Vánoce s dětmi

Vánoce nám pomalu klepou na dveře a zkušené maminky už ví, že s přípravami se nevyplatí otálet. Kdy nakoupit dárky, kdy je zabalit, kdy napéct cukroví a jak si rozvrhnout úklid? Těch povinností je opravdu dost, a jelikož chceme, abyste si letošní svátky co nejvíce užili, připravili jsme si pro vás několik tipů, které vám vánoční práce pomohou rozvrhnout tak, abyste měli čas na sebe i na svou rodinu.

Vánoční pečení

Vánoční úklid

Dárky pro děti

Dárky pro maminky

rozdelovnik

Vánoční pečení

rozdelovnik

Myslíte, že na pečení je ještě brzy? Nezapomínejte, že oblíbené perníčky potřebují pár týdnů čas, aby se dostatečně proležely. Začněte tedy s nimi. Taky si vypracujte plán, co a kdy budete péct a včas se zásobte potřebnými surovinami. Mouka, oříšky, kakao, džemy – bez těchto ingrediencí se cukroví neupeče. Vše tady nakoupíte v pohodlí domova.

Vánoční recepty

Preferujete tradiční recepty od babičky, nebo zdravější varianty? Pokud vás zajímá jak zdravěji upíct tradiční linecké cukroví nebo vanilkové rohlíčky, mrkněte na naše zdravé recepty. Při pečení doporučujeme využít kvalitní oříšky Snӓksy nebo potraviny od Aporosy.

Aporosa košíčky neboli zdravější "Reese´s"

Postup:

Rozpustěte čokoládu, dejte jí do půlky 6–8 košíčků a uložte na 3 minuty do mrazáku. 3 lžičky arašídového krému smíchejte se solí (hodně soli – nebojte se toho). Náplň dejte jen doprostřed košíčku a zalejte čokoládou. Za cca 10 minut můžete konzumovat.

Aporosa košíčky
Linecké

Linecké bez mouky

  • 120 g mandlí
  • 80 g kešu
  • 50 g ghí
  • 2 žloutky a 1 bílek
  • citronová kůra

Postup:

Ořechy si rozmixujte najemno na mouku, poté smíchejte všechny ingredience a vypracujte hladké těsto. Dejte na hodinu (nebo přes noc) do lednice odpočinout. Studené těsto vyválejte na 2–3 mm silnou placku a vykrajujte tvary. Do poloviny vykrájených tvarů udělejte uprostřed očko. Pečte na 180 stupňů asi 10 minut. Pak nechejte vychladnout a uležet, potom naplňte marmeládou nebo arašídovým máslem.

Bezpečnost nade vše!

Pomocníci do kuchyně

rozdelovnik

Vánoční úklid

Rozdelovnik

Vytvořte si doma dokonalou atmosféru! Někdo se v uklízení vyžívá, jiný to děla jenom z povinnosti – tak či onak, všichni to musíme absolvovat. Ulehčete si předvánoční úklid s užitečnými pomocníky - objevte mopy pro rychlé čištění podlah či dezinfekční přípravky pro jejich lesk. Pokud preferujete přírodní úklid, sáhněte po jedlé sódě a octu.

Tipy na vánoční úklid
rozdelovnik

Dárky pro děti

rozdelovnik

Batolata jsou v období důležitém pro vývoj řeči, jemné motoriky, pohybových a senzorických schopností. Když bude váš dárek pro miminko dělat zvuky a přežije i opakovaný pád na zem, tak jste vybrali správně. Co však potřebují miminka nejvíce? Kromě lásky je to nekoneční zásoba plenek, dětských příkrmů či kvalitní kosmetiky. 

Pokud si chcete udělat očko i u rodičů dětí, zvolte balení vitamínů na imunitu. Nemusí se pak strachovat, že si opět ze školky nebo školy přinese bacily a zůstane s teplotou doma – a to je opravdu užitečný dárek.

Výživa pro přirozený růst a vývoj miminka

rozdelovník

Dárky pro maminky

rozdelovnik

Pokud již máte dost předvánočního shonu, pojďte se zrelaxovat s kvalitní kosmetickou péči. Objevte sady kosmetiky ve vánočních a limitovaných edicích, se kterými se můžete zahalit do vůně květin nebo účinně pečovat o svou pokožku, tělo i vlasy. Jestli hledáte dárek pro budoucí maminku, sáhněte po potřebách pro novopečené maminky jako jsou kojící polštářky či odsávačky mléka.

Profesionální péče o chrup

Výbava pro novopečené maminky

Zpátky na úvod