Léky na rýmu (38 produktů)

Rýma je zánět nosní sliznice a je to snad nejčastější lidské onemocnění. Hlavními příznaky jsou pocit ucpaného nosu, pálení a svědění nosní sliznice, kýchání, vodnatý nebo hnisavý výtok. Nejčastěji se jedná o virové onemocnění způsobené některým z mnoha druhů rhinovirů, ale častou příčinou je také alergie.  

 Zobrazit více

Rýma je zánět nosní sliznice a je to snad nejčastější lidské onemocnění. Hlavními příznaky jsou pocit ucpaného nosu, pálení a svědění nosní sliznice, kýchání, vodnatý nebo hnisavý výtok. Nejčastěji se jedná o virové onemocnění způsobené některým z mnoha druhů rhinovirů, ale častou příčinou je také alergie.  

S rýmou při nachlazení se musí vypořádat náš imunitní systém, ale zde uvedené léčivé přípravky uleví od hlavních příznaků - sníží otok nosní sliznice, čímž uvolní ucpaný nos, tlumí tvorbu sekretu...Tyto přípravky se však nesmí používat dlouhodobě. Uvádí se maximálně 7 po sobě jdoucích dnů u dospělých, u dětí pak pouze 5 po sobě jdoucích dnů. Je to proto, aby se nepoškodila nosní sliznice a aby se nevytvořil návyk. Bez tohoto rizika, a tedy i dlouhodobě, můžete používat zdravotnický prostředek Sterimar. V nabídce máme k ošetření nosní sliznice i další nosní spreje na bázi mořské či minerální vody

Komplikací běžné rýmy může být zánět vedlejších nosních dutin. Na ten si můžete u nás pořídit např. přípravek Sinupret, a to ve formě tablet či kapek.

U kojenců a batolat, co ještě neumějí smrkat, je potřeba hlen odsávat pomocí nosní odsávačky. Ostatní ocení naši nabídku papírových kapesníků.

 

Uživatelé nejlépe hodnotí řady Olynth, Otrivin a Sinupret. Nejlépe hodnoceným produktem je Muconasal Plus nosní sprej 10 ml. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Sinupret 50 tablet

Můžete mít dnes239 Kč
Product image

Sinupret Forte 20 tablet

Můžete mít dnes199 Kč

Sinupret sirup 100 ml

Můžete mít dnes249 Kč
Banner

Sinupret kapky 50 ml

Můžete mít dnes169 Kč
Product image

Mar Rhino 0.1% Nosní sprej 15 ml

Můžete mít dnes139 Kč
Product image

Sanorin emulze 1 mg/ml kapky 10 ml

Můžete mít dnes119 Kč
Product image

Nasic nosní sprej 10 ml

Můžete mít dnes149 Kč
Léky na rýmu - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Léky na rýmu ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Léky na rýmu lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Sanorin 1PM 1 mg/ml nosní kapky 10 ml
5 / 8x
Nejúčinnější kapičky které jsem vyzkoušela.
Recenze produktu: Nasic nosní sprej 10 ml
5 / 1x
Nevyzkoušeno.
Recenze produktu: Vicks Sinex aloe a eukalyptus 0.5 ml nosní sprej 15 ml
5 / 25x
U nás konečně sprej, který chtějí používat i děti, bez scén a s úsměvem. Díky příjemné vůni ho děti i my dospělý snášíme velice dobře. Úleva přijde během chviličky. Za nás nejlepší sprej =)
Recenze produktu: Otrivin 0,5mg/ml nosní kapky pro děti při léčbě ucpaného nosu 10 ml
5 / 1x
Nejlepší pro mého syn
Recenze produktu: Afrin 0.5 mg/ml nosní sprej s mentolem 15 ml
5 / 4x
Oblíbený produkt.
Recenze produktu: SeptaNazal děti 0.5 mg nosní sprej 10 ml
5 / 3x
Rychlé dodání
Recenze produktu: Nasivin ® 0,5 mg/ml nosní kapky, roztok 10 ml
5 / 29x
spokojenost
Recenze produktu: Sinupret 50 tablet
5 / 30x
Dobrý doplněk.
Recenze produktu: Nasivin ® 0,5 mg/ml nosní sprej, roztok 10 ml
5 / 29x
Výborný :)
Recenze produktu: Otrivin Menthol 1mg/ml nosní sprej při léčbě ucpaného nosu 10 ml
5 / 24x
Nejsou to vyhozené peníze, jako za jiné přípravky.
Nahoru

Podívejte se na produkty z kategorie Rýma seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Rýma. V kategorii Rýma najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších.