Afrodiziaka (19 produktů)

Afrodiziaka dostala svůj název podle jména řecké bohyně lásky, Afrodity. Používají se a jsou vyhledávány již tisíce let. Vyráběny byly téměř ze všeho - od minerálů, částí zvířat, potraviny až po rostliny. Dnes se jako afrodiziaka používají látky s …

Zobrazit více

Afrodiziaka dostala svůj název podle jména řecké bohyně lásky, Afrodity. Používají se a jsou vyhledávány již tisíce let. Vyráběny byly téměř ze všeho - od minerálů, částí zvířat, potraviny až po rostliny. Dnes se jako afrodiziaka používají látky s prokázaným pozitivním vlivem na libido a potenci.

Afrodiziaka účinkují pomocí různých mechanismů ovlivňujících mozek, průtok krve a hormony, jiné skutečně zvyšují mužskou i ženskou plodnost a zvyšují šance na úspěšné početí. Využívají se hlavně látky přírodního původu, ověřené nejen studiemi, ale také mnohaletým používáním v různých částech světa. Staletí používané byliny a výtažky z nich díky svému složení a pozitivnímu vlivu na sexuální zdraví slouží jako základ výživových doplňků, které pomáhají zlepšit váš milostný život.

Jaká jsou nejznámější přírodní afrodiziaka?

  • L-Arginin – Aminokyselina L-arginin podporuje sexuální zdraví zlepšením cirkulace.

  • Kotvičník zemní (tribulus terresis) - Má pozitivní vliv na lidský organismus a je označován jako zázračná bylina. Jedním z hlavních důvodů je vliv na produkci hormonů, tedy tvorbu testosteronu u mužů a estrogenů u žen.

  • Maca – zlepšuje sexuální funkce u mužů i žen a podporuje zdravou ovulaci u žen. Příznivě ovlivňuje sexuální aktivitu, erekci. Také zvyšuje počet a pohyblivost spermií a jejich celkovou kvalitu, proto zvyšuje plodnost u mužů. Kromě toho pomáhá chránit prostatu před zvětšením. U žen vyrovnává hladinu estrogenu a progesteronu. Podobně jako u mužů zvyšuje sexuální touhu, podporuje libido a zvyšuje plodnost.
  • Ženšen – je tradiční čínská léčivá bylina. Pozitivně ovlivňuje celkovou vitalitu a energii. Předpokládá se, že je účinná u mužů i žen při zvyšování touhy a sexuální výkonnosti, jakož i při zlepšování reprodukční schopnosti. Užívání ženšenu by se ale měli vyhnout lidé s vysokým krevním tlakem.
  • Ashwagandha – přezdívaná i indický ženšen, prokazatelně zlepšuje množství a zdraví spermií, a také je účinný při snižování stresu, který může být kořenem všech druhů problémů s plodností a početím.

Afrodiziaka ve formě doplňků stravy jsou buď jednosložkové přípravky, nebo kombinaci více účinných složek, které mají pozitivní vliv na váš sexuální život. Na Pilulce můžete najít zvlášť afrodiziaka pro muže a afrodiziaka pro ženy.

Kromě užívání výživových doplňků lze sexuální touhu posílit i vhodnými potravinami. Mezi potraviny známé svým pozitivním efektem na sexuální touhu patří zejména čokoláda, zázvor, ústřice nebo i granátové jablko.

V případě, že jste si nezvolili v této kategorii žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Afrodiziaka pro ženy a Podpora erekce. Nejlépe hodnoceným produktem je Shunga Shung Masážní olej Rose 240 ml. Zákazníci hodnotí nejlépe řady Love is Perfect, Clavin a Aphrodisia.

Clavin PLATINUM 20 tobolek

Můžete mít zítra

Clavin ORIGINAL 8 tobolek

Můžete mít zítra

Clavin PLATINUM 8 tobolek

Můžete mít zítra

Capatrex 10 tobolek

Můžete mít zítra

Capatrex 30 tobolek

Můžete mít zítra

Clavin ORIGINAL 20 tobolek

Můžete mít zítra
Banner
Banner
Afrodiziaka - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Afrodiziaka ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Afrodiziaka lidé hodnotí na 82 %
Recenze produktu: Shunga Masážní olej Exotic fruits 240 ml
5 / 3x
Spokojenost
Recenze produktu: Love is Perfect Afrodiziakální kapky 30 ml
5 / 1x
Udělá přesně to, co slibuje
Recenze produktu: Shunga Shung Masážní olej Rose 240 ml
5 / 2x
Moc dobrý masážní olej
Recenze produktu: Aphrodisia G krém pro ženy 60 ml
5 / 1x
Pro manzelka
Recenze produktu: Kombe Korejský ženšenový čaj s jujubou 100 ks
5 / 7x
Je po tom příjemná, nadržená nálada :)
Recenze produktu: Aphrodisia `V' pro ženy 10 kapslí
5 / 1x
zatial nevyskušamy neviem ohodnotiť
Recenze produktu: Colfarm V-QR 6 tablet
5 / 1x
Je to príma no
Recenze produktu: Aliver Nutraceutics Doctor´s 1st. choice Tribulus 120 kapslí
4.9 / 28x
veĺka spokojnosť s produktom
Recenze produktu: Primulus Doplněk stravy 60 tablet
4.8 / 79x
Môj dojem z výživového produktu Primulus:Primulus je nielen skvelo navrhnutý s praktickým balením na cesty, ale tiež ma prekvapil zvýšením energie a libida. Jeho prírodné zloženie mi poskytlo istotu bez nežiaducich účinkov. To, čo ma nadchlo najviac, bolo, že som získal len pozitíva bez akejkoľvek straty.
Recenze produktu: Maxxwin Anabolic Booster 90 kapslí
4.8 / 12x
othe d0ddefo22d0f7doosueddede

Podívejte se na produkty z kategorie Afrodiziaka seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Afrodiziaka jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Afrodiziaka najdete mezi prvními.