Nejlepší Silikonové venušiny kuličky (17 produktů)

Venušiny kuličky jsou oblíbené nejen pro své stimulační schopnosti. Jsou také skvělou pomůckou pro posilování pánevního svalstva. Odborníci je vřele doporučují ženám po porodu a ženám pokročilejšího věku, ve kterém mohou přicházet problémy s …

Zobrazit více

Venušiny kuličky jsou oblíbené nejen pro své stimulační schopnosti. Jsou také skvělou pomůckou pro posilování pánevního svalstva. Odborníci je vřele doporučují ženám po porodu a ženám pokročilejšího věku, ve kterém mohou přicházet problémy s inkontinencí. Silikon navíc přináší další pozitivní vlastnosti, které v sobě tato praktická erotická hračka skrývá. Víte jaké?

Výhody silikonu

Kuličky v této kategorii jsou, včetně poutka, vyrobeny z kvalitního lékařského silikonu, který se velmi rychle přizpůsobí lidské teplotě. Jejich povrch je hedvábně hebký. Charakteristickými vlastnostmi silikonu jsou především zdravotní nezávadnost, ohebnost, barevná stálost a dlouhá životnost. Venušiny kuličky se také skvěle čistí a udržují. Většina erotických pomůcek se dnes vyrábí právě z lékařského silikonu, na který nevznikají alergické reakce. Oproti tomu alergie na latex je častou komplikací.

Jak používat venušiny kuličky?

Žádná věda v tom není. Pokud je potřeba, naneste na kuličky lubrikační gel a zaveďte jednu po druhé do pochvy tak, aby poutko zůstalo venku. Ucítíte příjemné chvění způsobené kovovým závažím, které naráží o stěny kuliček. Automaticky tak začnete zatínat svaly v podbřišku a tím i posilovat pánevní dno. 

Údržba venušiných kuliček

Silikonové kuličky jsou vodotěsné, proto je s klidem po použití můžete umýt mýdlem bez glycerinu a opláchnout pod vlažnou vodou. Ošetřete je dezinfekcí určenou pro erotické pomůcky ze silikonu a nechte pár minut volně oschnout. 

Nejlépe hodnoceným produktem je Lovetoy Venušiny kuličky iWhizz Luna Kegel Ball. Zákazníci nejlépe hodnotí řady Lovetoy a Lola Games .

Svakom Nova Kegel Balls Fialové 3 ks

Svakom Nova Kegel Balls Fialové 3 ks

Můžete mít zítra
JeJoue Ami sada fialová 3 ks

JeJoue Ami sada fialová 3 ks

Můžete mít zítra

JeJoue Ami sada červená 3 ks

Můžete mít zítra
Svakom Venušiny kuličky Nova Plum Red 3 ks

Svakom Venušiny kuličky Nova Plum Red 3 ks

Můžete mít ve středu 24. 4.
Lady Dreams Venušiny kuličky Syna vibrační

Lady Dreams Venušiny kuličky Syna vibrační

Můžete mít ve středu 24. 4.
JeJoue Venušiny kuličky Ami červené fuchsie 3ks 3 ks

JeJoue Venušiny kuličky Ami červené fuchsie 3ks 3 ks

Můžete mít ve čtvrtek 25. 4.
Lady Dreams Venušina kulička Zoya fialová 1 ks

Lady Dreams Venušina kulička Zoya fialová 1 ks

Můžete mít v pondělí 22. 4.
Nejlepší Silikonové venušiny kuličky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nejlepší Silikonové venušiny kuličky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Nejlepší Silikonové venušiny kuličky lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Svakom Gejša kuličky Nova Kegel Balls zelené 3 ks
5 / 1x
preventivní pomůcka - dobrý povrch, praktické očko pro vyndání
Recenze produktu: Pretty Love Venušiny kuličky Orgasmic Ball 2 ks
5 / 1x
Perfektni na posileni panevniho dna. Po prvnim tydnu vidim vysledky.
Recenze produktu: Lovetoy Venušiny kuličky iWhizz Luna Kegel Ball
4.9 / 7x
10

Podívejte se na produkty z kategorie Silikonové venušiny kuličky seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Silikonové venušiny kuličky jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Silikonové venušiny kuličky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.