Revalid® - recenze a zkušenosti (1 produktů)

gtgtgtgt

O značce Revalid®

Revalid® se specializuje na vlasovou kosmetiku a přípravky proti vypadávání vlasů. Cílem jsou zdravé, krásné a silné vlasy. Tvůrci přípravků Revalid® věří v komplexní péči, kdy jsou vlasy vyživovány od kořínků po konečky. Existuje jasné propojení mezi stavem vašich vlasů a vaším sebevědomím. Proto lidé v Revalid® neustále pracují na vývoji nových přípravků, které řeší problémy s vlasy od základu, navracejí jim jejich přirozenou krásu a vám sebevědomí.

Na co se Revalid® používá?

Stárnutí vlasů

Stárnutí vlasů

Vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů

Suché a oslabené vlasy

Suché a oslabené vlasy

Lupy

Lupy

Vyrobeno ve Švýcarsku

Revalid® byl vyvinut ve Švýcarsku v roce 1992 s cílem zajišťovat komplexní péči o vlasy s důrazem na boj s vypadáváním vlasů. Značka Revalid® patří společnosti Ewopharma, švýcarské farmaceutické společnosti, která při vývoji přípravků určených pro všechny typy problémů s vlasy klade zvláštní důraz na vědecký výzkum a poznatky. S cílem vyrábět vysoce účinné produkty úzce spolupracuje s vědci, zdravotníky, dermatology a nezávislými institucemi. Všechny přípravky Revalid® jsou pečlivě dermatologicky testované. Výzkum, vývoj i výroba probíhají ve Švýcarsku. Společnost Ewopharma je hrdá na švýcarský odkaz a vkládá jej do všech svých přípravků, služeb, komunikace a firemních aktivit.

Revalid

Mise značky Revalid®

Značka Revalid® je založena na vědeckém výzkumu, inovacích, špičkové expertíze, a samozřejmě na švýcarské tradici. Jejím cílem je vyvíjet efektivní, vysoce kvalitní produkty s ověřenou účinností, to vše na základě hlubokých odborných zkušeností v oblasti vlasové péče a boje proti vypadávání vlasů. Chce být oporou pro lidi trpící nejrůznějšími problémy s vlasy. V Revalidu® jsou přesvědčeni, že krásné vlasy jsou především zdravé vlasy, a chápou, jak výrazný pozitivní efekt na sebevědomí zdravé vlasy mají. Revalid®chce ukázat, že osobní péče a péče o vlasy pomohou, aby vnitřní krása zazářila i zvenčí.

Věděli jste, že...

… Revalid® vyvíjí produkty té nejvyšší kvality určené k řešení široké škály problémů s vlasy? Pro optimální výsledky a spokojenost spotřebitelů je klíčové, aby byly přípravky Revalid® vybírány na míru, přesně podle specifických potřeb zákazníků. To vyžaduje odbornost a dostatek informací. Proto jsou výrobky značky Revalid® k dostání pouze v lékárnách a v internetových lékárnách a jsou doporučovány lékárníky, dermatology a lékaři jiných specializací.

Revalid

Stárnutí vlasů

Revalid, produkty pro stárnutí vlasů

Nový Revalid® Anti-Aging system pro pevnější, hustější a silnější vlasy

Používání kosmetiky proti stárnutí pokožky obličeje a těla je samozřejmostí, ale jak je na tom pokožka hlavy? I vlasová pokožka vyžaduje speciální péči k omezení negativních vnějších vlivů, jako je UV záření nebo znečištění ovzduší. Tyto faktory totiž výrazně urychlují proces stárnutí. Nové přípravky Revalid® Anti-Aging efektivně chrání pokožku hlavy před předčasným stárnutím, a díky tomu je zachována textura, objem a mladistvý vzhled vlasů. Revalid® Anti-Aging Shampoo a Anti-Aging Fluid obsahují inovativní aktivní složku DN-Age™ a výtažky z protěže alpské.

DN-Age™

Anti-Aging aktivní složka DN-Age™ je výtažkem z listů kasie křídlaté (Cassia alata) s vysokým obsahem látky K3OS, která chrání rostlinu před oxidačním stresemvyvolaným UV zářením – je-li vystavena slunci, začne se tato látka ve zvýšené míře tvořit ve svrchní vrstvě jejích listů. U lidí bylo potvrzeno, že DN-Age™ omezuje oxidační stres a zánět v pokožce hlavy a vlasových folikulech, zpomaluje šedivění vlasů a pomáhá vlasům zachovat si sílu, hustotu a objem.

Revalid, DN-Age, kasie křídlatá

Extrakt z protěže ze Švýcarských Alp

Revalid, EXTRAKT Z PROTĚŽE ZE ŠVÝCARSKÝCH ALP

Pokud se jedná o schopnost přežít, je protěž alpská (Leontopodium alpinum) naprostou hvězdou. Má silné antioxidační vlastnosti, vychytává volné radikály a chrání DNA. Pomáhá pokožce uchovat si přirozenou rovnováhu a výrazně snižuje její citlivost.

Vlasy silnější a hustější

Revalid, 80% spokojených zákazníků

80 % účastníků klinické studie uvedlo, že po každodenní aplikaci DN-Age™ na pokožku hlavy byly jejich vlasy silnější a hustější.* * Dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná studie, trvání: 6 měsíců, 38 účastníků ve věku 34–65 let.

Stárnutí vlasů

S přibývajícími léty slábnou naše buněčné obranné mechanismy proti oxidačnímu stresu i opravné mechanismy DNA. To vede ke zvýšení počtu volných radikálů a k výraznějšímu poškození DNA. Výsledkem může být narušení tkání a oslabení struktury vlasů.

Revalid, známky stárnutí vlasů

Věděli jste, že...

… není tak úplně pravda, že počet šedivých vlasů odpovídá věku? Šedivé vlasy se mohou objevit již v mládí – vlivem dědičnosti. Přirozený proces šedivění vlasů začíná mezi 25 a 40 lety.

Revalid

Vypadávání vlasů

Revalid, produkty na vypadávání vlasů

Husté zdravé vlasy byly vždy symbolem zdraví a celkové pohody. Dnes to platí snad ještě více než v minulosti. Vypadávání vlasů proto může být velmi stresující záležitost s negativním dopadem na sebevědomí. Lidé trpící nadměrným padáním vlasů proto hledají účinná řešení. Vzhledem k tomu, že padání vlasů může mít celou řadu důvodů, je třeba správně vybrat opatření, které bude odpovídat vašim specifickým potřebám. Cílem péče je zastavení vypadávání a především obnova růstu vlasů.

Revalid redensyl šampon pro růst vlasů

Revalid® Stimulating Shampoo

Revalid Stimulating Shampoo obsahuje inovativní aktivní složky mezi které patří Redensyl®, extrakt ze Švýcarské Palin a panthenol. Šampon má jemně čisticí účinek, zajišťuje hydrataci a posílení struktury vlasů. Poskytuje optimální péči a vhodnou přípravu před ošetřením přípravkem proti vypadáváním vlasů Revalid Regrowth Serum.
 Koupit

Revalid® Regrowth Serum

Revalid® Regrowth Serum vlasy revitalizuje, hloubkově hydratuje a stimuluje obnovu kožních buněk. Je klinicky ověřené a neobsahuje parabeny, sírany ani silikon. Redensyl® omezuje vypadávání vlasů a zvyšuje jejich hustotu až o 8 %, což odpovídá až 28 000 novým vlasům po 3 měsících každodenního používání*.
 Koupit

Renedsyl regrowth serum

*Dvojitě zaslepená, placebem kontrolovaná klinická studie prováděná pod dohledem dermatologů, 26 mužů ve věku 23–70 let, stupeň alopecie 3–4, 3% Redensyl®. Výsledky: až 28 200 nových vlasů po 84 dnech každodenní aplikace (průměrný výsledek 10 200 nových vlasů).

Věděli jste, že...

… během normálního růstového cyklu vlas nejdříve roste, pak je v klidové fázi a nakonec vypadává? Normálnímu zdravému člověku každý den vypadne 70 až 100 vlasů. Pokud vlasů padá víc, začne docházet k řídnutí vlasů nebo plešatění. Padání vlasů se může objevit náhle anebo mít plíživý průběh.

Revalid

Alopecie

Vypadávání vlasů se odborně nazývá alopecie. Existuje několik typů alopecie, které mají různé příčiny – od dědičnosti přes vlivy prostředí až po psychický stav. Nejběžnější typy alopecie jsou androgenní alopecie, difúzní alopecie, poporodní alopecie nebo ložisková alopecie.

androgenní alopecie

Androgenní alopecie

Souvisí s působením mužských pohlavních hormonů, zejména dihydrotestos­teronu (DHT).

difúzní alopecie

Difúzní alopecie

Je charakterizována rovnoměrným vypadávání vlasů po celé hlavě. Vyskytuje se častěji u žen.

Poporodní alopecie

Poporodní alopecie

Zvýšené padání vlasů, které je způsobeno hormonálními změnami v tomto období.

Ložisková alopecie

Ložisková alopecie

Typ vypadávání vlasů, při němž na hlavě vznikají jasně ohraničené lysinky a je považována za autoimunitní poruchu.

Lze zvýšenému padání vlasů předcházet?

 • O vlasy správně pečujte, pravidelně umývejte (2× týdně) pomocí speciálních šamponů proti vypadávání vlasů
 • Vlasy česejte šetrně, řídkým hřebenem, nikoliv kartáčem
 • Dopřejte si masáž hlavy, která prokrví pokožku hlavy, a tím podpoří růst vlasů. Navíc výborně působí proti stresu
 • Dbejte na správnou životosprávu, důležitá je vyvážená strava s dostatkem vitamínů a minerálů, pravidelný pohyb a dostatečný odpočinek
Revalid, jak předcházet padání vlasů

 

Revalid® Hair Complex


Revalid® Hair Complex podporuje růst vlasů zevnitř. Obsahuje nejmodernější kombinaci aktivních složek pro péči o vlasy a nehty. Aminokyseliny DL-methionin a L-cystin jsou klíčové při tvorbě keratinu, základní stavební látky vlasů a nehtů. Výtažky z prosa, pšeničných klíčků a kvasnic jsou bohatým zdrojem vitamínů a minerálů. Obsažený zinek a biotin přispívají k normálnímu stavu vlasů.

 

Revalid

Suché a oslabené vlasy

Revalid, produkty na suché a slabé vlasy

Roztřepené konečky, lámavé vlasy bez lesku a nepříjemně napjatá pokožka hlavy. Zní vám to povědomě? Tyto projevy jsou jasným znamením, že vaše vlasy jsou suché a oslabené. Suché a oslabené vlasy vypadají zanedbaně a neupraveně. Stejně jako pleť i vlasy občas potřebují pořádnou dávku hydratace. Suché vlasy jsou více ohroženy poškozením a lámavostí, i když mají zdravé a silné kořínky. Revalid® přináší okamžitou úlevu pro suché vlasy a zabraňuje jejich dalšímu poškozování. Šampon, kondicionér, maska a tonikum vám pomohou v boji proti suchým a poškozeným vlasům.

Co způsobuje lámavost vlasů a roztřepené konečky?

Úprava horkem

Úprava horkem

Fénování, kulmování, žehlení

Mechanické poškození

Mechanické poškození

Nešetrné kartáčování, tupírování, sušení drsným ručníkem

Chemické látky

Chemické látky

Trvalá ondulace, odbarvovač, barvení vlasů

Vnější vlivy

Vnější vlivy

Sluneční záření, silný vítr, slaná voda

Jak předcházet roztřepeným konečkům?

 • Používejte vlasovou péči, která vlasy vyživuje a posiluje
 • S vlasy zacházejte jemně, zvláště pokud jsou mokré. Vodu z nich neždímejte, ani je nefrotýrujte ručníkem, raději je nechávejte volně schnout
 • Vlasy byste neměli nešetrně kartáčovat, k rozčesávání používejte raději řídký hřeben
 • Nepoužívejte gumičky a čelenky s kovovými částmi
 • Konečky pravidelně zastřihujte
Revalid, jak předcházet roztřepeným konečkům

Věděli jste, že...

… obecně vyšší sklony k vysušování a problémy s lámavostí mají kudrnaté vlasy?

Revalid

Lupy

Revalid, produkty pro lupy

Lupy nejsou závažný zdravotní problém, ale mohou negativně ovlivnit sebevědomí. Lupy lze rozdělit na dva typy. Suché lupy se objevují u lidí, kteří mají problémy se suchou pokožkou. Mohou se objevit po fénování nebo po použití nešetrných vlasových přípravků. Mastné lupy jsou způsobeny přemnožením kvasinek rodu Malassezia, které se běžně vyskytují na pokožce hlavy u většiny dospělých. Dochází k nadměrné produkci mazu a vznikají lupy. Mastné lupy jsou větší než suché a mají spíše nažloutlou barvu.

Jak snížit výskyt lupů?

 • Dbejte na vyváženou stravu s dostatkem vitamínů a minerálů (B, zinek)
 • Omezte stres
 • Pokožku hlavy neškrábejte
 • Používejte speciální šampon určený k eliminaci lupů, jaký přináší např. řada Revalid®, omezte používání stylingových kosmetických přípravků
 • Máte-li mastnou pokožku hlavy, umývejte vlasy každý den
Revalid, jak snížit výskyt lupů

Věděli jste, že...

…v průběhu života má osobní zkušenost s tvorbou lupů asi 50 % lidí?

Revalid šampon proti lupům

Zbavte se lupů s Revalid® Anti-Dandruff

Revalid® Anti-Dandruff Shampoo – šampon proti lupům díky kombinaci účinných složek s antifungálním působením zajišťuje dlouhodobou úlevu od lupů. Obnovuje přirozenou hydrataci vlasové pokožky a zabraňuje tvorbě nových lupů. Extrakt z kopřivy a alantoin zklidňují pokožku hlavy a zmírňují nepříjemné svědění.
 Koupit

Revalid

Revalid® Hair Complex 180 kapslí

Můžete mít v pátek 1. 3.991 Kč
Revalid® - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Revalid® ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Revalid® lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Revalid® Hair Complex 180 kapslí
5 / 7x
Opravdu pomáhá .
Recenze produktu: Revalid® Revalid SHAMPOO pro suché a oslabené vlasy 250 ml
4.7 / 51x
Jsem spokojená.
Recenze produktu: Revalid® Revalid Tonic 20 x 6 ml
4.7 / 24x
doporucujem