Kotvičník - Adiel (0 produktů)

Kotvičník zemský, známý také jako Tribulus terrestris, je celkem malá bylina se žlutými květy a ostnatými plody. Obsahuje širokou škálu zdraví prospěšných složek. Na Pilulce tento doplněk stravy pořídíte ve formě kapslí, kapek, tinktury nebo prášku.…

Zobrazit více

Kotvičník zemský, známý také jako Tribulus terrestris, je celkem malá bylina se žlutými květy a ostnatými plody. Obsahuje širokou škálu zdraví prospěšných složek. Na Pilulce tento doplněk stravy pořídíte ve formě kapslí, kapek, tinktury nebo prášku. Kotvičník zemský je považován za přírodní afrodiziakum, tedy rostlinu, která zvyšuje sexuální aktivitu. Podporuje tvorbu pohlavního hormonu testosteronu u mužů a estrogenu u žen. Má ale spoustu dalších mimořádně prospěšných účinků na naše zdraví. Které to jsou?

Účinky kotvičníku zemského

Kotvičník zemní je vyhledáván především pro podporu:

  • Hormonálního systému k vyšší produkci hormonů (u žen i mužů)
  • Normálních funkcí močové soustavy 
  • Normální činnosti kardiovaskulárního systému
  • Přirozené vitality 
  • Také urychluje svalovou regeneraci a zvyšuje vytrvalost

Kotvičník a jeho účinky u žen 

Jak působí kotvičník zemní na ženy? Tak především má pozitivní účinky na ovulaci. Při pravidelném užívání této byliny se zvyšují šance na správné dozrání vajíčka a jeho správné uvolnění. Nebojte se tedy kotvičník vyzkoušet, pokud se snažíte otěhotnět. Navíc by měl u žen potlačovat podrážděnost a zvyšovat libido. Může také pomoci při hubnutí. Během těhotenství se o užívání kotvičníku poraďte se svým lékařem.

Kotvičník a jeho účinky u mužů

A jak je to s účinky na muže? Pokud budou pánové kotvičník užívat pravidelně, je pravděpodobné, že zaznamenají nárůst tvorby testosteronu, který zvyšuje kvalitu spermií a má pozitivní dopad na plodnost. stejně jako u žen, platí i pro muže, že toto přírodní životabudič zvyšuje sexuální apetit.

Kotvičníkový čaj můžete vybírat tady.

Uživatelé nejlépe hodnotí řady Megafyt. Nejlépe hodnoceným produktem je Megafyt Bylinková lékárna Kotvičník nať 20 sáčků.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Produkty z kategorie Kotvičník jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Kotvičník seřazené od těch nejlevnějších. Kotvičník jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších.