Afrodiziaka (26 produktů)

Afrodiziaka dostala svůj název podle jména řecké bohyně lásky, Afrodity. Používají se a jsou vyhledávány již tisíce let. Vyráběny byly téměř ze všeho - od minerálů, částí zvířat, potraviny až po rostliny. Dnes se jako afrodiziaka používají látky s …

 Zobrazit více

Afrodiziaka dostala svůj název podle jména řecké bohyně lásky, Afrodity. Používají se a jsou vyhledávány již tisíce let. Vyráběny byly téměř ze všeho - od minerálů, částí zvířat, potraviny až po rostliny. Dnes se jako afrodiziaka používají látky s prokázaným pozitivním vlivem na libido a potenci.

Afrodiziaka účinkují pomocí různých mechanismů ovlivňujících mozek, průtok krve a hormony, jiné skutečně zvyšují mužskou i ženskou plodnost a zvyšují šance na úspěšné početí. Využívají se hlavně látky přírodního původu, ověřené nejen studiemi, ale také mnohaletým používáním v různých částech světa. Staletí používané byliny a výtažky z nich díky svému složení a pozitivnímu vlivu na sexuální zdraví slouží jako základ výživových doplňků, které pomáhají zlepšit váš milostný život.

Jaká jsou nejznámější přírodní afrodiziaka?

  • L-Arginin – Aminokyselina L-arginin podporuje sexuální zdraví zlepšením cirkulace.

  • Kotvičník zemní (tribulus terresis) - Má pozitivní vliv na lidský organismus a je označován jako zázračná bylina. Jedním z hlavních důvodů je vliv na produkci hormonů, tedy tvorbu testosteronu u mužů a estrogenů u žen.

  • Maca – zlepšuje sexuální funkce u mužů i žen a podporuje zdravou ovulaci u žen. Příznivě ovlivňuje sexuální aktivitu, erekci. Také zvyšuje počet a pohyblivost spermií a jejich celkovou kvalitu, proto zvyšuje plodnost u mužů. Kromě toho pomáhá chránit prostatu před zvětšením. U žen vyrovnává hladinu estrogenu a progesteronu. Podobně jako u mužů zvyšuje sexuální touhu, podporuje libido a zvyšuje plodnost.
  • Ženšen – je tradiční čínská léčivá bylina. Pozitivně ovlivňuje celkovou vitalitu a energii. Předpokládá se, že je účinná u mužů i žen při zvyšování touhy a sexuální výkonnosti, jakož i při zlepšování reprodukční schopnosti. Užívání ženšenu by se ale měli vyhnout lidé s vysokým krevním tlakem.
  • Ashwagandha – přezdívaná i indický ženšen, prokazatelně zlepšuje množství a zdraví spermií, a také je účinný při snižování stresu, který může být kořenem všech druhů problémů s plodností a početím.

Afrodiziaka ve formě doplňků stravy jsou buď jednosložkové přípravky, nebo kombinaci více účinných složek, které mají pozitivní vliv na váš sexuální život. Na Pilulce můžete najít zvlášť afrodiziaka pro muže a afrodiziaka pro ženy.

Kromě užívání výživových doplňků lze sexuální touhu posílit i vhodnými potravinami. Mezi potraviny známé svým pozitivním efektem na sexuální touhu patří zejména čokoláda, zázvor, ústřice nebo i granátové jablko.

V případě, že jste si nezvolili v této kategorii žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Afrodiziaka pro ženy a Podpora erekce. Nejlépe hodnoceným produktem je Shunga Shung Masážní olej Rose 240 ml. Zákazníci hodnotí nejlépe řady Aphrodisia a Shunga.

Product image

Primulus Doplněk stravy 60 tablet

Můžete mít v pondělí 2. 10.721 Kč

Aphrodisia V pro ženy 60 kapslí

Můžete mít v pondělí 2. 10.
567 Kč
Dárek: Aphrodisia V pro ženy 10 kapslí jako DÁREK!

Aphrodisia V ultra rapid pro muže 10 kapslí

Můžete mít v pondělí 2. 10.
335 Kč

Aphrodisia V pro ženy 10 kapslí

Můžete mít v pondělí 2. 10.335 Kč

Maxxwin Anabolic Booster 90 kapslí

Můžete mít v pondělí 2. 10.243 Kč

Aphrodisia G krém pro ženy 60 ml

Můžete mít v pondělí 2. 10.351 Kč
Product image

Proerecta Klasik 12 tablet

Můžete mít v pondělí 2. 10.439 Kč

Aphrodisia V pro muže 60 kapslí

Můžete mít v pondělí 2. 10.
503 Kč
Product image

Capatrex 10 tobolek

Můžete mít v pondělí 2. 10.1 690 Kč
Product image

Clavin ORIGINAL 8 tobolek

Můžete mít v pondělí 2. 10.799 Kč
Product image

Clavin PLATINUM 8 tobolek

Můžete mít v pondělí 2. 10.1 090 Kč

Proerecta Shot 8 x 60 ml

Můžete mít v pondělí 2. 10.879 Kč
Product image

Clavin ORIGINAL 20 tobolek

Můžete mít v pondělí 2. 10.1 290 Kč

Shunga Shung Masážní olej Rose 240 ml

Můžete mít v pondělí 2. 10.489 Kč
Banner

Clavin PLATINUM 20 tobolek

Můžete mít v pondělí 2. 10.
1 301 Kč
Afrodiziaka - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Afrodiziaka ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Afrodiziaka lidé hodnotí na 82 %
Recenze produktu: Shunga Shung Masážní olej Rose 240 ml
5 / 1x
Doporučuji.
Recenze produktu: Primulus Doplněk stravy 60 tablet
4.8 / 45x
Až na velké tablety jen samá pozitiva
Recenze produktu: Maxxwin Anabolic Booster 90 kapslí
4.8 / 10x
Absolutně žádný účinek jsem nepocítil.
Recenze produktu: Aliver Nutraceutics Doctor´s 1st. choice Tribulus 120 kapslí
4.8 / 18x
.
Recenze produktu: Capatrex 10 tobolek
4.6 / 10x
Komu nepomůže tento produkt, tak musí halt vyhledat lékaře. Na claviny , arginy, erectany a podobně blbosti zapomente. Tohle je fakt pecka. Já beru 2 hodiny před a poradně zapiju. Většinou večer a ráno můžeme nanovo
Recenze produktu: Clavin PLATINUM 20 tobolek
4.3 / 40x
Prípravok je absolutne neučinný. Je to len marketingový ťah.
Recenze produktu: Clavin PLATINUM 8 tobolek
4.3 / 40x
špica
Recenze produktu: Clavin ORIGINAL 20 tobolek
4.1 / 52x
Ok
Recenze produktu: Proerecta Klasik 12 tablet
4.1 / 17x
Škoda peněz
Recenze produktu: Clavin ORIGINAL 8 tobolek
4.1 / 52x
Treba rátať s tým, že to nie je viagra <a href="https://www.primarka.sk/clavin/" rel="nofollow">https://www.primarka.sk/clavin/</a>

Podívejte se na produkty z kategorie Afrodiziaka seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Afrodiziaka jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Afrodiziaka seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.