Revitalon

Revitalon

Dodejte svým vlasům to, co potřebují, aby byly krásné a silné. Dopřejte jim výrobky z řady Revitalon, která představuje komplexní program pro vaše vlasy. Revitalon se postará o výživu vlasů od kořínků i o vnější péči prostřednictvím vlasové kosmetiky.

Doplňky stravy
Vlasová kosmetika
Odborná spolupráce
Revitalon

Revitalon Forte: Doplněk stravy pro krásné a silné vlasy


Revitalon Forte představuje účinný doplněk stravy pro krásné a silné vlasy. Extra silné složení nabízí 18 účinných látek v každé kapsli, které vyživují vlasy přímo od kořínků. Jedná se o unikátní kombinaci vyváženého množství rostlinných extraktů, vitaminů, minerálních látek a důležitých aminokyselin, které působí uvnitř organismu. Díky inovované receptuře stačí denně užívat pouze 1 kapsli Revitalon Forte.

Revitalon Forte

Chcete krásné a silné vlasy? Dopřejte jim výživu od kořínků v podobě 18 účinných látek pro správnou výživu a krásný vzhled vlasů v extra silném doplňku stravy.

EXTRA SILNÁ RECEPTURA v každé kapsli – 18 účinných látek

Revitalon

Revitalon vlasová kosmetika: Péče o vaše vlasy


Vlasová kosmetika Revitalon

Podpořte růst vlasů a pečujte o poškozené vlasy šamponem s obsahem kofeinu, ceramidů a arganovým olejem. Dopřejte svým vlasům intenzivní kúru, která omezuje vypadávání vlasů a podporuje jejich růst. 

  • Revitalon Kofeinový šampon
  • Revitalon Vlasový stimulátor

Revitalon Kofeinový šampon – obsažené látky (kofein, arganový olej a ceramidy) podporují růst vlasů, navrací jim přirozenou vitalitu a lesk. Vyživují vlasy od kořínků a podporují regeneraci poškozených vlasů. Šampon neobsahuje silikony, parabeny, ani formaldehyd a je vhodný pro všechny typy vlasů.

Revitalon Vlasový stimulátor – přípravek s vysokou koncentrací účinných látek. Díky aplikaci přímo na pokožku vyživuje vlasové kořínky a stimuluje růst vlasů. S kyselinou hyaluronovou, kofeinem, vitaminy a aminokyselinami. Je vhodný pro všechny typy vlasů, pro ženy i muže. Nemastí vlasy.

Revitalon

Odborná spolupráce

Na vývoji Revitalonu spolupracujeme s Panacea Hair Clinic, nestátním zdravotnickým zařízením zabývajícím se metodami konzervativní léčby, která má za cíl udržení a zlepšení kvality vlasového porostu mužů a žen. Konzultace v oblasti kvality vlasů můžete využít i vy, a to přímo s primářem kliniky MUDr. Peterem Hajdukem.

Doporučuje i Česká Miss Supranational Tereza Vlčková

Třetí nejkrásnější dívka Česka a naše zástupkyně ve světové soutěži Miss Supranational se na podzim roku 2017 stala tváří Revitalonu. Stejně jako společnost VITAR, která vyrábí komplexní doplněk stravy pro krásné a silné vlasy Revitalon Forte, pochází ze Zlína. A jak je vidět, svým vlasům věnuje patřičnou péči. I proto se rozhodla navázat spolupráci právě s Revitalonem.

Doporučuje i Česká Miss Supranational Tereza Vlčková
Revitalon - pro krásné a silné vlasy
Revitalon – pro krásné a silné vlasy

3 produkty

Produkty