujte dostatečnou pozornost hydrataci.
bi-oil

Novinka od Bi-Oil

Bi-Oil s přelomovým složením, ve kterém unikátně nahrazuje vodu olejem. Díky tomu vzniká 100% aktivní produkt pro suchou kůži. Je vhodný pro citlivou pokožku, nekomedogenní a bez přidané parfemace.

Pečující krémy pro vaše drobečky

weleda
lékárnička
lékárnička

Když vás skolí rýmička…

…nebo nastoupí bolest v krku:

Na pomoc se nevykašlou:

Bolesti všeho druhu dokážou potrápit!

Prožeňte lyže, nikoliv střeva

Zahřejte se zevnitř a spláchněte příznaky nachlazení

zranění
zranění

Hřejivé a chladivé obklady přijdou vhod

chladivé obklady

Kdy chladit?

Chladivé i hřejivé gelové obklady by měly být součástí každé domácí lékárničky jako první pomoc, která je stále na dosah. Jsou vhodné při nevolnostech, drobných popáleninách, lehkých úrazech s následkem otoku či zánětu, pohmožděninách, při bolestech svalů i kloubů, zmírňují horečku nebo bolest ucha. Gelové sáčky se perfektně přizpůsobí ošetřované partii.

A kdy naopak zahřívat?

Hřejivé polštářky uvolňují svaly a zlepšují tok krve. Díky uvolňování příjemného tepla pomáhají od svalových křečí a urychlují hojení. Na horách tyto polštářky jistě oceníte i v případě, kdy se vrátíte promrzlí na chatu a potřebujete rychle zahřát ruce nebo ulevit ztuhlé šíji.

hřejivé obklady

Natřete to bolesti! S gely s lokálním účinkem

voltaren

Voltaren - vrátí vám radost z pohybu

Působí proti zánětu a otoku, ulevuje od akutní bolesti kloubů i svalů a urychluje rekonvalescenci. Na rozdíl od tablet působí okamžitě a cíleně přímo v místě bolesti. Gel se velice snadno nanáší, při vtírání můžete cítit lehký, chladivý efekt. Vhodný pro dospělé a dospívající od 14 let.

Bolí klouby ze svahu? Poskytněte jim oporu

Není páska jako páska

Tejpovací pásky uleví namáhaným a unaveným svalům po zvýšené sportovní aktivitě. Pomáhají hybnosti bolavých kloubů, zmírňují otok a zánět a urychlují regeneraci. Takže pokud patříte k nadšeným lyžařům a sportovcům vůbec, co si podmaní každou sjezdovku, tihle malí pomocníci se u vás v kufru neztratí.

páska
kapesníčky
kapesníčky
čaj
hřálo